HCL.HR

Predstavite se!

  • 1786 Odgovora
  • 585167 Hitova
*

Gutgash

  • n00b
  • 4
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1680 : 02. Ožujak, 2017., 00:52 »
Pozdrav svima, zovem se Antonio, imam 26 godina. Već dugo pratim HCL, a i upravo slusam Igora kako usporeduje gaming miseve, pa reko vrijeme je da se i registriram. :D

Trenutno se igram na ps4pro konzoli, doduse uz FHD, dok placa ne dopusti uzimanje 4k tva.

Zivjeli  :piva:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1681 : 02. Ožujak, 2017., 01:32 »
Dobrodošao!  :thumbs:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1682 : 07. Ožujak, 2017., 17:25 »
Pozdrav svima!

Čim sam se regao, odmah sam se bacio u borbu s nepostojećim bugovima  :mrgreen: ovog portala kojeg pratim već godinama (prvi postovi bi kao trebali biti ovo - predstavite se i sl., moj je bio odmah - "zakaj vam striček ovo ne radi?").

Valjda mi dojadilo čitati sve te vaše komentare bez mogućnosti odgovora na pojedine ili davanja podrške istomišljenicima. Nakon hrpetine foruma, naših, stranih, online igranja, PbeM SIM-ova, svega i svačega, (još uvijek tugujem za Wolf i ET scenom, teško je starog konja naučiti novim trikovima) skoro pa sam odustao od gaming zajednice, (ali ne i od samog gaminga), no uvijek sam znao kročiti na HCL.hr pročitati koju vijest, malo se nasmijati na komentare i tako. Ono, nepoznat nitko koji pozna ekipu koja dolazi ovamo, prvenstveno portal, forum manje, obzirom da je ekipa ovdje podijeljena na ovo dvoje, ili je bila? :D

Malo sam bio čangrizav, možda još uvijek i jesam u vezi recenzija filmova i serija, ekipa koja se neda i kažu voljenom Zoranu nek' se ostavi recenzija, vaš sam :D, do Igora i njegovih komentara gameplaya i urnebesno smiješnih izjava koje nikoga ne vrijeđaju, ali predobro zabave i bace osmijeh na lice. Možda sam samo poželio svojom registracijom i prisutstvom pokojim komentarom dati svoj malen utisak u ovu veliku zajednicu.

Drago mi je da je zlatni dabar postao prava nagrada i da je šaljete developerima. Evo, toliko od mene. Uglavnom, pišemo se!

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1683 : 07. Ožujak, 2017., 17:44 »
Pozdrav i tebi, ali od ovolikog teksta koji si napisao ne mogu reci da si se i predstavio ekipi... A ova tema bas tome i sluzi...  :hiha2:

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1684 : 07. Ožujak, 2017., 17:52 »
Pozdrav Revan i dobro došao, ali baš kao što Hrvatin kaže ništa od predstave :D

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1685 : 07. Ožujak, 2017., 18:11 »
Mislim da se jesam predstavio, no tko će ga znat'. Isprike na krivom mišljenju. Ne vidim poantu ako napišem da imam 25, ili 35 godina, da živim u ovom ili onom gradu, ali oke. :)

Imam 27. godina, iz Hrvatske, pratim HCL već godinama, evo, napokon sam se registrirao da budem dio vaše zajednice. Smatram se fanom Resident Evila, prvenstveno igre, što ne znači da nisam objektivan kad treba popljuvati C(r)apcom. Uglavnom se igram na PC-u, ali kroz prste su mi prošle razne konzole. Igram svakakve igre, rijetko strategije, više avanture i RPG. Evo toliko od mene.

Bolje?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1686 : 07. Ožujak, 2017., 18:13 »
Ma savršeno  :piva:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1687 : 07. Ožujak, 2017., 19:02 »
Dobrodosao!!

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1688 : 25. Ožujak, 2017., 10:30 »
Ja sam nikola .

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1689 : 25. Ožujak, 2017., 12:52 »
Pozz ja sam Danijel, 26g. iz Kiseljaka sam, malog gradića kod Sarajeva. Možda niste čuli za njega, ali ste sigurno čuli za "Sarajevski Kiseljak", "Sky Colu", "Sensation"... po kojima je grad poznat (osim po izvorima mineralne vode, tkz kisele, naravno). Kao i svi na ovom forumu, volim igre (tko ne voli :D ), gamer sam od djetinjstva, ali pc gamer sam tek od 2. srednjeg kada sam dobio prvi komp i prva igra koju sam prešao na pc-u je Max Payne. Prvenstveno sam fan Horor i Horor-Survival igara, ali volim Avanture i Puzzle. Nisam fan RPG-a, mislim volim Mass Effect i Fallout, ali medieval RPG me nikad nije privlačio. Pratim portal oko 2 godine i u tom razdoblju sam pregledao baš svaki video.
You're not afraid of the dark, are you?

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1690 : 25. Ožujak, 2017., 16:59 »
Dobrodosao ! E jbg sad moram trazit novi avatar :)

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1691 : 25. Ožujak, 2017., 20:58 »
Pozz ja sam Danijel, 26g. iz Kiseljaka sam, malog gradića kod Sarajeva. Možda niste čuli za njega, ali ste sigurno čuli za "Sarajevski Kiseljak", "Sky Colu", "Sensation"... po kojima je grad poznat (osim po izvorima mineralne vode, tkz kisele, naravno). Kao i svi na ovom forumu, volim igre (tko ne voli :D ), gamer sam od djetinjstva, ali pc gamer sam tek od 2. srednjeg kada sam dobio prvi komp i prva igra koju sam prešao na pc-u je Max Payne. Prvenstveno sam fan Horor i Horor-Survival igara, ali volim Avanture i Puzzle. Nisam fan RPG-a, mislim volim Mass Effect i Fallout, ali medieval RPG me nikad nije privlačio. Pratim portal oko 2 godine i u tom razdoblju sam pregledao baš svaki video.

Dobrodošao!   :piva:

Na Piku koje got mi se auto svidi iz Kiseljaka je.  :loludara:

Ja sam nikola .

Ma nije moguće. Dobrodošao! 



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1692 : 25. Ožujak, 2017., 22:42 »
Pozdrav novima. :ementaler:

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1693 : 26. Ožujak, 2017., 14:07 »
Pozdrav Danijel i dobro došao. Pio sam mineralnu vodu sa one česme u Kiseljaku :)

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #1694 : 27. Ožujak, 2017., 20:36 »
Dobrodosao ! E jbg sad moram trazit novi avatar :)

Hvala.
Hehe, morat ćeš.



Dobrodošao!   

Na Piku koje got mi se auto svidi iz Kiseljaka je. 

Hvala  ;)
Ma samo najbolje iz Kiseljaka :D Ima dosta uvoznika, pa možda zato.

Pozdrav Danijel i dobro došao. Pio sam mineralnu vodu sa one česme u Kiseljaku :)

 Pozdrav darijoman i hvala. :D
 :thumbs: Jesi jeo Kiseljačke pogačice?  :D




You're not afraid of the dark, are you?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9