HCL.HR

Fun fact!

  • 203 Odgovora
  • 18004 Hitova
*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Fun fact!
« Odgovori #180 : 08. Lipanj, 2010., 02:11 »
Mile, glas razuma.  :hug

Nekako mi se snima neki mali doku filmek o tome. Sa nekim rendom kenonom. 5D Mark II recimo.

To me podsjeti na dokumentarac o barbarima od Terry Jonesa (http://en.wikipedia.org/wiki/Terry_Jones'_Barbarians).
Di se zapravo ispostavlja da su Rimljani bili najgori likovi ikad, a barbari zapravo pojam kulture i civilizacije. Suprotno tradicionalno uvrijeđenom mišljenju i učenju. Ak niste, obavezno pogledat. Jer ono. Terry Jones. Boguje sam po sebi.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Fun fact!
« Odgovori #181 : 08. Lipanj, 2010., 02:21 »
Uživam čitajući ovaj topik večeras. Da je svaku večer ovako bar  :wildboy:
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Fun fact!
« Odgovori #182 : 08. Lipanj, 2010., 06:07 »
Ali što je najgore to što ovaj gore govori ima smisla ako malo razmislite. Povijest pišu pobjednici i luđaci čije spise netko ne zapali.

Jer naime, vještice su palili na lomačama, stavljali u bačve u koje su zabijali čavle i polijevali ih kipućim uljem. Isto zvuči ko horor priča al ono, hrpe ljudi je tako poumiralo.
Štojaznam. Ima plemena koja jedu djecu i te fore. Nije baš toliko fantastično. Jezivo je u biti.

Nek se našao netko tko je to zapisao i malo promijenio likove i eto, dobijemo suptilni novinarski članak u srednjem vijeku o tome kako su sestre sebi podrezivale pete i prste da bi im noge stale u cipelicu.

 :wildboy:


Isuse bože, sad sam u biti shvatio da su hans kristijan anderesen i ekipa najbolji trgovci ikad  :wildboy:

Pazi, skupljaš razne gluposti i događaje koji su se dogodili kroz povijest, interpretiraš ih drugačije, malo urediš i zatim prodaješ djeci za visoku lovu.
Mislim, realno gledajući, tko bi htio dati hrpu love za par spisa oko toga kako se nekoć teško živjelo? Sjetimo se da prije nije bilo medija poput 24h koji bi 300kn dao za svaku šokantnu vijest. Stravične priče oko siromaštva, mučenja i toga bi najčešće ostale u onom gradu u kojem su se i dogodile i ne bi mogao stvoriti nikakvu zaradu od toga, samo beskorisni trač

Ajmo radije ne temelju istog stravičnog događaja napraviti priču o djevojčici sa šibicama, iste tematike, samo prilagođenu, izvuč neku poantu iz toga.  Patentirati ju, napravit ju obaveznom literaturom u osnovoj školi, bacit na filmsko platno, napravit nekoliko spin offova i zaradit gomilu para.

Mislim, činjenica je da još i dan danas netko na tim pričama kupi masnu lovu, samo je problem u tome što nisam dovoljno upućen u patentiranje raznih djela, sklapanja ugovora u poslu s literaturom, na koje vrijeme se rade i na koji način ide zarada, ali pretpostavljam da je dobra.

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Fun fact!
« Odgovori #183 : 08. Lipanj, 2010., 18:59 »
Patentiranje literature u 19-om stoljeću  :hiha:
Bravo
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Fun fact!
« Odgovori #184 : 23. Lipanj, 2010., 18:57 »
i tako... JABA DABA DU!





iiiii...


ne znam zašto mi prije nije palo na pamet provjeriti kako hitly kotira na fejsbuk fan pejđovima. doduše, ne pronalazi se u iskonskom obliku ali božemoj.
I'd laugh if H I T L E R was secretly alive and he played COD all day 61,819 people like this.



edit
jezik pregrizla.
iskonski oblik
« Zadnja izmjena: 23. Lipanj, 2010., 19:01 poison_ivy »
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Fun fact!
« Odgovori #185 : 28. Lipanj, 2010., 20:49 »
Teoretski, zamah krila leptira u pravom trenutku i na pravom mjestu može prouzročiti promjenu vremena na drugoj polovici zemlje.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Fun fact!
« Odgovori #186 : 28. Lipanj, 2010., 20:53 »
Treba pobit sve leptire noževima, to sam ja odvijek govorio.
Ili im bar krila odrezat da ne rade cunamije i tornadove. Gamad. :@
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Fun fact!
« Odgovori #187 : 29. Lipanj, 2010., 00:19 »
ima nešto u tebi natko...
















































...nešto divlje...
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Fun fact!
« Odgovori #188 : 25. Srpanj, 2010., 23:39 »
kopun = uškopljeni pijetao (?)
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fun fact!
« Odgovori #189 : 26. Srpanj, 2010., 00:16 »
Mirko Filipović ne voli povrće ni seks.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Fun fact!
« Odgovori #190 : 26. Srpanj, 2010., 09:51 »
to ima smisla. što je više sperme u tebi, to ti je veći trapez. :(
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fun fact!
« Odgovori #191 : 26. Srpanj, 2010., 09:52 »
« Zadnja izmjena: 26. Srpanj, 2010., 12:30 Jadran »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Fun fact!
« Odgovori #192 : 12. Rujan, 2010., 00:06 »
Alex St John: You'll never hear this from anybody else because they probably don't know. The original codename for Direct X was "the Manhattan Project," because strategically it was an effort to displace Japanese game consoles with PCs and ultimately the Xbox. We called it "The Manhattan Project" because that was the codename for the program developing the nuclear bomb. We had a glowing radiation logo for the prototype for Direct X, and of course as soon as that got out and the press covered it, it caused a scandal. Microsoft PR said, "You have got to change that. You cannot be using a radiation symbol and calling this thing 'The Manhattan Project'." So we renamed it Direct X but we said, "Everybody loves the radiation symbol, so what we'll do is add legs to it to make it an 'X'." There are probably 3 people in the entire world that know how that came about. Microsoft was very funny when the Xbox launch, they said, "Oh, well, some artist made the green thing, and we thought it was cool," and I just said, "Oh stop, that was the color scheme for the Direct X logo from the very beginning."


Ne znam. Miješanog mišljenja sam.
Al ugl, trenutno je: MS :fpalm:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Fun fact!
« Odgovori #193 : 12. Rujan, 2010., 00:35 »
zašto deadwalker piše s facinim akauntom :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Fun fact!
« Odgovori #194 : 12. Rujan, 2010., 00:44 »
 :hihi:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9