HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869144 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8865 : 19. Prosinac, 2010., 19:49 »
zašto su cijene svega tipa 499, 19.99, 199 itd. kuna?

naravno da ćeš dati 500, 20 i 200 kuna na kraju i znat ćeš da daješ to, ali onaj moment kad pogledaš cijenu, pogledat ćeš prvo prvi broj koji je manji nego stvarna cijena i to te zapravo više privuče da kupiš nešto.

to je krađa, btw  :wildboy: koliko god jednu osobu malo pokradu, nabere se toga i netko zarađuje na ljudima koji ne traže 1 lipu nazad.

i mene to uopće ne privlači. radije vidim 500 kuna. ne znam

al ae, podsvijest ovo ono


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Nevenka

  • *
  • 36
  • Posegnut ću za žiletom.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8866 : 19. Prosinac, 2010., 19:52 »
U eurima prodaju hercegovci koji u toj valuti rade, svercaju itd.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8867 : 19. Prosinac, 2010., 20:02 »
 :hihi:

Možebit  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8868 : 19. Prosinac, 2010., 20:27 »
@majmun:
Pa da, al nije to poanta.

Ako preračunaš u kune i vidiš da ti je skuplja ta varijanta gdje je cijena navedena u eurima, neš uzet, jelda (ako je isti proizvod)?

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8869 : 19. Prosinac, 2010., 20:32 »
pretpostavljam da se odnosi na ljude koji kupuju u afektu. bla.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8870 : 20. Prosinac, 2010., 00:04 »
U eurima prodaju hercegovci koji u toj valuti rade, svercaju itd.

90% sadržaja se uzima iz izvora..tj. Kina.
Ako nije iz kine onda je iz SAD-a, tako da ti post nema smisla

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8871 : 20. Prosinac, 2010., 14:00 »
@majmun:
Pa da, al nije to poanta.

Ako preračunaš u kune i vidiš da ti je skuplja ta varijanta gdje je cijena navedena u eurima, neš uzet, jelda (ako je isti proizvod)?

neću. al zašto bi bilo skuplje u eurima? i uopće, zašto bi bilo da se prodaju isti prozvodi na 2 načina? to sam samo stavio kao primjer, da pokažem efekt manjeg broja i sranja.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8872 : 20. Prosinac, 2010., 14:03 »
Samo se vi zajebavajte.

Sve ću vas poklati.

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8873 : 20. Prosinac, 2010., 14:09 »
: )
COOL

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8874 : 21. Prosinac, 2010., 20:47 »
odvratni čovjek u busu.
ima ženu s djetetom u kolicima, fensi crvene naočale i really bad attitude pa misli da može napast dečka jer se ovaj nije maknuo S MJESTA PREDVIĐENOG ZA KOLICA. psovao sve u šesnaest kako taj nije normalan i kako se bahati i kako je nepristojan i da kako se usuđuje derat na njega. a samo se njega čuje u cijelom busu. odvatni ljudi.
i onda je, kao vrhovni argument, rekao da je on iz zagreba i da je tu doma i da nema njemu jedan dalmoš se bahatit u busu. :hiha: :hiha2: :wildboy:

flisku bi mu opalila.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8875 : 21. Prosinac, 2010., 22:33 »
Pa dalmoši su bar doma u Zagrebu. :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8876 : 21. Prosinac, 2010., 22:39 »
odvratni čovjek u busu.
ima ženu s djetetom u kolicima, fensi crvene naočale i really bad attitude pa misli da može napast dečka jer se ovaj nije maknuo S MJESTA PREDVIĐENOG ZA KOLICA. psovao sve u šesnaest kako taj nije normalan i kako se bahati i kako je nepristojan i da kako se usuđuje derat na njega. a samo se njega čuje u cijelom busu. odvatni ljudi.
i onda je, kao vrhovni argument, rekao da je on iz zagreba i da je tu doma i da nema njemu jedan dalmoš se bahatit u busu. :hiha: :hiha2: :wildboy:

flisku bi mu opalila.

 :wildboy:

Aj, bar nije smrdljiva baba s vrećom srdela.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8877 : 21. Prosinac, 2010., 22:47 »
Ti skandalozni ljudi su najgori ikad. OH NE, zauzeo mi mjesto u busu! Onaj nije cekao u redu jer ima veze!

A kad njima pase onda je sve ok i nije potrebno dizat revoluciju il nesto :wildboy:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8878 : 22. Prosinac, 2010., 19:29 »
odvratni čovjek u busu.
ima ženu s djetetom u kolicima, fensi crvene naočale i really bad attitude pa misli da može napast dečka jer se ovaj nije maknuo S MJESTA PREDVIĐENOG ZA KOLICA. psovao sve u šesnaest kako taj nije normalan i kako se bahati i kako je nepristojan i da kako se usuđuje derat na njega. a samo se njega čuje u cijelom busu. odvatni ljudi.
i onda je, kao vrhovni argument, rekao da je on iz zagreba i da je tu doma i da nema njemu jedan dalmoš se bahatit u busu. :hiha: :hiha2: :wildboy:

flisku bi mu opalila.

dobro mu je reko  :hiha:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8879 : 26. Prosinac, 2010., 14:24 »
Kad mi netko radi planove. A taj netko je u 99% slucajeva stara.

Planirao sam ici kuci petkom ujutro, jer si ne zelim razbijat rutinu sa teretanom i svime, a ionako je potpuno svejedno, nisam bio 2 mjeseca, sto je jos jedan dan . Ali ne, ona kaze cetvrtak, jer nemam ja sto ovdje radit i to je glupo i mogu uopce ne dolazit :tired: I onda se ljuti.

I sad cu petkom iz inata.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9