HCL.HR

[olo] Company

  • 8 Odgovora
  • 3272 Hitova
[olo] Company
« : 08. Prosinac, 2011., 11:22 »
Lijep pozdrav. Evo želio bih malo predstaviti naš clan. Kao clan počeli smo još 2010. godine, većinom kao ekipa iz istog grada ( Slavonski Brod ) i počeli sa igranjem COD World at War. Pošto baš i nismo bili ozbiljni što se tiče clana i više je to bilo iz "fore" i za našu zabavu, nismo baš puno toga ni postigli. Nakon toga smo prešli na COD MW2 na AlterIw.netu igrati gdje smo se družili na svakojakim serverima.
Ja i kolega iz klana malo smo počeli ozbiljnije razmišljati o tome i nakon toga smo uzeli naš prvi server i isto tako teamspeak 3 server. Server je prvenstveno bio namjenjen nama, da imamo gdje igrati i da nas admini ne zafrkavaju. U početku nas je bilo 7-8 članova. Dok nismo primjetili da bih se ljudi htjeli pridružiti našem clanu. Sada nas trenutačno ima 22 člana iz raznih dijelova Hrvatske, te 2 člana iz Bosne i Hercegovine. Vrlo smo složni, eto za pohvalu u godinu dana i više nije bilo nikakvih svađa između članova. Poćeli smo igrati i clan warove na alteriw.netu i zabilježili dobre rezultate. Trenutno nas je većina prešla na COD MW3 i tu očekujemo, odnosno nadamo se da će ubaciti rankirane servere pa da prebacimo server na MW3.
Svi koji ste zainteresirani za ulazak u clan popunite registraciju na http://olo-company.forumcroatian.com/
Eto ako bude itko gledao, nemojte se smijati heheh.. To je mali forumčić tek tako za potrebe klana napravljen.
Server na MW2 je [olo]|Search & Destroy|HC - 193.192.59.224:28967

Lijep pozdrav još jednom svima.. PanZer a.k.a CruXx

Odg: [olo] Company
« Odgovori #1 : 08. Prosinac, 2011., 15:16 »
Dobrodošao. GL & HF.  :piva:

Odg: [olo] Company
« Odgovori #2 : 08. Prosinac, 2011., 21:51 »
Napokon MW 3 klan :D

Odg: [olo] Company
« Odgovori #3 : 26. Siječanj, 2012., 14:27 »
Klan prebaćen na novi hosting i domenu. I naravno to sve uz pomoć HCL.hr i njihovog sponzorstva :) Hvala dečki :D

http://www.olo.company.hcl.hr
« Zadnja izmjena: 26. Siječanj, 2012., 23:37 PanZer »

Odg: [olo] Company
« Odgovori #4 : 26. Siječanj, 2012., 19:45 »
Također sam zaboravio reći da regrutiramo nove članove za BF3 ,mw2 i mw3 :)

Odg: [olo] Company
« Odgovori #5 : 26. Siječanj, 2012., 20:38 »
Stranica nece da radi (barem meni) i kolko ste aktivni u MW 3?

Odg: [olo] Company
« Odgovori #6 : 26. Siječanj, 2012., 23:38 »
LP,
Izmjenio sam link krivo sam stavio tocku :P Aktivni smo dosta, prijavljeni samo na euro dom i tamo cemo uskoro krenuti ladder igrati.

Odg: [olo] Company
« Odgovori #7 : 27. Siječanj, 2012., 09:33 »
Ja bih se pridruzio vama za MW 3, ali nemogu se registrirati na forum

Odg: [olo] Company
« Odgovori #8 : 27. Siječanj, 2012., 09:36 »
Registriras se na web stranici onda tek mozes na forum uci

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9