HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan

  • 11070 Odgovora
  • 815772 Hitova
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10471 : 28. Lipanj, 2014., 20:32 »
Metalni mi je napravio FB cover gdje se vidim kao zadnji natjecatelj koji se popeo na Zavižan :))))))))))))



:ave:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10472 : 03. Srpanj, 2014., 08:49 »
RASKINI MI UGOVOR

Ne znam hoćete li se vi složiti, ali po meni je tip apsolutno u pravu. Znam i sam koliko puta san naiša na bezobrazne djelatnice u T-comu, Vipu, Tele 2  - jedno nebrojeno puta. I točno mogu vidjeti radi čega je popizdija tip - doša je tamo raskinuti ugovor, ona mu je rekla "Žao mi je gospodine, ne možete", onda je on vjerojatno pitao "A zašto, ako ste mi poslali?", na što je dobio odgovor: "Žao mi je gospodine, ne možete". Znam to jer takva sranja meni redovito rade, da ne bi mrdnuli guziom i malo ti objasnili, nego svoju plaću dobivaju na račun toga što tamo sjede cili dan i prodaju maglu. Onda kad se pokušaš žaliti na pojedine djelatnike i njihov bezobrazluk uletiš u labirint e-mailova i ne znam čega pa na kraju odustaneš od *ebanja s time, a ta budala na šalteru to i zna te se može tako ponašati. Majke mi ako i ja jednog dana neću razbiti tipkovnicu, ekran, i sve sljedeći put kad mi u takvoj telekomunikacijskoj trgovini djelatnici budu bezobrazni i budu me gledali s visoka, kao "to nije moj posao da ti objašnjavam zašto, kmete". Al zanimljivo da je najgori talog društva zaposlen na šalterima u Tele 2, Vipu i T-Comu... ko da su ih sastrugali sa dna bačve u kojoj pliva ljudsko društvo.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10473 : 03. Srpanj, 2014., 08:59 »
ne znam, ko vam je kriv kad trčite u te proklete pretplate i ugovore za vražji mobitel ili TELEVIZOR. bio u pravu ili ne frajer se dobrano izblamirao (osim u očima zadrtih dalmoša ) jer pazi on će šakom probiti pičona od metra :hiha: :hihi: takve se probija nečim drugim ;)

i nekako sumnjam da bi se isto ponašao da je neko njegovog kalibra bio iza monitora, što povećava njegovu jadnost


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10474 : 03. Srpanj, 2014., 09:37 »
možda je lik u pravu al to ne opravdava onako urlanje i razbijanje,,,,

i nekako sumnjam da bi se isto ponašao da je neko njegovog kalibra bio iza monitora, što povećava njegovu jadnost
to.
Al istina je to što se tiće djelatnika na tim šalterima. Baš hrpa bezobraznih majmuna koji misle da su popili svu pamet svijeta....

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10475 : 03. Srpanj, 2014., 09:41 »
Dosta jadno :( I ono, može raskinuti ugovor, no što ako je uzeo mobitel kojeg još nije otplatio ili nešto slično, jbm obični seljak koji je čuo nešto na televizoru nešto pa kao magarac poletio :mrs:

I da, ako su oni iza šaltera hrpa govana, to nije znak da i ti budeš ista stvar

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10476 : 03. Srpanj, 2014., 09:46 »
To je jedna od onih situacija kad neznam na čiju bih stranu stao. Valjda bih sad trebao reći koja je to seljačina primitivna, ali kad razmislim malo - pa i mene su djelatnici T-Coma svojom ''ljubaznošću'' (služba za korisnike) dovodili u sličnu situaciju.
Vip-ovci (opet, služba za korisnike) su ljubazni i čak su mi znali odgovoriti na upite i riješiti te neke probleme koje sam imao s njihovim internetom.

Ali, opet, to valjda kako na kog naiđeš...

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10477 : 03. Srpanj, 2014., 09:52 »

Da, sve ovisi na kog naiđeš. Ja sam baš jučer ostao ugodno iznenađen ljubaznošću neke ženske kad sam zvao službu za korisnike jer sam ima nekih problema s routerom. Cura je nekih 15-ak minuta pričala samnom o problemu dok nije skužila o čemu bi mogla bit stvar. Poslije mi rekla kao pričekaj nekih 10 minuta, trebalo bi radit a ako ne kontaktiraj nas ponovo. Za istu stvar sam dan prije isto zvao službu i javio se neki lik i samo mi onako nekako arogantno obrusio da pričekam par sati da bi se samo od sebe trebalo riješit......

:kava:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10478 : 03. Srpanj, 2014., 10:11 »
Teška seljačina. Bez opravdanja.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10479 : 03. Srpanj, 2014., 11:10 »
Nije. I mene su isto za Max tv tako jebali, 3 mjeseca su nam naplacivali neki sport paket koji NISMO IMALI, i kad smo ih zvali da otkazu oni su rekli da je sve rijeseno i da je otkazano. Stvar rijesena. Kad opet iduci mjesec racun za TAJ ISTI PAKET sve dok se stara nije tamo otisla zalit pa joj je frajer napokon otkazao taj jebeni paket za koji nismo ni culi.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10480 : 03. Srpanj, 2014., 12:11 »
Dosta jadno :( I ono, može raskinuti ugovor, no što ako je uzeo mobitel kojeg još nije otplatio ili nešto slično, jbm obični seljak koji je čuo nešto na televizoru nešto pa kao magarac poletio :mrs:

I da, ako su oni iza šaltera hrpa govana, to nije znak da i ti budeš ista stvar

;)


Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10481 : 03. Srpanj, 2014., 16:25 »
 :duksy:

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10482 : 03. Srpanj, 2014., 21:29 »
Rula ovaj lik, podsjeca me na mene u vrijeme kad sam imo 15% signal na internetu..:hihi: Kako sam im uletio sa 99 balansom..:ave:

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10483 : 04. Srpanj, 2014., 03:16 »
Pa nije mu ta djelatnica konkretno ništa napravila, nije ona GLAVNA u firmi. Ovakvo istresanje na nju je totalno debilno, lik zaslužuje smrtnu kaznu.
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #10484 : 04. Srpanj, 2014., 06:25 »
Pa nije mu ta djelatnica konkretno ništa napravila, nije ona GLAVNA u firmi. Ovakvo istresanje na nju je totalno debilno, lik zaslužuje smrtnu kaznu.
E bas to, nije ekipa koja radi tamo kriva nego politika firme!
I ne samo tamo, nego bilo gdje u slicnoj situaciji.

Ako je njoj receno da nemoze, ona moze samo popusit otkaz ako napravi drugacije.

A tip je zesci retard, ono vjerovatno kad je trebalo potpisat ugovor da se dobije neki fensi smartfon nije bilo problema...
« Zadnja izmjena: 04. Srpanj, 2014., 06:29 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9