HCL.HR

Autici

  • 677 Odgovora
  • 73353 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #150 : 07. Siječanj, 2010., 19:09 »
daj molim te, ono, ako neki audi ownaju to su stari redni peterocilindraši, taj motor i nissanov redni šesterocilindraš boguju. A ne RS6.

npr:

http://www.youtube.com/watch?v=BOI2TD6GVsA

To je bogovanje, jebemu

RS6 je, ne znam, dosadan, brz, sve lijepo, fora, veliko, ekstravagantno, ne znam, nije za mene  :b_ae:
« Zadnja izmjena: 07. Siječanj, 2010., 19:10 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Autici
« Odgovori #151 : 07. Siječanj, 2010., 19:12 »
dobro ono, ovo gore je pogotovo proser. kako itko može reć da auto koji tako izgleda boguje.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #152 : 07. Siječanj, 2010., 19:17 »
a ono, nostalgia faktor. Koji ti mrziš i ja ti to ne znam objasnit  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Autici
« Odgovori #153 : 07. Siječanj, 2010., 19:19 »
grga otkad tebe auti zanimaju :hihi:

a ne možeš ih ionak iovak vozit :hiha:

*

team_ware

  • **
  • 417
  • *** Monster Energy ***
Odg: Autici
« Odgovori #154 : 07. Siječanj, 2010., 19:22 »
ma imam doma audija 80 ...star ali još starta ko lud....a rs4 mi je auto kojeg bi htio imati

Odg: Autici
« Odgovori #155 : 07. Siječanj, 2010., 20:13 »
a ono, nostalgia faktor. Koji ti mrziš i ja ti to ne znam objasnit  :(

to tvoje je loša nostalgija.  :wildboy:  :hiha:

grga otkad tebe auti zanimaju :hihi:

 :hihi:
neznam, ovaj mi je špica.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #156 : 07. Siječanj, 2010., 20:40 »
a ono, nostalgia faktor. Koji ti mrziš i ja ti to ne znam objasnit  :(
to tvoje je loša nostalgija.  :wildboy:  :hiha:

Loša i nostalgija ne idu skupa.  :approve


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Odg: Autici
« Odgovori #157 : 08. Siječanj, 2010., 02:58 »
http://www.team-bhp.com/forum/attachments/post-1950/216534d1256624653-1982-mercedes-w123-300d-now-mine-merc2.jpg

evo ja vozim ovo, samo jos ima zadnje prozore zatamnjene i ima šiber. Da i boja malo svjetlija

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #158 : 08. Siječanj, 2010., 09:14 »
najbolji merc ikad  :(

Nego koji je kurac ono u pozadini, izgleda ko dacia logan, a ima renault znak naprijed  :solidus:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Autici
« Odgovori #159 : 08. Siječanj, 2010., 11:26 »
Djed mi ima takvog, al je u tako losem stanju da ce se uskoro raspast :b_wildy:

Ako je tvoj u ovakvom stanju onda zakon. Al otkud zatamnjena stakla :geek:

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Odg: Autici
« Odgovori #160 : 08. Siječanj, 2010., 18:41 »
zatamnjana stakla je stavio prijasnji vlasnik, a auto nije u ovakcom stanju, al je u jako dobrom, motor radi ko blesav, nema hrđe i sve je na mjestu, auto je prezakon

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Autici
« Odgovori #161 : 08. Siječanj, 2010., 22:12 »
najbolji merc ikad  :(

Nego koji je kurac ono u pozadini, izgleda ko dacia logan, a ima renault znak naprijed  :solidus:

talia,ali nekak mi se ipak cini da je to "logan" ? . E sam da znas ( ako se ne varam) negdje se logan prodaje pod renaultom (brazil). Uglavnom ovaj novi SUV ce se prodavati u europi pod daciom a izvan europe pod renault znackom. Zanimljiva strategija nema šta, doduse i kolicina opreme je razlicita.
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #162 : 08. Siječanj, 2010., 22:16 »
logan je definitivno, karoserija i ostalo, samo je značka renaultova... thalia ne vjerujem da je, jer je to clio sedan... bit će ovo drugo šta govoriš


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Autici
« Odgovori #163 : 08. Siječanj, 2010., 23:01 »
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #164 : 08. Siječanj, 2010., 23:15 »
kako je danas auto industrija u kurcu. Kakve su ovo pizdarije, sve neka ekonomija, imidžiziranje i zarada. Seronje. Dabogda se vratio Group B pa će biti malo više ekskluziva... Nisam sretan  :(

Da renault logan.  :( Iako se vjerojatno radi samo o drugom području prodaje, svejedno je loše  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9