HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju

  • 4943 Odgovora
  • 360741 Hitova
*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1440 : 16. Srpanj, 2010., 07:20 »
Općenito mislim da ljudi koji se previše i prerano počnu opterećivati s kapitalom i NOVCIMA s vremenom izgube.. nešto, i počnu misliti da se na sve može staviti odgovarajuća cijena. I to me, eto, rastužuje. :wildboy:

A ko da to nije istina, daj  :wildboy:

Ako ne mos nesto dobit, platis i dobijes, rijesen problem.

Svijet funkcionira tako i to nije tuzno, nego je realno. Uvijek ce bit ekipe koja ce funkcionirat na zaslugama, ona na uslugama i ona, većinska, na novcu.

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1441 : 16. Srpanj, 2010., 08:40 »
Morat ću početi kuhati ;(

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1442 : 16. Srpanj, 2010., 08:49 »
Za to prvom moraš znati gdje ti je mjesto. :hiha:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1444 : 16. Srpanj, 2010., 13:26 »

Daj jebote pogledaj gdje živiš. Stvarno misliš da je Varšavska najveći problem ove države? Problem su neobrazovani ljudi.

Nekak imam filing da si bio protiv prosvjeda FF-a. Jel da? NEradnici i vječni studenti....
Inače, može. Da si obrazovan bi možda i podržao akciju u Varšavskoj.  :hiha2:


Inače, ajd malo pročitajte o problemu u Varšavskoj, pa onda serite po hipsterima koji prosvjeduju. Pobogu, već se dvije jebene godine se bune. Nije to od jučer iz fensi poriva. Problem samog ulaza u garažu je što će biti elitna garaža zapravo, a navodi se kao javni interes svih građana grada Zagreba. Drugi problem je što ubija šetnjicu, a ne radi novu, koja je bila planirana i na čijem je temelju i dobio dozvolu da sjebe Varšavsku i napravi ulaz u garažu. No, odustao je od šetnice jer, eto, jebeš gup i javno dobro i sve. I ono, to je samo mali detalj.

Uostalom, trenutno je cijeli projekt pod istragom USKOK-a.



Sygy spominje Beč i slične gradove di su garaže u centru. To tamo funkcionira jer su drugačije u startu koncipirani gradovi. Uz to imaju jasno definiran gup. Šokantno, Zagreb nema. Zato i izgleda ko jebeno govno..urbanistički gledano. Divlja gradnja svugdje...posebice nebodera. Niču na totalno rendom lokacijama. A grad Zagreb već dvadeset jebenih godina pokušava od užeg centra napravit isključivo pješačku zonu..bez automobila. No prvo treba vladu iseliti.... :wildboy:


@imenjak; nope.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1445 : 16. Srpanj, 2010., 13:32 »
Beč je prelijep grad  :hug
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1446 : 16. Srpanj, 2010., 13:41 »
bijah tamo sa 7 godina. sićam se ogromnog lunaparka, zove se prater, i pogleda na cijeli beč iz velikog kotača koji se vrti.

i plaka sam u kući strave. ;(
« Zadnja izmjena: 16. Srpanj, 2010., 13:45 presveti »
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1447 : 16. Srpanj, 2010., 13:42 »
Prater
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1448 : 16. Srpanj, 2010., 13:46 »
pa rekoh prater što zezaš :hiha:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1449 : 16. Srpanj, 2010., 13:49 »
Da si obrazovan bi možda i podržao akciju u Varšavskoj.  :hiha2:

Možda ću jednog dana kada steknem stupanj tvog obrazovanja podržavat takve prosvjede, za sada samo trolam po forumima i disam.

btw, obrazovan != informiran
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1450 : 16. Srpanj, 2010., 13:50 »
Ljudi s diplomom su ionako nedodirljivi i boli ih kurac za sve jer HEJ JA IMAM DIPLOMU LOLOOLL MALI ČOVJEČE  :hiha2:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1451 : 16. Srpanj, 2010., 14:04 »
@Imenjak
Zašto ti nisi na prosvjedu? :wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1452 : 16. Srpanj, 2010., 14:06 »
Vruće je.
Ja sam kauč prosvjednik. :wildboy:


btw, obrazovan != informiran

Al, ak si nedovoljno obrazovan, sirove informacije ti ne znače apsolutno ništa.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1453 : 16. Srpanj, 2010., 14:34 »
Mislim da bi si bio super da sam jedan od onih koji se snimaju i aploudaju na jubito, svoje SVAKODNEVNE dogodovštine i te pizdarije. Ona ja-ja-ja video blog ekipa. Ima ih masu.

Uglavnom stan u kojem živim je vjerojatno najvrući stan u povijesti Zagreb grada kao takvog. To apsurdno nije normalno.
I sad, imam ventilator.

DU POA!

Super. Ali da bude stvar bolja, imam i klimu koju nisam upalio uopće otkad sam ovdje.  :wildboy:
Natjeram se danas, očistim filtere, uzmem baterije za daljinski upravljač, on radi, klima spojena, ovo se posušilo...

NE MOGU JE UPALITI. NE ZNAM KAKO. NIŠTA NE SVIJETLI NA NJOJ A IMA DUGMIĆE KOJI BI TREBALI SVIJETLITI.
BOŽE ZAŠTO ME NE VOLIŠ. :wildboy:

Kako da upalim to, ne reagira ništa na ništa.  :(

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1454 : 16. Srpanj, 2010., 14:39 »
Meni je soba u potkrovlju + komp mi grije ko drek. Imam ventilator, al ono, to pomaže jedva ;( JA POBJEĐUJEM, MENI JE GORE :hiha:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9