HCL.HR

auto skola vamo tamo

  • 101 Odgovora
  • 14929 Hitova
*

DarX

  • *****
  • 1972
auto skola vamo tamo
« : 15. Lipanj, 2009., 16:46 »
evo buduci da trenutno imam satove voznje (29. sat danas) i tak zanima me kak su oni koji su to prosli ili koji prolaze zadovoljni, kako im je islo i tak. jel ko pao koji put ? :wildboy:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: auto skola vamo tamo
« Odgovori #1 : 15. Lipanj, 2009., 16:54 »
Kolko plačaš i di? (grad)
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: auto skola vamo tamo
« Odgovori #2 : 15. Lipanj, 2009., 16:56 »
Na satovima mi je išlo oke, štajaznam.

Prošo sam otprve, al imao sam i sreće dosta. Zadnji sat sam imao isti dan kad i ispit. I instruktor je sazno koja dva ispitivača su bila taj dan, od kojih jedan najčešće vodi po istoj ruti. Pa smo odvozili cijelu rutu. I dobio sam tog ispitivača i identičnu rutu.  \:D/
Mislim, vjerujem da bih prošao i da nisam to znao (jer sam na satu sve dobro odvozio), ali ovako sam imao i neku dodatnu dozu sigurnosti.

Mislim da trebaš imat i sreće malo da bi prošo. Što se tebe tiče, samo kul, smireno i polako. Al ako dobiješ zajebanog ispitivača, možeš dobro odvozit, a lik će te rušit. Meni je instruktor čak reko da oni imaju kvotu koju moraju popuniti pa ono... ako si na redu kad je kvota već popunjena, rušit će te za doslovno bilo što. Ne znam koliko u tome ima istine, ja sam bio prvi taj dan.  :ementaler:

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: auto skola vamo tamo
« Odgovori #3 : 15. Lipanj, 2009., 16:59 »
Položio pred 2-3 godine dok je još bilo relativno jeftino, nekih 4k kn a sad je 7,5k ili tak nešto..

Inače prošo iz treće rofl :wildboy: prvi put pao poligon al bilo je užasno vrijeme, kiša ljevala i jak vjetar puhao, nisam ni kurca kroz staklo i retrovizore vidio i pogazio onaj čunj kod bočnog parkiranja.. :(

a drugi put bezveze na jednom raskršću išao auto iz daljine (nekih 20-30 m) i ja umjesto da ga propustim (bio je već kraj i nisam imao živaca više čekat, htio to što prije završit..) išao se gurat i dosta sporo sam startao jer je bila uzbrdica i uletim na cestu taman par metara prije njega, on počne kočit i trubit vamo tamo i zbog tog me srušio ovaj iz komisije. :wildboy:

Treći put prošo bez nekih velikih grešaka.

 :ementaler:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: auto skola vamo tamo
« Odgovori #4 : 15. Lipanj, 2009., 17:01 »
@Blaster

rubikon 4, frankopanska 11, Zg, 5300 sve zajedno, AKO sve prodjem od prve. A imam instruktora koji je malo lak sa zivcima i onak prema njegovim ispadima čini mi se da necu proc iz prve. nekak imam dojam  da necu, imam jos uvijek gresaka i lik se iznervira dost lako pa ono :hiha2:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: auto skola vamo tamo
« Odgovori #5 : 15. Lipanj, 2009., 17:03 »
Prošao iz prve, ali srećom ne vozim inače bi izazvao prometnu garant.

Doduše trebao sam pasti jer sam prilikom skretanja ušao u krivi smjer na cesti i prošao dobrih 30 m dok mi ovi nisu rekli da se maknem u svoju traku.
To je ono pad zagarantiran, ali ispitivač me zavolio u kratkom roku pa mi rekao da će me pustiti, jer ipak voli rušiti probisvijete a ja sam uzoran i kul.

I nadasve loš vozač, da.  :(

Darxče, instruktor obično želi da prođeš, komisija je ta koja te jebe.

Re: auto skola vamo tamo
« Odgovori #6 : 15. Lipanj, 2009., 17:04 »
Aono, o kakvim greškama pričaš?

Recimo, ja sam pred kraj satova znao radit neke gluposti koje ne kužim kak su mi se događale. Recimo, polukružni okret u tri poteza uz pomoć bočne ulice (il kak se to zove već). Uglavnom, kad sam to radio, nekoliko puta mi se dogodilo da sam dobro ušao u rikverc u bočnu ulicu, zaustavio se i sve to, al kad sam se vraćao na glavnu cestu, skrenuo sam opet desno.  :wildboy:

Jel ti se gasi auto?  :hiha:

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: auto skola vamo tamo
« Odgovori #7 : 15. Lipanj, 2009., 17:05 »
da gasi. onako. 7-8 puta dosad. i danas je jednom. kuplung mi leti puno i kretanje mi ne ide jer mi lik objasni u trku i ja se bojim pitat :hiha2: i naravno, cim se ugasio lik meni: pa covjece, ne smije ti se to desavat ni na prvom satu, a ne 29. poligonski manevri mi idu kul \:D/

edit: cuo sam da neki ne ruse za gasenje :wildboy:
« Zadnja izmjena: 15. Lipanj, 2009., 17:08 DarX »

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: auto skola vamo tamo
« Odgovori #8 : 15. Lipanj, 2009., 17:09 »
Položio sve iz prve prije 3 godine. Znači teoriju, prvu pomoć i vožnju. Rulam. :wildboy:

Enivej, s vožnjom nisam imao nekih problema s obzirom da sam već imao iskustva s vožnjom auta i to, čak nisam ni odvozio do kraja sve sate. 31 od 35, ako se ne varam.

Što se tiče ispita vožnje, ovdje kod nas u Zadru to ide malo drukčije, ne znam kako je drugdje pa slobodno replicirajte. Uglavnom, na dan mog ispita su bila 3 ispitivača. Dvojica iz Zadra i jedan iz Splita. S obzirom da sam zadnji na redu polagao, prezime Vulić ovo-ono, čuo sam da su ova dvojica iz Zadra bacili sve koji su polagali. NItko nije prošao. Mene je dopao taj ispitivač iz Splita koji je bio skroz kul i fer. Nisam učinio nikakvu grešku, jedino mi se na jednom laganom skretanju ugasio žmigavac jel sam ravnao vozilo pa se automatski isključio kod okreta volana. To mi srećom nije uzeo za zlo. Inače sam pwno ispit.

Uglavnom, ovdje je kod nas praksa da te prvi put bace kako bi ti uzeli 300 i nešto kuna (ne znam koliko se sada plaća ispit), dok te drugi put ako solidno odvoziš puste jel si im iskeširao 100 eura, doslovno. Dok sam još išao na vožnju, bilo je nekoliko situacija di su vozači oko mene radili pizdarije, pa je instruktor komentirao kako ima dosta vozača koji su odma keširali 100 eura da ih puste i da zato ima toliko loših vozača.

Enivej, puno sreće Darxsi, pusa. :ementaler:
« Zadnja izmjena: 15. Lipanj, 2009., 17:11 Under »
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: auto skola vamo tamo
« Odgovori #9 : 15. Lipanj, 2009., 17:10 »
prošao iz druge.  :tired: izjebala me jedna baba na raskrižju (koja je imala sat vožnje baš tad). Uglavnom, imala je žmigavac upaljen i trebala je skrenuti u smjeru žmigavca, no eto, nije, produžila je sa žmigavcem i ja uletio u put :hiha2:

ok instruktor, ok auto, ispitivač 1. ok, 2. je bio seronja (ali sam prošao lawl)



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: auto skola vamo tamo
« Odgovori #10 : 15. Lipanj, 2009., 17:11 »
a ono, ja bi odmah uplatio jos 4-5 sati ak instruktor procijeni da necu polozit. zas da izlazim i placam ak ono, necu moc. danas vozim po gradu i vozim kul prvih 15-20 minuta. i nis mi ne kaze. i poslije me krene, te kriva traka (moras u srednju ako ima tri, ja ostao u desnoj pa se instruktor isao prestrojavat u raskrizju na zelenom valu :hihi:), te neka zena s djetetom iza auta, ja nisam skuzio. i tak :(

fala Đorđe ;D

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: auto skola vamo tamo
« Odgovori #11 : 15. Lipanj, 2009., 17:18 »
Jebemu, nemogu do posta doć :wildboy:

Kolko ste imali na testu? Ja sam imao 93/100 ako se dobro sjećam.


Darxče, instruktor obično želi da prođeš, komisija je ta koja te jebe.
Da, točno to.

Ja sam imao nekog mladog kul instruktora (osim šta je puštao cajke na radiju :tired:) al ok je bio. možda 2-3 godine stariji od mene i dobro sam se slagao s njim. A ispitivač je bio neki iz zagreba i taj treći put kad sam bio je bio blag i tolerirao mi je par sitnih grešaka. :hug al ona prva dva su bila puno strožija..
« Zadnja izmjena: 15. Lipanj, 2009., 17:20 $h4d0w »
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: auto skola vamo tamo
« Odgovori #12 : 15. Lipanj, 2009., 17:20 »
Ja bi odbio tako vozit. Ono, morao sam trpit Narodni radio, pa sam mislio da mi je loše. :wildboy:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: auto skola vamo tamo
« Odgovori #13 : 15. Lipanj, 2009., 17:21 »
moj pusta Tonya  \:D/

ugl, sa ja znam, neka cura mi je pricala da je imala komisijca iz varazdina koji nije znao 2 ulice u Zg i izgubio se i onda je instruktor do kraja govorio gdje da ide :wildboy:

nekak mi se cini da uopce ne bi smio imat nekih gresaka sad. al ae, imao sam probni ispit 2 put, prvi put sam pao 7 puta (nakon jedno 17 sati voznje), a drugi put samo jedan mrtvi kut, i to na izlazu iz poligona :tired:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: auto skola vamo tamo
« Odgovori #14 : 15. Lipanj, 2009., 17:24 »
A ono, najbolje ti je uplatiti još par sati ako sam već nisi siguran da si dovoljno dobar. Ali ono, sve ti je to nažalost splet okolnosti. Jer ako ti i ne zajebeš ništa, ovaj te opet može baciti tako da izmisli nešto. Sve ti ovisi o tome koji će ti ispitivač doći. Zvuči obeshrabrujuće, al štaš. :(
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9