HCL.HR

di ideš kad umreš

  • 43 Odgovora
  • 4781 Hitova
*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
di ideš kad umreš
« : 11. Ožujak, 2010., 19:13 »
živcira me to. kako to kad umreš. :b_ljutko: :b_ljutko:

grozim se toga. neznam, ne može biti ništa poslije života, naša logika ne može zamisliti to ništa. kako onda taj sistem djeluje, di ljudi idu kad umru?

aaa :b_ljutko:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: di ideš kad umreš
« Odgovori #1 : 11. Ožujak, 2010., 19:16 »
nije. zadnjih dana sam razmišlja o tome, ne zato što sam to htio nego mi je jednostavno to pitanje ušlo u glavo. grozan osjećaj je to bio. sad je sve u redu.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: di ideš kad umreš
« Odgovori #2 : 11. Ožujak, 2010., 19:27 »
... koja je poanta pametovanja ...

ne, ček.

kako ne može biti ništa, i kako ti logika ne može zamisliti to ništa ?  :(

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: di ideš kad umreš
« Odgovori #3 : 11. Ožujak, 2010., 19:28 »
Uopče nije važno jel idem ili ne idem nekamo poslije smrti. Bit ću mrtav, neću toga biti svjestan jer neću ni postojati, tako da se ne zamaram oko toga. Nije da ću umrijeti pa onda misliti "joj kamo ću sad?".
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: di ideš kad umreš
« Odgovori #4 : 11. Ožujak, 2010., 19:33 »
eto. moramo negdje postojati i bivati. ja ne mogu zamisliti da sam nigdje. zapravo, ako već mislim, onda jesam i postojim.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: di ideš kad umreš
« Odgovori #5 : 11. Ožujak, 2010., 19:36 »
Ako si nigdje, onda si negdje. Nesto :hiha:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: di ideš kad umreš
« Odgovori #6 : 11. Ožujak, 2010., 19:40 »
Ja mogu zamisliti ništa, ali ne mogu to zamisliti bez sebe u tome ništa, mogu misliti o tome kako me tamo nema, ali sama činjenica da sam to okarakterizirao kao "tamo" pobija činjenicu da je to ništa. Joj, kako to da na ovom forumu nema onog smajlića koji si puca u glavu, taj mi se sada čini potreban.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: di ideš kad umreš
« Odgovori #7 : 11. Ožujak, 2010., 19:46 »
@zapica

jasno mi je da se tako osjećaš  :wildboy: ali to ništa je nepostojanje u nečemu,. živiš - postojiš, umreš - ne postojiš. jasno ko dan, netrebamo opet ulazit u rasprave.

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: di ideš kad umreš
« Odgovori #8 : 11. Ožujak, 2010., 21:00 »
halvalalalalala
COOL

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: di ideš kad umreš
« Odgovori #9 : 11. Ožujak, 2010., 21:12 »
kako ovo sve intelignetno zvuci aaaaaa uuuuuuu briga me kamo cu zavrsit, bit cu mrtva onak.

da, prljava sam alternativka.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

Odg: di ideš kad umreš
« Odgovori #10 : 11. Ožujak, 2010., 21:44 »
Ja mislim kad umreš da ideš U PIČKU MATERINU!!!

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: di ideš kad umreš
« Odgovori #11 : 11. Ožujak, 2010., 21:47 »
To znaci vracas se odakle si izasao.. :hiha:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: di ideš kad umreš
« Odgovori #12 : 11. Ožujak, 2010., 21:49 »
 :hihi:

Itzhak Bentov ima odgovore na vaša pitanja, sva, o svemu.

 ;)

http://svjesnost.blogspot.com/2008/12/itzhak-bentov-od-atoma-do-kozmosa.html

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: di ideš kad umreš
« Odgovori #13 : 11. Ožujak, 2010., 23:20 »
SPIRITUALNOST, BUDUĆNOST LJUDI I PLANETE, MATRIX, ILUMINATI, KONTROLA I MANIPULACIJA LJUDI, EVOLUCIJA DUŠE I SVIJESTI, PSIHOLOGIJA & SAMOPOMOĆ
 :wildboy:



I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: di ideš kad umreš
« Odgovori #14 : 11. Ožujak, 2010., 23:25 »
To sam linko zbog prijevoda. Tip je prekul, ozbiljno.  :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9