HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869188 Hitova
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2430 : 10. Veljača, 2009., 01:52 »
jebo ja tebe, koji si ti mali šupak. Daj se benaj više, dosadan si ko kurčina.  :thumbs:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2431 : 10. Veljača, 2009., 01:53 »
grga je peder  :(

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2432 : 10. Veljača, 2009., 02:59 »
...i onda me netko KONSTANTNO uvjerava da ja nisam u pravu jer MOJE MIŠLJENJE, vjerojatno jedina stvar na svijetu koju istinski posjedujem, nije ispravno.

Uf...zar je uistinu tako?


Uostalom, zašto bi za išta pri zdravoj pameti rekao da je smeće?
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2433 : 10. Veljača, 2009., 04:08 »
Al zanimljivo je kako se ovi dotepenci koji samo znaju reći "kreten si", "retardiran si" i sl isključe kad rasprava krene u dublje smjerove, Nadam se da bar onda shvate koliko su maloumni što pišu takve stvari i nastoje omalovažavati bez da imalo promisle.

ispada da sam sebe prozivaš kretenom, jer te nigdje nisam tako proglasio. šteta što nisi uspio povezat alternativnost s tvojim sranjem o faksu. to je sve što sam ti ja rekao. al ae povlačim se, jači si od mene, ipak sam dijete koje zna kurca o teškom životu.


1.Ti nisi djete, ti si kreten.
2.Sereš bzvz, ok?
Nemaš pojma o čemu pričaš.
Mogao si isto tako reči da sam i pustolov, recimo, nebi imalo smisla kao ni ovo što si rekao.
Neupučen si koliko god netko neupučen može biti i postaš hrpu govana koju nemožeš argumentirati ničim.
Neznam što želiš ispasti i pred kim, ali tko god ima imalo mozga vidjet će da si sa takvim izjavama jadan.
Da, i bolje ti je da se povučeš jer neshvačaš neke stvari o kojima se raspravljalo, a koje su ostali skužili i na normalan način argumentirali suprotno, ništa nisi pametno rekao do sada, i zato mi se molim te više neobračaj jer "ignore" neradi.

jeboga isus.

koga će neka  firma prije zaposlit,nekog s faksom il nekog sa srednjom? I to što si ti loky lijeno govno kome se ne da učit i vrhunac intelektualnog "rada" je pročitat dijalog u bioshocku to je tvoj problem.  :tired:

Čisto sumnjam da je naprimjer faca lud za mehanikom i svršava na sam spomen imena il da ovi filozofi uživaju čitajući ova filozofska govna,al vrijedi se pomučit,ak želiš bar nešto postić u životu,osim bit drkaroš

Al je,može se i bez srednje,primjer moj rođo,sadio je travu u njemačkoj,sad ima građevinsku firmu od 15-20 bosanaca,ima dva ML-a,dve kuće na moru itd. samo pitanje je na koji je način to postigao

Meni govoriš o čitanju dialoga u Bioshocku a ni sam nisi pročitao neke stvari koje sam napisao.
Ili jesi, ali si toliko glup pa to nemožeš shvatit :(
Ajde, bar možeš obrazložit svoje stajalište, a ne kao Waka i ovaj isfrustrirani.
Ali nekužim s kim se ti svađaš jer sam neke stvari rekao isto kao i ti :(
I kako te nije sram postati ovakve gluposti? Ograničen si prijatelju.
Uglavnom, i ti mi sjaši, naporan si i glup u pm što dokazuješ iz posta u post.
« Zadnja izmjena: 10. Veljača, 2009., 04:17 Loky1862 »
Ubiše nas bre vručina.

*

PiCcC

  • *
  • 87
  • Boo!
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2434 : 10. Veljača, 2009., 07:25 »
n00b je sve reko  :hug

i da, žifcira me količina riječi "kreten" upotrebljena u ovoj raspravi..  :tired:
« Zadnja izmjena: 10. Veljača, 2009., 07:33 PiCcC »
Di si, di si :ementaler:

*

Fenrir

  • **
  • 355
  • Zapijev dečko
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2435 : 10. Veljača, 2009., 08:08 »
i da, žifcira me količina riječi "kreten" upotrebljena u ovoj raspravi..  :tired:
Zašto?  :kava:

*

PiCcC

  • *
  • 87
  • Boo!
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2436 : 10. Veljača, 2009., 08:39 »
Zato kaj je previše puta upotrebljena, jel..  :tired:
Di si, di si :ementaler:

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2437 : 10. Veljača, 2009., 08:43 »
Al zanimljivo je kako se ovi dotepenci koji samo znaju reći "kreten si", "retardiran si" i sl isključe kad rasprava krene u dublje smjerove, Nadam se da bar onda shvate koliko su maloumni što pišu takve stvari i nastoje omalovažavati bez da imalo promisle.

ispada da sam sebe prozivaš kretenom, jer te nigdje nisam tako proglasio. šteta što nisi uspio povezat alternativnost s tvojim sranjem o faksu. to je sve što sam ti ja rekao. al ae povlačim se, jači si od mene, ipak sam dijete koje zna kurca o teškom životu.


1.Ti nisi djete, ti si kreten.
2.Sereš bzvz, ok?



Bome si ga argumentirano oprao

*

PiCcC

  • *
  • 87
  • Boo!
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2438 : 10. Veljača, 2009., 08:46 »
Zaboravil si poboldat još jednom upotrebljenu riječ "kreten" kod frusciantea.  :approve
Di si, di si :ementaler:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2439 : 10. Veljača, 2009., 09:13 »
Al zanimljivo je kako se ovi dotepenci koji samo znaju reći "kreten si", "retardiran si" i sl isključe kad rasprava krene u dublje smjerove, Nadam se da bar onda shvate koliko su maloumni što pišu takve stvari i nastoje omalovažavati bez da imalo promisle.

ispada da sam sebe prozivaš kretenom, jer te nigdje nisam tako proglasio. šteta što nisi uspio povezat alternativnost s tvojim sranjem o faksu. to je sve što sam ti ja rekao. al ae povlačim se, jači si od mene, ipak sam dijete koje zna kurca o teškom životu.


1.Ti nisi djete, ti si kreten.
2.Sereš bzvz, ok?

(Klikni za pregled slike.)

Bome si ga argumentirano oprao

 :hihi:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2440 : 10. Veljača, 2009., 09:20 »
...i onda me netko KONSTANTNO uvjerava da ja nisam u pravu jer MOJE MIŠLJENJE, vjerojatno jedina stvar na svijetu koju istinski posjedujem, nije ispravno.

Uf...zar je uistinu tako?


Uostalom, zašto bi za išta pri zdravoj pameti rekao da je smeće?

Ma dobro, hoću reći da mi mišljenje prokletnici ne mogu oduzeti, otud teatralnost.  :wildboy:

A ovo za 'smeće' kad pogledaš, na kraju nije ni bitno. Ako kažem da je nešto smeće, čemu me uvjeravati koliko sam u krivu, koliko toga nisam shvatio, koliko krivo razmišljam i tako unedogled. To je samo mišljenje, pila me kad se netko uhvati za slamku u vezi nečega što mi se ne sviđa a općeprihvaćeno je i onda idemo-sad će oni mene uvjeriti kako ja nisam u pravu. -_-

Mislim nema se tu što biti u pravu ili ne, svatko ima stvari koje voli i koje ne voli, ne kužim tu ljudsku potrebu nametanja svog razmišljanja drugima.

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2441 : 10. Veljača, 2009., 09:35 »
odjebi s vrijeđanjem, Loky.  :tired:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2442 : 10. Veljača, 2009., 09:35 »
ljudi....ljudi!

ja mislim da je hcl bio zamisljen kao mjesto gdje ce vladati ljubav i slaganje, a ja zadnje vrijeme vidim samo svađanje i prepiranje!

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2443 : 10. Veljača, 2009., 10:41 »
...i onda me netko KONSTANTNO uvjerava da ja nisam u pravu jer MOJE MIŠLJENJE, vjerojatno jedina stvar na svijetu koju istinski posjedujem, nije ispravno.

Uf...zar je uistinu tako?


Uostalom, zašto bi za išta pri zdravoj pameti rekao da je smeće?

Ma dobro, hoću reći da mi mišljenje prokletnici ne mogu oduzeti, otud teatralnost.  :wildboy:

A ovo za 'smeće' kad pogledaš, na kraju nije ni bitno. Ako kažem da je nešto smeće, čemu me uvjeravati koliko sam u krivu, koliko toga nisam shvatio, koliko krivo razmišljam i tako unedogled. To je samo mišljenje, pila me kad se netko uhvati za slamku u vezi nečega što mi se ne sviđa a općeprihvaćeno je i onda idemo-sad će oni mene uvjeriti kako ja nisam u pravu. -_-

Mislim nema se tu što biti u pravu ili ne, svatko ima stvari koje voli i koje ne voli, ne kužim tu ljudsku potrebu nametanja svog razmišljanja drugima.

Što se mene tiče, svako ima pravo da mu se nešto ne sviđa, al ak nezna objasnit zašto mu se ne sviđa, onda nema pravo ni govorit da mu se ne sviđa. Jednostavno.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

PiCcC

  • *
  • 87
  • Boo!
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2444 : 10. Veljača, 2009., 11:01 »
Onda ga se fino izignorira jer eto "ne zna kaj priča", a ne uletavat izjavama "kak si ti alternativan  :tired:" i slično, koje nisu također niš dokazale..
Di si, di si :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9