HCL.HR

Predstavite se!

  • 1785 Odgovora
  • 590936 Hitova
*

Ceba

  • *
  • 72
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1515 : 01. Kolovoz, 2015., 00:02 »
Pozdrav svima od Cebe. ;)

Imam 18 godina, volim željezničke i farmerske simulacije.

Nadam se ugodnom druženju.
Kad se sjetim, suza krene, zamirišu uspomene...

*

RaseWP

  • *
  • 54
  • Programmer & Web/App Developer
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1516 : 03. Kolovoz, 2015., 20:31 »
Zdravo svima, zovem se Ramiz Polić.

Obožavam matematiku, fiziku (posebno modernu), kriptografiju, IT  i  o sebi mogu reći da sam jedan veliki lažov, a ako lažem da sam lažov, da li me to čini lažovom? Da, volim filozofiju (inače, ovo iznad je paradox)...
Također, pored filozofije, volim naučnu fantastiku, misteriji i fantaziju.

Neke od mojih omiljenih igri su (pretpostavljam da već znate, haha): The Talos Priniciple, Portal, Antichamber, Life is Strange, Mark of the Ninja, World of Warcraft (volim 2d i MMORPG naslove), te Dota (ponekad raspalim koju partiju sa drugarima, ništa specijalno),
dok sam veliki fan filmova, odgledao sam ih toliko puno, da više ne znam ni koji sam gledao, a koji ne, da, ironija...

Dođoh ovdje da upoznam i da se družim sa ljudima poput mene, stoga veliki pozdrav svima :)
« Zadnja izmjena: 03. Kolovoz, 2015., 20:38 RaseWP »
"You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else."
- Albert Einstien

I enjoy riddles and puzzles.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1517 : 03. Kolovoz, 2015., 20:37 »
Živili svi novi :piva:

Hvala na predstavljanju... baš lijepo i kulturno od vas. Sad probajte ostavit i pokoji post u ostatku foruma :)

*

dudo1

  • *
  • 42
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1518 : 04. Kolovoz, 2015., 11:39 »
zovem se dubravko imam 43 godine i volim igrati mc... :P
da vise ne duljimo

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1519 : 04. Kolovoz, 2015., 13:15 »
Pozdrav ja sam TeroXCro malo kasnim s ovim predstavljanjem,ali dobro nema veze.

Imam 14 godina,dolazim iz Trogira.Ove jeseni krenit ću u prvi razred strukovne škole za Računalne tehničare (recite vi meni jel ima šta ljepše od rečenice "I u školi,a i doma na kompjuteru"XD).Igram razne video igre od svoje sedme godine,a najdraže igre su mi redom:Minecraft,Robocraft,čitav Half-Life serijal,pa onda cijeli Assassin Creed serijal,nakon toga GTA serijal,pa Cod serijal,potom Mafia II i tako dalje i tako dalje.Što se tiče igara svaku igru koju sam igrao prešao sam na sve težine koje su bile,a ako je igra open world onda to prijeđem 100%.Najduže mi je trebalo da prijeđem Skyrima.Što se tiče Minecrafta i Robocrafta to su dvije igre koje stalno igram.Robocraft igram već 6 mjeseci i sve sam otključao,100-ti sam level i rekord mi je 43 killa i 21 assist.Najviše volim avione,točnije plasma bombere.
U vezi Minecrafta prije sam bio član najboljeg hrvatskog tima za gradnju,ali smo se razišli pa sam sada u zadnja dva tjedna stigao opet do 17 levela sa 4 levela.Iskreno mislim da nisam baš neki PvP-er (samo iz nekog razloga uvijek pobjedim na Sky Wars) ,pa sam se stoga okrenio gradnji i shvatio da sam jako dobar i kreativan. Uskoro ću započeti  You Tube kanal koji će biti drugačije od većine drugih kanala,zato jer centar neće biti samo na Minecraftu,nego i na svim igrama koje budem snimao (bit će ih mnogo skoro sve što sam gore naveo).Uz to još ću snimati i kompletne walktrough-e cijelih igara.(nadam se da ću uspjet doć bar na 10k subscribera.Možete očekivati i dosta stuntova u igrama sa vozilima pogotovo avionima,zato jer sam veliki obožavatelj mlažnjaka (ne stvarno u San Andreasu mogu sa Hydrom proći kroz onu zgradu za parking u Las Venturasu pri punoj brzini).Osim po tome ja sam jedini gamer na balkanu koji prelazi GTA 100% bez šifri XD (no hate pllz).

Eto to je bilo sve :)

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1520 : 04. Kolovoz, 2015., 19:11 »
Pozdrqv ja sam Dejan dolazim iz Vukovara imam 17 godina idem u treci razred gimnazije.volim jako jako igrati igre i jako puno vremena provodim na kompjuteru ali se to ne odražava na školu.pozdrav.

Sent from my LG-E400 using Tapatalk 2


*

ChicaneMilos

  • *
  • 52
  • Pffff,nothing special.
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1521 : 04. Kolovoz, 2015., 20:04 »
Pozz svima koji citaju ovu moju glupost. :hihi: 
Moje ime je Milos.... Uglavnom sam fan igra simulacije,takodje tu i tamo neku trku... 
Omiljeni "publisher" EA, od developera, The Sims Studio,Ghost Games,Valve...
Omiljen serijal na HCL kanalu ARK:SE... I sta jos reci.... Da,podosta sam neozbiljan,ali umem da se kontrolisem... Hehe :mrgreen: . Nadam se da cu se dobro zabaviti na forumu.

*

karlokarlec

  • *
  • 61
  • pa kriza je,nema se para za osobni tekst
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1522 : 04. Kolovoz, 2015., 21:19 »
Pozz svima koji citaju ovu moju glupost. :hihi: 
Moje ime je Milos.... Uglavnom sam fan igra simulacije,takodje tu i tamo neku trku... 
Omiljeni "publisher" EA, od developera, The Sims Studio,Ghost Games,Valve...
Omiljen serijal na HCL kanalu ARK:SE... I sta jos reci.... Da,podosta sam neozbiljan,ali umem da se kontrolisem... Hehe :mrgreen: . Nadam se da cu se dobro zabaviti na forumu.
The sims studio? Valjda maxis? I ima samo jedan serijal na hcl-ovom youtube kanalu koji trenutačno traje.

*

ChicaneMilos

  • *
  • 52
  • Pffff,nothing special.
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1523 : 04. Kolovoz, 2015., 21:44 »
Maxis se raspao... Sad su ljjudi iz Maxis-a presli u Sims Studio... Nema logike,ipak je to EA. :D

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1524 : 05. Kolovoz, 2015., 17:08 »
Starac od 28 prozivljenih ljeta, prvi komp dobio Pentium 166 MHz, 16 Mb EDO RAM na 66 MHz i 1,4 GB HDD i S3 Trio grafička od mislim 2 MB. Nikad neću zaboraviti prvi susret s Doom, Wolf3D i Duke Nukem 3D... Pošto je taj prvi komp kad sam dobio bio prazan imao samo Windows 95 i te davne 1997 sam samcat sam ucio raditi na njemu. Prvom prilikom kada se komp ''pokvario'' to je bilo jer sam stavio rezoluciju veću od 1024x768 a monitor ju nije podrzavao. Nazalost tada nije bilo povratka nazad jer nije bilo sigurnosnog sustava da win95 u slučaju nepodrzavanja rezolucije vrati na zadnju postavku. Komp je zavrsio na popravku i mama je rekla da snime pokoju igru na kompjuter. Dočekalo me oko 150 igara, od Dangerous Dave 2, Doom, Wolf3D, sve do Lemingisa, Prehistoric 2. Mozete mislit kakav je to udar bio na mene. Nisam spavao danima. Eto tako je moj gaming počeo, a zlatno doba za mene je bila era ''voodoo'' kartica, Rive TNT i počeci GeForce-a. Nikada naću zaboraviti onu tmurnu jesen 1998. kada je izasao Half Life 1, to je bilo epski. Nadalje igre, Age of empires, Starcraft 1 čiji sam demo prošao 50 puta jer nisam mogao nabaviti original hehe, sjećam se i igre Dark Colony, vraški teška igra... Bilo je to jedno zaista izvrsno razdoblje moga djetinjstva vezanog uz računalne igre. Nije bilo interneta kao sada, informacije su se skupljale iz časopisa HACKER čiji naziv stoji u mom nickname-u, iz razloga što mi je taj časopis u posebnom sjećanju. Taj časopis se čekao ispred kioska čim bi ga kamion tiska dovezao, kupovao se a da nije ni stigao staviti se na štand kioska hehe. To je bio izvor informacija, recenzija, noviteta u hardwareu, izvješća sa E3 sajma, itd itd... Dan danas se sjećam onog izvještaja u vezi Play Station 2 konzole, ali i recenzije Starcrafta 1 od Damira Rukavine, uhhh, kao i onih golišavih slika Daikatane, mislim da sam tada prvi put u životu vidio tako nešto haha. Eh to su bili dani. Gamerom se smatram i danas, iako nemam vremena igrati igre uz obaveze i posao, nekako ipak uspijem pobjeći od svih i ukrasti tih sat vremena za odigrati malo Diabla 2 LoD (imam Barbariana 93 lvl) ili malo Carmageddon 2 Carpocalypse Now, ili pak malo Quake 2, ili Half Life, jednostavno igre me vrate u ona stara vremena. Iako imam ok komp da mogu startati sve nove igre na visokim detaljima, jednostavno više nije to to. Ono što sam primjetio jest i to da kada danas primjerice igram Half Life 1 ili recimo Need For Speed 3, grafika mi izgleda lošije nego onda, ne znam zašto, ali kao da se tih igara sjećam s boljom grafikom. Možda su se oči navikle na ovu modernu grafiku, tko zna... Pratim HCL.hr već više od 3 godine i smatram ih zamjenom za ono što je HACKER nekoć davno bio, jedino što nedostaje kod tekstualnih recenzija jesu smjesni komentari ispod screnshoota igara, čime je HACKER obilovao i zbog toga ga cijenima, ali HCL.hr to nadoknađuje u svojim izvrsnim gameplay i komentar video prilozima igara. Zaista čestitke na tome! Još kada bi vam se pridružili Lauš, Rukavina, hehe, al nema veze, to je samo moja nostalgija za nekim minulim vremenom za koje mlađe generacije niti ne znaju da postoje, niti ih smatraju gamerskim vremenima za današnje pojmove. Ugl. da ne duljim, želim pozdraviti sve čitatelje HCL.hr kao i samo redakciju trenutno najboljeg gaming portala u lijepoj našoj koja na današnji dan slavi pobjedu, ali ja na današnji dan slavim i prvi redizajin časopisa Hacker davne 1995. godine. :clap:


Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1525 : 05. Kolovoz, 2015., 17:13 »
Pozdrav ljudi! imam 24 godine, uz gaming sam od malih nogu i prvog gameboya. Prva igra za pc koju sam igrao je bila red alert na njemačkom, iliti kako su njemci to preveli: Alarmstuffe rot. Odrastao sam uz starcraft, warcraft2 i 3, resident evil 2 i 3. Iako sam pred koju godinu kupio noviju konfu, i dalje sam se zadržao na starijim igrama. od novijih naslova odigram Hawken tu i tamo i još me samo zanima kako će izgledati radnja u novijim nastavcima starcrafta.
Svaka čast ekipi na ustrajnosti, nisam znao da ste od 2005. aktivni, to je za svaku pohvalu

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1526 : 05. Kolovoz, 2015., 17:22 »
ja sam   Ivan , iz jednog malog mjesta na ovoj planeti .  Svoje prve gaming korake zapoceo sam na PS 1  a igrica je bila Tomb Raider 1 , 2 , 3, i 4. I naravno danas sam isto ljubitelj Tomb Raidera . Sto se tice PC-a prva igrica mi je bila Ghost Recon  i dan danas je imam  na PC : ) .

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1527 : 05. Kolovoz, 2015., 18:10 »
Zdravo svima, moje ime je Matija, na ovoj planeti sam 21 godinu, na ostalim još nisam bio. Ne mogu reći da imam neki predefinisani ukus kad su igre u pitanju, jer je raspon mog gejmerskog iskustva od AAA naslova do indie igara. Inače studiram hemiju, a između ostalog sam fan fantasy žanra, u svim oblicima.  :D. Od mene, i ovoliko dosta, a sad odo da tumaram po forumu! :D
“People assume that time is a strict progression of cause to effect, but *actually* from a non-linear, non-subjective viewpoint - it's more like a big ball of wibbly wobbly... time-y wimey... stuff.” - The Doctor

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1528 : 05. Kolovoz, 2015., 18:45 »
Dobrodošli.

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1529 : 05. Kolovoz, 2015., 19:24 »
hvala

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9