HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869410 Hitova
*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11445 : 19. Studeni, 2012., 01:06 »
 :tired:
nije isto imati svoj stav o nečemu i imati svoj stav i govorit za druge koji se ne slažu da su automatski debili.

ono što me živcira je da pitanje poput pobačaja, (koje je složeno na više razina) tako nonšalantno komentiraš, a realno nisi ni zagrebao nešto dublje.
u principu, svatko ko je tako površan i ima stav na temelju 2 informacije je jednostavno glup i zadrt.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11446 : 19. Studeni, 2012., 01:13 »
dakle, svakom bi zakonom trebalo bit omogućeno da napravi BILOŠTO na ovom svijetu sve dok se tiče njegovog života, tijela i dok pritom ne naudi nekom drugom.

Na stranu ovo dosad pobačaji/religija, ali kvot nema smisla. Po tome, sve vrste droga bi trebalo legalizirati. Što je jel. Ne dobro za društvo u kojem živimo.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11447 : 19. Studeni, 2012., 01:14 »
Samo da se preemptivno ubacim - ajmo ne početi raspravu o religiji.  :hiha:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11448 : 19. Studeni, 2012., 01:20 »
apsolutno da. jer ako se ti drogiraš činiš loše sebi. ali ako se drogiraš i pritom ubiješ frajera jer si u deliriju, ideš u zatvor jer si prekršio pravilo no.3. isto tako, treba te zatvorit i ako zbog pušenja droge svojim NEREAGIRANJEM (jer te boli kurac) dopustiš da netko umre ili se ozlijedi. asimov je bio kralj, al to je to u principu.

znači mišljenje je da je to pravilo malo dublje. država bi trebala legalizirat droge, ali postavit neke jasne granice. gdje, što, kada, i u kojim okolnostima. znači, ne smiješ legalno bit narkić ako imaš dijete jer ono je tvoj život. tu se vraćamo na pravilo no.2.

:tired:
nije isto imati svoj stav o nečemu i imati svoj stav i govorit za druge koji se ne slažu da su automatski debili.

ono što me živcira je da pitanje poput pobačaja, (koje je složeno na više razina) tako nonšalantno komentiraš, a realno nisi ni zagrebao nešto dublje.
u principu, svatko ko je tako površan i ima stav na temelju 2 informacije je jednostavno glup i zadrt.

ja tu ne vidim ništa osim religijskog kmečanja. ako imaš mišljenje koje je DUBOKO i LUDO reci ga.


mislim, meni je jasno zašto su najveći kmečavci na svijetu religija ljudi. oni shvaćaju duboko u sebi da je njihovo mišljenje najveće govno ikad koje danas ne drži vodu pa će, kako bi mu dali smisao i značenje i na neki način se i sami osjećali bolje, onda kmečat i prosvjedovat i držat ustanke protiv svega ikad.

nezz, kad si zadnji put čuo darviniste da su izašli na ulice i prosvjedovali. realno, nemaju potrebe, jer duboko u sebi znaju da je to istina. možda ne za tisuću godina, ali u vremenu u kojem živimo je potvrđeno. s druge strane, vjernici to ne osjećaju (iskreno) pa onda imaju potrebu ić na vjerske izlete da bi 'produbili vjeru' ili prosvjedovat na ulicama pariza protiv gej brakova jer to su zadnji bastioni onoga na čemu se temelji njihova vjera. to što negdje u bibliji piše da ISUS ne voli muškarce.

naime, oni shvaćaju da kad im toga nestane njihova vjera nema smisla.
« Zadnja izmjena: 19. Studeni, 2012., 01:27 beaver hunter »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11449 : 19. Studeni, 2012., 01:22 »
dakle, svakom bi zakonom trebalo bit omogućeno da napravi BILOŠTO na ovom svijetu sve dok se tiče njegovog života, tijela i dok pritom ne naudi nekom drugom.

Na stranu ovo dosad pobačaji/religija, ali kvot nema smisla. Po tome, sve vrste droga bi trebalo legalizirati. Što je jel. Ne dobro za društvo u kojem živimo.

i šta bi se promjenilo točno?

drogeri bi se nastavili drogirat, normalni ljudi bi se drogirali tu i tamo al ostali bi normalni.
naravno uvele bi se određene granice kao za pljuge i cugu (  ;)  :hiha: )
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11450 : 19. Studeni, 2012., 01:23 »
:tired:
nije isto imati svoj stav o nečemu i imati svoj stav i govorit za druge koji se ne slažu da su automatski debili.

ono što me živcira je da pitanje poput pobačaja, (koje je složeno na više razina) tako nonšalantno komentiraš, a realno nisi ni zagrebao nešto dublje.
u principu, svatko ko je tako površan i ima stav na temelju 2 informacije je jednostavno glup i zadrt.

ja tu ne vidim ništa osim religijskog kmečanja. ako imaš mišljenje koje je DUBOKO i LUDO reci ga.

ne, to definitivno nije religijsko kmečanje. :hihi:
iz ovog posta zaključujem kako misliš da su samo vjernici protiv pobačaja tj. da samo vjerski razlozi stoje iza tog stava, što jasno pokazuje tvoju neupućenost.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11451 : 19. Studeni, 2012., 01:24 »
IMO, legalizirati DROGE ne bi bilo dobro za konkretno ovo sadašnje društvo u kojem živimo. :wildboy:
Da je ovo, ne znam, srednji vijek, mislim da bi droge prolazile samo tako. Kao nekakav luksuz svakako.

Ovi u Francuskoj, pa, ta zemlja ima milijun problema sa ljudima. Ovako nešto ne čudi. Mislim da se dešava jer ljudi zapravo nemaju pametnijeg posla. Drže se za nešto, neki ideal, koji im daje smisao i koji ih ujedinjava. Mislim, svi se mi lijepo i superiorno osjećamo kad primjetimo da smo INTERNET OSOBE koje znaju SMIJEŠNE INTERNET STVARI, kako se lijepo i superiorno netko ne bi osjećao kad se bori za neki IDEAL? Ideal ZAJEDNCE i ta sranja? Ljude je strah, a pederi su dovoljno ranjiva skupina na kojoj se može iskaliti. Nije tu ni jedna strana pretjerano kriva, nego mnoštvo faktora i nepromjenjivost tih faktora. Tužno je malo, ne ljudi uključeni u situaciju, nego situacija sama po sebi.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11452 : 19. Studeni, 2012., 01:31 »
usporedba abortusa (drfinitivno moralno upitne stvari) i gej braka (definitivno moral o neupitne stvari) je baš dno.

objasnio sam se. ali karlo ne read :(

pobačaj kod začeća = gg, zametak je najobičnije smeće.
pobačaj nakon random X tjedna trudnoće = moralno diskutabilno.

kad sam govorio, pričao sam za ovu prvu vrstu pobačaja koju vjerske zajednice odbacuju govoreći da je dijete = dijete odmah nakon začeća.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11453 : 19. Studeni, 2012., 01:34 »
a to si jako pametno usporedio sa noktom  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11454 : 19. Studeni, 2012., 01:35 »
:tired:
nije isto imati svoj stav o nečemu i imati svoj stav i govorit za druge koji se ne slažu da su automatski debili.

ono što me živcira je da pitanje poput pobačaja, (koje je složeno na više razina) tako nonšalantno komentiraš, a realno nisi ni zagrebao nešto dublje.
u principu, svatko ko je tako površan i ima stav na temelju 2 informacije je jednostavno glup i zadrt.

ja tu ne vidim ništa osim religijskog kmečanja. ako imaš mišljenje koje je DUBOKO i LUDO reci ga.

ne, to definitivno nije religijsko kmečanje. :hihi:
iz ovog posta zaključujem kako misliš da su samo vjernici protiv pobačaja tj. da samo vjerski razlozi stoje iza tog stava, što jasno pokazuje tvoju neupućenost.

Jel moguće da mi još uvijek, iako te ja pozivam, nakon šesnajst postova, nisi dao ništa osim svoje BUTTHURTNOSTI i RELIGIJSKOG KMEČANJA.

nema tu diskusije. žena ima pravo učinit sa svojim tijelom što god želi. jer u protivnom se dogodi ovo.

http://www.nezavisne.com/zivot-stil/zdravlje/Umrla-od-trovanja-krvi-jer-ljekari-nisu-htjeli-da-izvrse-abortus-167380.html
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11455 : 19. Studeni, 2012., 01:38 »
a to si jako pametno usporedio sa noktom  :hiha:

nokat je bio banalan primjer, ali potvrđuje što sam htio reći. stanica je stanica. deset stanica je deset stanica. MILJUN STANICA je MILJUN STANICA. sve dok nema mozak, srce, pluća i osjet boli (a zna se kad to dijete dobije) to nije dijete. ako žena želi pobacit to, očito ima dovoljno dobar razlog. naime, još uvijek nisam čuo za slučaj PHUN pobačaja. to su mučne pizdarije a u skladu s tim i razlog je očito valjan. ali me u tome ne bi smio kočiti zakon.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11456 : 19. Studeni, 2012., 01:39 »
naime, još uvijek nisam čuo za slučaj PHUN pobačaja.

 :hihi:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11457 : 19. Studeni, 2012., 01:40 »
stanica jest stanica, ali mrtva stanica =/= živa stanica. derp.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11458 : 19. Studeni, 2012., 01:43 »
bazično je ista. samo ova druga ima potencijal postati nešto. što još nije.  :hiha2:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11459 : 19. Studeni, 2012., 01:44 »
JA SAM DAVOR POGLEDAJTE KAKO SAM ODREDIO GRANICE

 :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9