HCL.HR

Autici

  • 677 Odgovora
  • 73849 Hitova
Odg: Autici
« Odgovori #360 : 26. Prosinac, 2011., 11:22 »
a?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #361 : 26. Prosinac, 2011., 11:26 »
završio 2 tribute filmića pa se zaletio. je zanima to ikog?  :hihi: privatni su na jubitu a ovo javni forum i tak


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Autici
« Odgovori #362 : 26. Prosinac, 2011., 12:26 »
Nezz, metni kad sve bude gotovo možda?  :hiha2:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #363 : 26. Prosinac, 2011., 12:39 »
ma ono, gotovo je samo nije nešto za javnost i zbog kvalitete a i teme

Renault 5 Tribute

Renault 5 Campus tribute

komp mi crkava, morao reinstallat corel nekoliko puta jer frajer nije htio renderati, greške iznad 3 minute filma, loša kamera, loše vrijeme = blah.

meni drago da sam išta složio jer je uloženo truda i emocija i živaca  :hiha: kao lijepa uspomena, savršeno




"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Autici
« Odgovori #364 : 26. Prosinac, 2011., 14:43 »
jel ono Škrljevo na pol filmića, di se čuje kako ti turbak zviždi?  :hiha:

onaj dio na kraju je Pašac-Drenova, je tako?




btw evo i mog sirotinjskog pokušaja videa, sada kad auto više nije moj može spadat pod tribute..  :wildboy:

Fiat Punto mk1 by thund3rdom3

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #365 : 26. Prosinac, 2011., 16:22 »
turbak zviždi (  :hiha: ) na drenovi, nedaleko od tog mjesta i živim

onaj "stari film" početak i kraj i ono iz auta je na pašac-drenova da

inače, ne znam zašto ti je sirotinjski video, poanta svega ovog je da za 30 godina nađemo taj film na nekom disku il nedajbože jutjubu i ono. plakat će se  :hihi: jel?

stari mi kuka non stop kako je njegov prvi auto (buba) bio najbolji ikad igdje i kako nema nikakvih slika ni ničeg pa da se i meni to ne dogodi.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #366 : 29. Prosinac, 2011., 10:44 »
Rimac Concept_One - EVO magazin

Kad će ga testirati više :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Autici
« Odgovori #367 : 29. Prosinac, 2011., 10:48 »
Hint: never
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Autici
« Odgovori #368 : 29. Prosinac, 2011., 11:24 »
Zašto ga nebi testirali? :(
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #369 : 29. Prosinac, 2011., 13:12 »
Zato što, realno, bogatim čarapašima ne treba neki dokaz o brzini i hiper performansama (navodno šiša Bugattija), nego ogroman hype, cijena i imidž ekskluzivnosti. Takvima su kao i prodali par komada već, ne znam.

Ja bih samo htio vidjeti dokaze o autonomiji ako ništa, usrećilo bi me to jako.

E i kako se npr. grije kabina preko zime.

I kolika je autonomija u tom slučaju.

I ubrzanje i top speed.

 :wildboy:



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Autici
« Odgovori #370 : 29. Prosinac, 2011., 22:41 »
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Autici
« Odgovori #371 : 29. Prosinac, 2011., 23:21 »
Kraj.  :ave: :ave:


*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Autici
« Odgovori #372 : 29. Prosinac, 2011., 23:22 »
Sutra special \:D/

Mislim, izasao je vec jutros, sutra cu gledat :wildboy:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Autici
« Odgovori #373 : 05. Siječanj, 2012., 12:01 »
http://www.subaru.com/brz/2013/index.html

Subaru BRZ. Realno, ruzan je, jako :hiha: Ali isto tako jako jako mi se svidja to sto je unikatan (naravno ne uzimajuci u obzir Toyotu GT86, sto je prakticki isti auto), dok je sve ostalo danas bazirano na necemu. Isto, mislim da ima najnizi centar gravitacije ikad.

Ne znam, fokusirani SPORTSKI AUTOMOBIL :hiha: Ne rendom govno sa dupliranom snagom. Lajkam mnogo.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #374 : 05. Siječanj, 2012., 12:04 »
život ima smisla ipak  :wildboy: :hiha:

meni je auto najljepši ikad zbog fokusa. još samo da subaru sredi glupe dizajnerske ideje oko Impreze i postat će mi opet najdraža auto tvrtka  :approve

malčice mi baca na Z4


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9