HCL.HR

Električni automobili

  • 24 Odgovora
  • 2566 Hitova
Električni automobili
« : 22. Studeni, 2010., 16:27 »
daklem, DOKING xD će dobit pare od vlade. (link?)

potrebno il nepotrebno? koji je smisao proizvodit električni automobil kad nemožemo ni normalni?
ima već električnih automobila na tržištu, al u nas ne. osim tesle tu je nisanov leaf i mislim nešto od chevroleta ( ne mogu nać wired od prošlog miseca da provjerim, umetni facin hejt na wired ovdje).
doking xD je poseban po... karoseriji. osim toga?
koji je smisao porizvodit posebnu kul karoseriju kad nemamo vlastitih pogona za to?

btw karoserija mu je užasna. :(


Diskusijo, uslijedi.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Električni automobili
« Odgovori #1 : 22. Studeni, 2010., 16:28 »
Bravo. xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Električni automobili
« Odgovori #2 : 22. Studeni, 2010., 16:30 »
linkovi? slike?
 :tired:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Električni automobili
« Odgovori #3 : 22. Studeni, 2010., 16:31 »
Uglavnom

Dok-ing xD



http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/97493/Prvi-hrvatski-auto-izlazi-iz-tvornice-u-svibnju-2012.html

Negdje smo se facaa i ja zakačili na twitteru, da auto nije sto posto hrvatski proizvod, kakvim ga se (čini mi se barem) predstavlja u javnosti, kažem da se veći dio auta uvozi i to onaj najvažniji od baterija i pogona pa mi nije totalna drkica, ali je drkica. Jer ipak će biti predstavljen Europi kao HR proizvod i nadam se, daj bože, da će uspjeti, jer bi me to moglo motivirat pa da nastojim ostati u HR, a da ne naginjem negdje vani za život. Ono

Nije da sam mjerodavan i imam iskustva u proizvodnji, kao ni facaa pretpostavljam, pa da se kačimo tko što zna i misli, ja sve što znam o njemu sam saznao od profesora i vjerujem u to. Znači onaj dio o uvozu pogona.

Ne hejtam ništa generalno isusa mu. Jedva čekam da izađe iz tvornice i bit ću u prvom redu da to vidim  :wildboy:

edit: da, šta hejtam:

cijenu od 19000 eura, koja će se tek uspostaviti nakon nekog vremena, hejtam nekako dizajn, volim niže i šire, npr unutra je super, jedno je sjedalo za vozača i sa strane dva, malo odiza za putnika, ko u mclarenu..

zatim, euroncap ne znam ima li kakvih rezultata  :wildboy:

konkurencija:

Tesla ovome nije konkurencija.  :wildboy:
BMW (spreman mini cooper koncept, ali ne za prodaju)
Smart (-||-)
Renault Zoe (jebe ga neka Zoe Renault pička zbog korištenja imena  :tired:, a i nije još gotov)

uglavnom, ima ih, i to renomiranih.

Smisla ima proizvoditi ako se zaradi na njemu, a u to ne ulazim, jer ne znam baš ništa o tome nit imam ideju kako to funkcionira. Zato gledam svoje komunističko dupe i meni se to ne isplati zasad. za 19000 eura (predviđena cijena za par godina) kupi se fin auto, jako fin, normalan... kad premoste tu razliku, u guštu, ekskluzivnosti, brzini (isplativost je onako, malo smrdljiva. jebemu, jednom se živi)

Sad ću linkat nešto što me privlači. samo da pronađem... jedan jako pametan i sposoban mladac



« Zadnja izmjena: 22. Studeni, 2010., 16:35 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Električni automobili
« Odgovori #4 : 22. Studeni, 2010., 16:33 »
da vidim nekoga da mi se u kvartu vozi s tim govnom, prebio bi i njega i auto.  :wildboy:

ali ozbiljno, jel tako teško napraviti auto na STRUJU koji izgleda normalno?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Električni automobili
« Odgovori #5 : 22. Studeni, 2010., 16:34 »
Siledžijo.

Odg: Električni automobili
« Odgovori #6 : 22. Studeni, 2010., 16:34 »
wiki link za grgu.

ja isto hejtam dizajn. i cijenu. preskupo za tako malo auto. užasno malo. minijaturno. no ako se dobro izreklamira može zaminit smarta, bez problema.

to bi bilo gg.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Električni automobili
« Odgovori #7 : 22. Studeni, 2010., 16:36 »
da vidim nekoga da mi se u kvartu vozi s tim govnom, prebio bi i njega i auto.  :wildboy:

ali ozbiljno, jel tako teško napraviti auto na STRUJU koji izgleda normalno?

tesla S stiže sljedeće godine mislim, upper middle class limuzina na struju.






drkicaaaaaa

cca 50 000 dolara očekivana cijena.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Električni automobili
« Odgovori #8 : 22. Studeni, 2010., 16:38 »
Mate Rimac i supersportski električni auto

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/u-hrvatskoj-izumljen-supersportski-elektricni-auto.html

I mislim da u tome leži caka. Kad električni auti počnu pobjeđivat na Le Mansu, predviđam povećanje prodaje  :hiha:

Kako sam pametan!  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Električni automobili
« Odgovori #9 : 22. Studeni, 2010., 16:46 »
Struja i radioaktivnost.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Električni automobili
« Odgovori #10 : 22. Studeni, 2010., 16:47 »
 :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Električni automobili
« Odgovori #11 : 22. Studeni, 2010., 16:54 »
Oprosti karole ali ako ovo nije kul, ne znam što jest

Tesla Roadster Sport 0-60 Instrument View


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Električni automobili
« Odgovori #12 : 22. Studeni, 2010., 17:02 »
Video instrument ploče.  :hihi:
Da, beskonačno kulnesa.  :hiha:

Nego, jel to zvuk u videu tolko smećast il će ti električni auti stvarno imati zvuk ko usisivači?  :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Električni automobili
« Odgovori #13 : 22. Studeni, 2010., 17:04 »
Video instrument ploče.  :hihi:
Da, beskonačno kulnesa.  :hiha:

Nego, jel to zvuk u videu tolko smećast il će ti električni auti stvarno imati zvuk ko usisivači?  :wildboy:

 :wildboy:

Ono, hej!  :hihi:

Zvuk awesomuje.  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Električni automobili
« Odgovori #14 : 22. Studeni, 2010., 17:08 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9