HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869869 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5175 : 24. Studeni, 2009., 17:36 »


Inače, iako stojim iza svoje tvrdnje za FF-ovce, slažem se i s Blasterom.

Ali kad bi te blokade bile zbog nabrojenih razloga, onda bi bile u redu. A ne: "Hej mi smo studenti, ne da nam se na nastavu/nemamo pametnijeg posla/imamo pravo na prosvjed pa ćemo se pobunit."

A i inače u ovoj državi sve ide po: "HEJ JA SAM ZAVRŠIO FAKS S PLAČANJEM PA ZAŠTO ONI SAD NEBI PLAČALI WUUU"

kolko ti trkeljaš to je nenormalno.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5176 : 24. Studeni, 2009., 17:36 »
h3h3 sori frende. :thumbs:
Why is your...

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5177 : 24. Studeni, 2009., 17:37 »
ae, baš to LOL hehe  :thumbs:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5178 : 24. Studeni, 2009., 17:37 »
Hej mi smo studenti, ne da nam se na nastavu/nemamo pametnijeg posla/imamo pravo na prosvjed pa ćemo se pobunit."

upravo to. pazi šta su ove godine promjenili.

naime, pšrošle godine su blokirali i ispite i konzultacije, a to ipak šteti i njima, nemreš položit, nemreš seminar napravit ništa. međutim ove godine blokiraju samo predavanja. daklem, ljepo se neće ić na predavanja, otićese samo na konultacije po seminar/literaturu štaveć, i položit ispit. Svi studiramo izvanredno. Jej.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5179 : 24. Studeni, 2009., 17:39 »
Isusati, likovi zapravo oće i da se ukine plaćanje za vanredne.  :ave:
Kažu: "u srednjoj ako padneš - ne plaćaš"!  :thumbs:

Leenk

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5180 : 24. Studeni, 2009., 17:40 »
neznam, meni je semestar skoro gotov i na mom faksu ne prolaze takve pizdarije

e btw tetroniće,
aj mi napravi malu legendu kako se koji smajlić koristi  :ementaler:  :wildboy:
COOL

*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5181 : 24. Studeni, 2009., 17:41 »
ajme tetronik, nemreš govorit joj da se taj smajlić tak koristi.

zamisli da smo domagoju otkrili kako se koristi :hiha:. di bi bila zabava?

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5182 : 24. Studeni, 2009., 17:42 »
e i zaslužuješ da ti je fax u blokadi

loš si :(
COOL

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5183 : 24. Studeni, 2009., 17:43 »
Hej mi smo studenti, ne da nam se na nastavu/nemamo pametnijeg posla/imamo pravo na prosvjed pa ćemo se pobunit."

upravo to. pazi šta su ove godine promjenili.

naime, pšrošle godine su blokirali i ispite i konzultacije, a to ipak šteti i njima, nemreš položit, nemreš seminar napravit ništa. međutim ove godine blokiraju samo predavanja. daklem, ljepo se neće ić na predavanja, otićese samo na konultacije po seminar/literaturu štaveć, i položit ispit. Svi studiramo izvanredno. Jej.

otkud ti sad to  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5184 : 24. Studeni, 2009., 17:44 »
tetronic je šaban. ja ne gledam tak daleko u budućnost. plaćanje, neplaćanje. boli me kita. trebam nešto sad odma, a to je činjenica da neću sjedit na guzici ko većina govana na fakultetima koja će svirat gitare i jest grah (jer na tome uvijek ostane) nego ću fino raditi i zaraditi si dovoljno za miran studentski život pun veselja.

podržavam besplatno školovanje, ali obzirom da će do izglasavanja tog zakona proć pecto, a do stupanja na snagu dvaput pecto zadovoljit ću se s tjedan dana neimanja faksa.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5185 : 24. Studeni, 2009., 17:46 »
ko im kriv kad nisu pametni ko ja :ementaler:

ja sam dosad za faks kupio tri knjige, i to je to. 400kn možda.

@jura
da, i ja znam neke koji rade za faks. jebiga. ak nisu sposobni, nemroaju studirat. pogle kak natko može. ne kažem da on nema ili ima za faks, al čovjek radi i studira.

al opet, znanje je ulaganje. kapital. zašto bi ti ga neko dao besplatno?

Zato jer ćeš ti sa svojim znanjem steći kompetencije za neki napredniji rad i država će od tebe imati koristi tako što ćeš ti raditi, puniti proračun PDV-om, možda širiti to znanje dalje na ostale generacije ili napraviti nešto, izmisliti nešto. Više obrazovanje bi u pravilu trebalo značiti napredniji rad, bolje plačeni posao, veća kupovna moć te samim time i veća potrošnja odnosno više novaca u državnoj kasi.

Znanje je kapital? To i je problem ovog društa..
S druge strane ovima na vrhu odgovara mali broj visoko obrazovanih ljudi, jer je neobrazovanima lakše manipulirati i upravljati.
Živim na jebenom selu, pripizdina teška puna takvih ljudi, zaostalih i neobrazovanih i znam o čem pričam.



Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5186 : 24. Studeni, 2009., 17:48 »
+1 na sve kaj je ixy reko

Znanje je kapital? To i je problem ovog društa..
S druge strane ovima na vrhu odgovara mali broj visoko obrazovanih ljudi, jer je neobrazovanima lakše manipulirati i upravljati.
Živim na jebenom selu, pripizdina teška puna takvih ljudi, zaostalih i neobrazovanih i znam o čem pričam.
i daj ostavi ove spike za pank koncertiće il nešto.  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 24. Studeni, 2009., 17:51 Mr.T »

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5187 : 24. Studeni, 2009., 17:50 »
Ček, jel vi ekšli razmišljate o tome ili razmišljate u stilu besplatno obrazovanje >>> obrazovanje koje plaćam.

Jer ono, ajmo reć da im prođe sve što žele. Vi mislite da ti milijuni koji su za to potrebni samo stoje sa strane i čekaju da se taj zakon izglasa? Mislite da možemo svi besplatno studirati bez da se išta drugo promijeni (tipa PDV)?
I nemojte ić s argumentom "E PA KAD BI MANJE KRALI!" jer ne vrijedi. ;D

@blaster:
Si pročito moj post? Jel čitaš novine il nešto? Masa mladih koji diplomiraju odu van raditi. Ako ja budem imao priliku za to, definitivno ću je iskoristiti. Tak da ti ljudi ne pune proračun niti išta. ;D
U tom i je šema.

Uostalom, nisi mi odgovorio zašto sad odjednom nije dovoljno to što na svakom faksu određen broj ljudi upiše besplatno.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5188 : 24. Studeni, 2009., 17:58 »
Znam neke koji čak rade da bi zaradili za faks. To je za večinu nas ono, druga dimenzija.

 :hihi:
Logično da će sad ukinut plaćanje nakon što sam ja propišao krv da ga platim jer tako svemir funkcionira. Oču svojih 17 000 kn natrag.  :hiha2:

Zajebavam se. Država nam nije u stanju da financira visoko obrazovanje, moglo se to riješit i bolje. Treba povećat produktivnost studenata tako što će se svake godine stvarat lista studenata koji upisuju novu/višu godinu besplatno, a ne ovako. Upišeš na početku besplatno pa se vučeš 3 godine. Studentima koji imaju prosjek iznad 4.0 bi se također trebala ukidat školarina.

I jel istina ovo da i za vanredne traže besplatno? To bi bilo previše čak i za Hrvacku.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5189 : 24. Studeni, 2009., 17:58 »
Treba kompletnu reformu školstva napravit. Za početak. Primorac je pokušao i fejlo ne viđeno. Al jej. Imamo bolonju. I fakultete koji se nisu nadograđivali od 70-ih. Ako.

Enivej, besplatno školstvo podržavam. Al fkors, ak padneš, ne daš ispite u rokovima i ino, opa, penali. Ko vas jebe.
Zapravo ne znam zašto bi itko bio protiv besplatnog školovanja?

Al veći problem od plaćanja (cifra je manje više simbolična i na većini normalnih fakulteta si oslobođen plaćanja ak imaš određeni prosjek) su loši uvjeti studiranja, lošost gradiva, nepostojanje domova, retardiran način dodjele domova i slični problemi. Te me čudi retardacija prosvjeda koji se isključivo bazira na plaćanju studija...


Ixy, kakvi jebeni milijuni? Ovo što se plaća je ionako reda radi i ide određenim fakultetima u džep. Ne ministarstvu. Ak se dobro sjećam, po studentu se godišnje iz proračuna daje oko 20.000 kn. To je cijena godine otprilike.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9