HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869069 Hitova
*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2250 : 07. Veljača, 2009., 10:17 »
Mrzim riječ EKSTRA koju čujem 1000 puta na dan.
"Ova cura je ekstra,ekstra ponuda,ekstra kurac"
Al ajd,bar nemamo hrvatsku riječ.
O ne,imamo."Posebno" -.-

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2251 : 07. Veljača, 2009., 10:17 »
Da si se mislio ići kvalitetno najesti, nikad ne bi otišao na jebenu pizzu.
reci mi kao prvo kaj je tebi "kvalitetan" obrok.
Gdje bi išao i koliko bi ga platio?

nije karijola ništa puno skuplja od drugih picerija, a razlika je nebo-zemlja.
još da imaš blage kaj je skupi obrok u pravom restoranu, ne bi ovak pričao.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2252 : 07. Veljača, 2009., 12:45 »
@grga

ako bit pice nije u tijestu zašto ideš u kariolu... jer opće je poznato da je karijola specijalna zbog svojeg tankog tijesta. a i zasigurno se sjećam da si jednom rekao da ti karijola owna jer imaju tanko tijesto.

s druge strane, ako ti je baš do pice s mozarelom...newsflash... postoje picerije u kojima možeš naručiti picu s mozarelom, jel. naime, pica s mozarelom je jedna od nekoliko desetaka različitih pica u tim picerijama. za razliku od karijole koja ima čak 5 vrsta i sve su sa rajčicom i mocarelom il neš. čak sam 95% siguran da u špiri ima pica s mozarelom. i košta najviše 35 kn. a znaš kolko je velika... ko prosječna đambo pica u gradu. ja je ne mogu pojest cijelu... a sam znaš kolko ja mogu pojest.  :(

i za kraj, svojom rečenicom kak sam primitivo napokon dokazuješ sve što sam ja pričao gore, a to je da u karijolu ideš samo zato kaj si snobčina kakve nema, i da kad te netko pita di jedeš picu, da možeš reć da ju jedeš za 40 kn u piceriji di ti stavljaju baby rajčice.


i 99% hrane nije junk food. možda u tvojoj maloj glavi, al onda se slobodno prebaci na veganstvo i jedi onaj 1% hrane koja je zdrava, izravno sa drveta, apsolutno prirodna i neumaljana produktima i izmišljotinama današnje civilizacije poput ulja ili nedajbože mesa. pa ćeš bt veseo i zdrav i nikad u životu nećeš jesti junk food.
« Zadnja izmjena: 07. Veljača, 2009., 12:56 beaver hunter »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Fenrir

  • **
  • 355
  • Zapijev dečko
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2253 : 07. Veljača, 2009., 13:04 »
+1 na Megija.

Nego, jebeno su mi retardirani bjelanjci.
Ogavni su.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2254 : 07. Veljača, 2009., 13:38 »
Smetaju je usrani seljaci koji zavlace svaku jebenu rjec. :wildboy:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2255 : 07. Veljača, 2009., 13:55 »
Varaždin ^^

Nakurac mi ide kad netko na youtubeu odgovara na svaki jebeni komentar, kao recimo ovaj lik:

http://www.youtube.com/watch?v=kYdybbdbEMc

 :tired:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2256 : 07. Veljača, 2009., 14:33 »
Jebene idiote na COD2 koji seru celo vreme za lag, ping i ta sranja. Mislim, razmem kad ti je ping 200 pa nemres igrat... al kad je nekom 80 od standardnih 50 onda fakat pusi kurac govno jedno skrbavo. :tired:
I da, mrzim usrane ljude koji si brijeju da znaju igrati COD2 i onda te jebeno tove. Ono, nisam ljubomoran nego jebeno me zivciras kad mi pricas svoje divlje i lude vrckaste zgode kako si nekog duplo bashao u zrakom kad si radil ninja defuse 1vs20043. :tired: A takvog kretena imam u razredu. Falabok.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2257 : 07. Veljača, 2009., 14:53 »
@grga

ako bit pice nije u tijestu zašto ideš u kariolu... jer opće je poznato da je karijola specijalna zbog svojeg tankog tijesta. a i zasigurno se sjećam da si jednom rekao da ti karijola owna jer imaju tanko tijesto.

s druge strane, ako ti je baš do pice s mozarelom...newsflash... postoje picerije u kojima možeš naručiti picu s mozarelom, jel. naime, pica s mozarelom je jedna od nekoliko desetaka različitih pica u tim picerijama. za razliku od karijole koja ima čak 5 vrsta i sve su sa rajčicom i mocarelom il neš. čak sam 95% siguran da u špiri ima pica s mozarelom. i košta najviše 35 kn. a znaš kolko je velika... ko prosječna đambo pica u gradu. ja je ne mogu pojest cijelu... a sam znaš kolko ja mogu pojest.  :(

i za kraj, svojom rečenicom kak sam primitivo napokon dokazuješ sve što sam ja pričao gore, a to je da u karijolu ideš samo zato kaj si snobčina kakve nema, i da kad te netko pita di jedeš picu, da možeš reć da ju jedeš za 40 kn u piceriji di ti stavljaju baby rajčice.


i 99% hrane nije junk food. možda u tvojoj maloj glavi, al onda se slobodno prebaci na veganstvo i jedi onaj 1% hrane koja je zdrava, izravno sa drveta, apsolutno prirodna i neumaljana produktima i izmišljotinama današnje civilizacije poput ulja ili nedajbože mesa. pa ćeš bt veseo i zdrav i nikad u životu nećeš jesti junk food.


Uglavnom, svađate se radi 5 kuna ?  :wildboy:
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2258 : 07. Veljača, 2009., 14:58 »
Biver je židov.  :wildboy:

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2259 : 07. Veljača, 2009., 15:04 »
pa koliko ja vidim tu je stvar o veličini pice i o debljini tijesta, a i o izboru pica. ako je samo riječ o 5 kuna, onda je biver židov teški. :wildboy:

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2260 : 07. Veljača, 2009., 15:11 »
Rasprave o picama.  :tired:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2261 : 07. Veljača, 2009., 15:14 »
mene ne smeta ta pica, kolko njeno praisanje, ko da ju isus himself mijesi.

pica je voeva, niš posebno ni okusom nit izgledom. skuplja od one u centru zadra usred sezone.

u usporedbi s ostalim picama ne zaslužuje praisanje kakvo ima od strane grge i belog
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2262 : 07. Veljača, 2009., 15:18 »
mislim da je situacija upravo inverzna. tvoje kenjanje po nečemu što je puno bolje od ostalog.

al ajd :thumbs:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2263 : 07. Veljača, 2009., 15:21 »
nije  :thumbs:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2264 : 07. Veljača, 2009., 18:36 »
ako bit pice nije u tijestu zašto ideš u kariolu... jer opće je poznato da je karijola specijalna zbog svojeg tankog tijesta. a i zasigurno se sjećam da si jednom rekao da ti karijola owna jer imaju tanko tijesto.

pa nije bit da je esencija pize tijesto. to govorim.  :tired: tijesto mora bit tanko i neosjetno. jebote tijesto, ne želim jest kruh sa rajčicom i sirom.

Citat:
i za kraj, svojom rečenicom kak sam primitivo napokon dokazuješ sve što sam ja pričao gore, a to je da u karijolu ideš samo zato kaj si snobčina kakve nema, i da kad te netko pita di jedeš picu, da možeš reć da ju jedeš za 40 kn u piceriji di ti stavljaju baby rajčice.

Ne, ja sam samo svjestan da za 5 kuna više mogu dobiti nešto što će fakat biti dobro i napravljeno kako treba. Stvar je čisto u zdravom razumu i shvaćanju razlike u kvaliteti (i koliko to vrijedi.). Tih 5 kuna ću ionako potrošit na socijalan obrok iz sc-a. Što je više manje kao da sam ih bacio u smeće.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9