HCL.HR

Autici

  • 677 Odgovora
  • 73352 Hitova
*

Zapi

  • Gost
Odg: Autici
« Odgovori #165 : 11. Siječanj, 2010., 19:09 »
http://www.boston.com/bigpicture/2010/01/dakar_rally_2010.html

znam da bi neki mogli lajakt, dobre su fotkice


edit
fotka 12 :ave: :ave:
« Zadnja izmjena: 11. Siječanj, 2010., 19:11 Zapi »

Odg: Autici
« Odgovori #166 : 05. Listopad, 2010., 13:25 »
neznam, valjda je ovde okej da pitam, tribam kupit nove gume za auto, nemam veze o tome a ne želim da me ekipa mulja i sere i tak :(

mislim, ne tražim ništa ekstra, valjda neke ljetno/zimske kombinirane ? ovdje ionako nema snijega pa je to valjda okej.
gume su 155 R 13
ikakav prijedlog? nešto da izbjegavam, nešto šta je dobro?

računam do nekih 1000 para za 4 gume ?
dragster, facaa? :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Autici
« Odgovori #167 : 05. Listopad, 2010., 14:19 »
neznam, valjda je ovde okej da pitam, tribam kupit nove gume za auto, nemam veze o tome a ne želim da me ekipa mulja i sere i tak :(

mislim, ne tražim ništa ekstra, valjda neke ljetno/zimske kombinirane ? ovdje ionako nema snijega pa je to valjda okej.
gume su 155 R 13
ikakav prijedlog? nešto da izbjegavam, nešto šta je dobro?

računam do nekih 1000 para za 4 gume ?
dragster, facaa? :(

znam da nije oglasnik al imam ti ja 4 Bridgestone B330EVO 155/80-13 korištene 6 mjeseci koje traže novog vlasnika jer su ih s dužnosti makle 185/60-14..  :mrgreen: u svakom slučaju gume su top, sunce, kiša, lagana vožnja, forsanje, žvaču cestu za tako male gume.. nisu prejeftine (Bridgestone) al možda bi ih mogao nać s popustom di za tu lovu, ipak je mala dimenzija.. samo nemoj nikako barum,ceat i tome slično, na gumi se ne štedi..

evo ti i tu opis

http://www.bridgestone.com.hr/detalji.php?proizvod=26

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #168 : 05. Listopad, 2010., 14:53 »
neznam, valjda je ovde okej da pitam, tribam kupit nove gume za auto, nemam veze o tome a ne želim da me ekipa mulja i sere i tak :(

mislim, ne tražim ništa ekstra, valjda neke ljetno/zimske kombinirane ? ovdje ionako nema snijega pa je to valjda okej.
gume su 155 R 13
ikakav prijedlog? nešto da izbjegavam, nešto šta je dobro?

računam do nekih 1000 para za 4 gume ?
dragster, facaa? :(

Javit ću ti se. Ne uzimaj polovno dok ti kažem da ti ne mogu srediti nove... Pogledaj točno koja je dimenzija sad na gumi, 155/xx/R13

Ima recimo Sava Eskimo S3 155-70-R13 = 210kn/kom. Al opet, treba to i odfurat do tebe. Pogledaj kod vulkanizera za početak, ionako ćeš tamo to morat ić montirat pa javi kako stoje cijene

Sava Eskimo je zimska, ima još ovako

Sava Perfecta 155-70-13 = 210kn/kom (ljetno)
Pirelli P4 Cinturato 155-70-13 = 260kn/kom (ljetno)
Sava Adapto 155-70-13 = 230kn/kom (mješovito)
« Zadnja izmjena: 05. Listopad, 2010., 15:04 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Autici
« Odgovori #169 : 05. Listopad, 2010., 15:12 »
http://www.team-bhp.com/forum/attachments/post-1950/216534d1256624653-1982-mercedes-w123-300d-now-mine-merc2.jpg

evo ja vozim ovo, samo jos ima zadnje prozore zatamnjene i ima šiber. Da i boja malo svjetlija

Jebemti sve, danas sam sanjao da vozim OVO AUTO, točno takav, ista boja, terao sam ga petsto po glavnoj
cesti u naselju, rulalo je neznam, najbolji san ikad  :hiha:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #170 : 05. Listopad, 2010., 15:24 »
Ima na youtubeu filmića kada takva mečka prebaci milijun kilometara.  :wildboy:

formatiran link

Moćno mi to


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Autici
« Odgovori #171 : 05. Listopad, 2010., 16:27 »
Mercedes 123

ane ane  :ave:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #172 : 05. Listopad, 2010., 16:35 »
Želim.  :approve

Evo ga, prodao se za 100 000 kn  :ave:

http://www.njuskalo.hr/auti/maybach-w123-oglas-887135
« Zadnja izmjena: 05. Listopad, 2010., 16:41 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Autici
« Odgovori #173 : 05. Listopad, 2010., 16:45 »
Obožavam te starije automobile, imaju dušu, ne smrde po jeftinoj plastici i sve štajaznam 
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #174 : 05. Listopad, 2010., 16:50 »
Ako vlasnik ima para i volje za održavanje, onda da. Inače se nađe i mrtvih miševa, osinjaka, govana itd  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Autici
« Odgovori #175 : 05. Listopad, 2010., 20:28 »

Javit ću ti se. Ne uzimaj polovno dok ti kažem da ti ne mogu srediti nove... Pogledaj točno koja je dimenzija sad na gumi, 155/xx/R13

Ima recimo Sava Eskimo S3 155-70-R13 = 210kn/kom. Al opet, treba to i odfurat do tebe. Pogledaj kod vulkanizera za početak, ionako ćeš tamo to morat ić montirat pa javi kako stoje cijene

Sava Eskimo je zimska, ima još ovako

Sava Perfecta 155-70-13 = 210kn/kom (ljetno)
Pirelli P4 Cinturato 155-70-13 = 260kn/kom (ljetno)
Sava Adapto 155-70-13 = 230kn/kom (mješovito)


ti se baviš nabavkom guma? :( ovo su tvoje cijene ?

neznam, valjda mi je jednostavnije ubost neke mješovite, ne da mi se kupovat nove za ljeto, jer ih nemam.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Autici
« Odgovori #176 : 05. Listopad, 2010., 20:30 »
Pirelli je drek tako da nemoj to kupiti, čak je i sava koju svi pljuju da je smeće tri klase iznad preskupog pirellija  :tired:
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #177 : 05. Listopad, 2010., 20:35 »
hurr durr, ukratko  :tired:

imam pirelli na petici i TROŠE se. To je jedino bitno.

Ne bavim se ja nabavkom guma već imam čovjeka.  :wildboy: Vidi prvo kod vulkanizera jer i prijevoz će te koštat


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Autici
« Odgovori #178 : 05. Listopad, 2010., 20:57 »
ovdje gdje gledam ima sava eskimo s3, s3+ i BF goodrich winter g, sve su oko 270 kuna. štajaznam, jednostavnije mi je to nego se drkat s prijevozom i sve.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Autici
« Odgovori #179 : 05. Listopad, 2010., 21:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9