HCL.HR

Diploma i neka sranja

  • 4 Odgovora
  • 1037 Hitova
*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Diploma i neka sranja
« : 03. Veljača, 2011., 23:18 »
E đaneri, trebam informacije o sranjima.

Zanima me ak planiram živjet i radit izvan RH (recimo SAD), dali trebam prevodit ili što već svoju diplomu iz srednje škole? Završio sam smijer računalnog tehničara u strojarstvu, dakle strojarstvo, crtanje u AutoCAD-u, Catia-i, programiranje CNC strojeva itd itd bla bla. Ove naše srednje škole kod njih su kao nešto između "high school" i "college", jer kolko sam se informirao, oni nemaju profesiju kad završe srednju školu, to tek dobiju dobiju kad (ako) završe "college". I da, onda je tu I "university", što je nešto jače od "college-a" kolko sam skužio i ekvivalentno je našim fakultetima. Valjda. Ovo sve me sad jako zbunjuje, pa ono, dal itko išta zna o tome ili barem gdje da se dalje raspitam.

Usput, jel netko ima iskustva sa vizama općenito? Ako da, imao bi par pitanja uz to.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Diploma i neka sranja
« Odgovori #1 : 03. Veljača, 2011., 23:25 »
niš ne bi baš znao, al da vjerojatno ćeš morat prevest..ak će ti koristit ikako naravno
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Diploma i neka sranja
« Odgovori #2 : 03. Veljača, 2011., 23:27 »
Ja mislim da ce mrtvi ameri to na hrvatskom citat,
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Diploma i neka sranja
« Odgovori #3 : 03. Veljača, 2011., 23:35 »
Ja mislim da ce mrtvi ameri to na hrvatskom citat,

Gle, zanima me dal će mi se tretirat to kao da sam završio kod njih high school, u tome slučaju ne moram prevodit nego navedem da sam završio high school i gotovo il da moram prevodit to skroz jer mi piše profesija na tome.

Odg: Diploma i neka sranja
« Odgovori #4 : 04. Veljača, 2011., 02:15 »
Probaj mailom kontaktirat par skola tamo, recimo. Netko ce sigurno znati.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9