HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869539 Hitova
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2580 : 19. Veljača, 2009., 22:53 »
Al samo dok su još svježi.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2581 : 19. Veljača, 2009., 22:53 »
Ironično što si spomenuo mrtvace jer je frend trebao prat mrtve ljude za nekih 80 kuna sat ili tako nešto. Odustao je pa su zaposlili nekog metalca.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2582 : 19. Veljača, 2009., 22:55 »
Ne znam, 3-7 dana su gg.



Da, sve u svemu, savršeno upadam u profil mrtvomena. :wildboy:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2583 : 19. Veljača, 2009., 22:57 »
A dobro sad faks. Ono jebiga, da sam ja roditelj, meni nebi bilo teško sponzorirat klinca da studira, ipak e to ulaganje u njegovu budučnost.

Bi. Daj zamisli kretena od 20 godina kojeg boli mrtva kurčina što iskeširaš par tisuća kuna za godinu, još toliko za knjige/skripte, pa gableci, pa oblekica, pa ovo, pa ono. I onda onak mrtvo ladno padne godinu jer eto, normalno je pokoju pasti na fakultetu. I onda nakon tri godine ga više to ne zanima pa bi promijenio faksić. Pa nakon još dvije odustane od svega. Nabijem ga na neku stvar.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2584 : 19. Veljača, 2009., 22:59 »
Da, brdo ljudi kojima su starci platili fax (naravno, ima i izuzetaka) su drkali kite u srednjoškolskom stilu i naravno nisu upisali drugu godinu. Meni ne pada na pamet da pored krvavo plaćene godine roknem. O ne, gospodine :(
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2585 : 19. Veljača, 2009., 23:02 »
A dobro sad faks. Ono jebiga, da sam ja roditelj, meni nebi bilo teško sponzorirat klinca da studira, ipak e to ulaganje u njegovu budučnost.

Bi. Daj zamisli kretena od 20 godina kojeg boli mrtva kurčina što iskeširaš par tisuća kuna za godinu, još toliko za knjige/skripte, pa gableci, pa oblekica, pa ovo, pa ono. I onda onak mrtvo ladno padne godinu jer eto, normalno je pokoju pasti na fakultetu. I onda nakon tri godine ga više to ne zanima pa bi promijenio faksić. Pa nakon još dvije odustane od svega. Nabijem ga na neku stvar.
Naime, dobro da su APSOLUTNO SVI STUDENTI takvi...

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2586 : 19. Veljača, 2009., 23:04 »
Ironično što si spomenuo mrtvace jer je frend trebao prat mrtve ljude za nekih 80 kuna sat ili tako nešto. Odustao je pa su zaposlili nekog metalca.

Urbana legenda. Svatko ima barem deset frendova koji su trebalir adit..al ono.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2587 : 19. Veljača, 2009., 23:04 »
A dobro sad faks. Ono jebiga, da sam ja roditelj, meni nebi bilo teško sponzorirat klinca da studira, ipak e to ulaganje u njegovu budučnost.

Bi. Daj zamisli kretena od 20 godina kojeg boli mrtva kurčina što iskeširaš par tisuća kuna za godinu, još toliko za knjige/skripte, pa gableci, pa oblekica, pa ovo, pa ono. I onda onak mrtvo ladno padne godinu jer eto, normalno je pokoju pasti na fakultetu. I onda nakon tri godine ga više to ne zanima pa bi promijenio faksić. Pa nakon još dvije odustane od svega. Nabijem ga na neku stvar.

Pa ak bi vidio da neide, normalno da se nebi više igrao sponzora.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2588 : 19. Veljača, 2009., 23:09 »
Ironično što si spomenuo mrtvace jer je frend trebao prat mrtve ljude za nekih 80 kuna sat ili tako nešto. Odustao je pa su zaposlili nekog metalca.

Urbana legenda. Svatko ima barem deset frendova koji su trebalir adit..al ono.

Sva sreća pa ne znam tog metalca  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2589 : 19. Veljača, 2009., 23:11 »
A dobro sad faks. Ono jebiga, da sam ja roditelj, meni nebi bilo teško sponzorirat klinca da studira, ipak e to ulaganje u njegovu budučnost.

Bi. Daj zamisli kretena od 20 godina kojeg boli mrtva kurčina što iskeširaš par tisuća kuna za godinu, još toliko za knjige/skripte, pa gableci, pa oblekica, pa ovo, pa ono. I onda onak mrtvo ladno padne godinu jer eto, normalno je pokoju pasti na fakultetu. I onda nakon tri godine ga više to ne zanima pa bi promijenio faksić. Pa nakon još dvije odustane od svega. Nabijem ga na neku stvar.
Naime, dobro da su APSOLUTNO SVI STUDENTI takvi...

Rekao bih 60% redovnih studenata, što je više nego dovoljno da generaliziram.
Dobar frend, pametan, 24 godine, vuče drugu godinu na trećem fakultetu. I igra WoW. I jebe.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2590 : 19. Veljača, 2009., 23:19 »
Sori al bi ja rekao da prosječan student neće ić na 3 fakulteta. A pogotovo igrat WoW. :wildboy:
I prosječan student neće sam tak past godinu. Mislim, ti ak studiraš kaj želiš, ili ak te iole interesira faks, potrudit ćeš se oko toga jebiga.
Da me krivo ne razumiješ. Da ja imam dijete koje bi trebalo ić na faks, i da vidim da je glupo i nezainteresirano za tak neš, poslao bi ga u kurac i reko da si nabavi posao.

Al eto, vjerujem da se to neće desit.  :thumbs: :ementaler:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2591 : 19. Veljača, 2009., 23:24 »
Prosječan neće. Odustat će na prvom nakon tri godine. Ili ga razvući na 7-8. :tired:

Drugi frend, FERovac, 22 godine. Završili smo skupa. On je još uvijek prva godina.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2592 : 19. Veljača, 2009., 23:26 »
Dobro pa oboje imate neke vjerodostojne izvore iz kojih ste izvukli te podatke.. :wildboy:

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2593 : 19. Veljača, 2009., 23:36 »
Zapravo svi govorimo isti kurac.  :wildboy:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2594 : 19. Veljača, 2009., 23:47 »
pa ne znam za izvor, al ja sam negdje davno čuo da prosječan student u hrvatskoj studira 6 godina.

to je valjda bilo po starom programu, po bolonji je prolly sad manje.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9