HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 870415 Hitova
*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4305 : 02. Kolovoz, 2009., 10:51 »
Boli me kurac za staljina lol, samo je hitler veći zločinac od njega, i crkva kao organizacija.

EDIT: http://www.net.hr/sport/page/2009/08/02/0001006.html?pos=n0

citat:

Klub navijača 'Torcida' poziva sve žrtve diskriminacijskog i rasističkog ponašanja

Nasmijalo me.
« Zadnja izmjena: 02. Kolovoz, 2009., 11:10 Komandant »

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4306 : 02. Kolovoz, 2009., 11:25 »
kurac si se ti nasmija

ajde ajde, prvo kažeš

Jebote  :wildboy:

da bi poslije ja stavija link "Staljin vas je ubijao, ali vas nije dovoljno ubio."
pa su ti se malo uzburkali osjećaji pa si sarkastično napisa

MEĐUNARODNU OPTUŽNICU DIŽITE.

i onda te kao boli kurac za staljina, a tu onda spominješ ko je bio veći zločinac.

buci buci bu


Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4307 : 02. Kolovoz, 2009., 11:33 »
mrzim hardcore navijače. to su takva govna da je to nevjerojatno. imam ih par na faksu.

dubrava style. e kuiš, ono burke, bil sam na gostovanju u splitu, sad zadnjem, e ono kak su mi tovari išli na kurac s onim [random riječi]. onda smo ih prle i krle nabili. a sjećam se jednom, kuiš ono, kad smo bili u irskoj, napili smo se ko budale, i jebemu, dođe prle i mazne 5 sladoleda. kuiš ono, sladoleda. znam da je sladoled prenehardcore za nas al ono bili smo pijani pa nas je bolio kurac, e.

jebena govna. sravnit sjever sa zemljom
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4308 : 02. Kolovoz, 2009., 11:34 »
Dobro majmune, prestani se retardirat. Slike su ono, štajaznam, vidio sam i gore. Popili batine šta se može, naknadu će vrlo vjerojatno dobit. Uglavnom, boli me kurac za njih, rasisti su i treba im batine dat.

A za staljina sam svoje rekao, a ti hoćeš vjerovat boli me kurac. Divim se Titu, ne Staljinu.

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4309 : 02. Kolovoz, 2009., 11:36 »
Staljin i Tito su ista osoba ;)


Ili neka tako urbana ustaška legenda :wildboy:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4310 : 02. Kolovoz, 2009., 11:39 »
prestani se retardirati i divim se titu u istom postu. =D&gt;

mrzim hardcore navijače. to su takva govna da je to nevjerojatno. imam ih par na faksu.

dubrava style. e kuiš, ono burke, bil sam na gostovanju u splitu, sad zadnjem, e ono kak su mi tovari išli na kurac s onim [random riječi]. onda smo ih prle i krle nabili. a sjećam se jednom, kuiš ono, kad smo bili u irskoj, napili smo se ko budale, i jebemu, dođe prle i mazne 5 sladoleda. kuiš ono, sladoleda. znam da je sladoled prenehardcore za nas al ono bili smo pijani pa nas je bolio kurac, e.

jebena govna. sravnit sjever sa zemljom

e i, kakve to veze ima? pa jesi vidija slike i što je uopće bilo, nije uopće u tome stvar, torcida i navijači slovački su zajedno navijali i nije bilo nereda dok se nije umiješala policija.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4311 : 02. Kolovoz, 2009., 11:42 »
Majmune, poanta je, nikoga ovdje to toliko ne zanima. :wildboy: Bar ja tako mislim. ;(

I inače, smijeh za ovu biverovu storiju. :mrgreen:

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4312 : 02. Kolovoz, 2009., 11:43 »
Majmune, od tebe mi ta opaska i ne znači puno.  ;)

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4313 : 02. Kolovoz, 2009., 11:44 »
ono, čist sumnjam da su otišli u slovačku malo navijat iako su znali da ne smiju na tekmu. došli su tamo radit nerede. ili nisu. u svakom slučaju, nisu imali kaj radit u slovačkoj.

nije zabrana pizdarija. zabrana je da bi pizde naučile da ne smiju radit sranja. iako nisu imali hajdukov šal oko vrata, to su još uvijek isti navijači koji su dobili zabranu. podražavam svako premlaćivanje.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4314 : 02. Kolovoz, 2009., 11:46 »
A šta su zabranu imali?  :(

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4315 : 02. Kolovoz, 2009., 12:00 »
Bio je prije par godina isti slucaj sa engleskim navijacima i slovackim drotovima, pa su malo slovaci pojeli vlastito govno.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4316 : 02. Kolovoz, 2009., 12:03 »
dobili su zabranu dolaska na utakmicu zbog straha od nereda koje bi mogli prouzrokovati.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4317 : 02. Kolovoz, 2009., 12:07 »
kako ne kužiš :tired: pa da su išli raditi nerede potukli bi se sa slovačkim navijačima, ali nisu, već su zajedno navijali, a kad se policija umiješala oni su je molili da se smiri, a policija ne sluša i radi ono na slikama. slike govore sve.

Majmune, od tebe mi ta opaska i ne znači puno.  ;)

sakri se u hudu jamu
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4318 : 02. Kolovoz, 2009., 12:13 »
Pa koji su kurac radili u slovačkoj ako su dobii zabranu?  ;)

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4319 : 02. Kolovoz, 2009., 12:23 »
Ah, divnog li navijačkog licemjerja.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9