HCL.HR

Autici

  • 677 Odgovora
  • 74088 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #345 : 08. Prosinac, 2011., 15:42 »
ići ću ovaj vikend, ako niš, snimit malo videa s branika i otić vidit Lovran i Medveju obavezno.

pusti mi broj na PM pa ću ti javit, volio bih da još netko vidi kako sam kamericu s moba pričvrstio za kola  :hihi:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Autici
« Odgovori #346 : 08. Prosinac, 2011., 15:50 »
ovaj vikend je šugavo vrijeme..  :wildboy: i subotu sam u zege.. nedjelju eventualno dis vikend..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #347 : 08. Prosinac, 2011., 15:55 »
mislim da i oblačne slike dobro izgledaju s onakvom kamerom  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Autici
« Odgovori #348 : 08. Prosinac, 2011., 16:28 »
nezz, u svakom slučaju javi, smsaj, voteva, ako sam u hudu spustim se do mora  ;)

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Autici
« Odgovori #349 : 09. Prosinac, 2011., 13:48 »
Nego, nabavio sam polirku, ima par mjeseci, nisam jos isprobao :hiha: Bas me zanima kako ce ispasti boja na Citroenu na kraju... I felge sam >>ODABRAO<< omfg :fpalm:



Savrsene su, i savrseno pasu. Jos da ih nadjem za kupit, i nadjem para. I gotovo :hiha:

EDIT: lol, nasao ovakve slicne za 50tak eura (nisu OZ naravno, bezveze kopija), al 13ke, premalo :wildboy:
« Zadnja izmjena: 09. Prosinac, 2011., 17:22 dibek »

Odg: Autici
« Odgovori #350 : 09. Prosinac, 2011., 22:15 »
fine felge, samo ove pitaju farbanje u bijelo, rally stil..

alternativno, nađi zander turbo, isto mnogo lepe  :approve

ja ih uzeo dvije za probu, i taman kad sam htio tipu platit odlučio da ih neće prodat..  :wildboy: htio sam ga silovat jednom od felgi  :wildboy:

*

playerone

  • *
  • 38
  • Ayayay, porque, porque?
Odg: Autici
« Odgovori #351 : 09. Prosinac, 2011., 22:35 »
Jel fino leži u zavojima francuz? ;)
My precious...

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Autici
« Odgovori #352 : 10. Prosinac, 2011., 00:32 »
E i ove turbo rulaju :approve Ako znas jos neke slicne (taj gravel rally stil mi je zasad kao najbolji), slobodno preporuci... Auto je Citroen ZX furio, ono tipican 90s dizajn, tako da nemam puno izbora ukoliko ne zelim izgledati ko saban :wildboy: Moze i farbanje u bijelo, tamnozelen je pa bi mozda kul stajalo (mozda i prenapadno za moj ukus, nezz).

A inace plejerone... pa iako solidno ocuvan, auto je dosta star a i ja nisam neki uber sportski vozac, ali cini mi se da nije los u zavojima. Valjda prije svega jer je lagan, par kg iznad 1000 ima mislim...

Odg: Autici
« Odgovori #353 : 10. Prosinac, 2011., 08:03 »
nenennee u bijelo one oz, zender turbo u bijelo je svetogrđe, ja sam imao bijele dvije na probu.. zender turbo polirat s crnim rupama

http://img512.imageshack.us/img512/3407/1001123largexw6.jpg

dakle ko ova desna..

od ostalih su sve varijacije na ovako zatvorene felge.. a na zx-a paše dosta toga, jedino šta je frenč pa su rupe 4x108 što nije nekako često.. i felge ne čine šabanluk (ako nisu tventi inč kroum spiners end šit yo yo yo), stvarno malo felgi ti može ispast loše.. auto put pod i dobra felga, bez krkanskih plastičurina, spojlera, nekih pejntđobova i trajblova po boku, nema neke prevelike priče tu..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #354 : 17. Prosinac, 2011., 13:48 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #355 : 17. Prosinac, 2011., 13:57 »
pecto različitih izraza na licu  :hihi: volim japance <3


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Autici
« Odgovori #356 : 17. Prosinac, 2011., 22:41 »
Rula  :ave: :ave: :ave:

Mjuza, komentator, doskok, sve!
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #357 : 17. Prosinac, 2011., 23:49 »
Onaj desni komentator je Keiichi Tsuchiya inače, meni jedna od najdražih Japan ličnosti općenito. Best Motoring itd. Najbolji je  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Autici
« Odgovori #358 : 19. Prosinac, 2011., 12:33 »
ane, School of drifting  :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autici
« Odgovori #359 : 25. Prosinac, 2011., 21:02 »
xxxxxxxxxxx
« Zadnja izmjena: 26. Prosinac, 2011., 00:21 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9