HCL.HR

Mediokriteti

  • 49 Odgovora
  • 5503 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Mediokriteti
« : 09. Travanj, 2012., 00:11 »
 :hiha: Prepun ih je svijet. Ono, i ja sam jedan od njih. Nezz, nikad nisam bio najbolji u necemu. Vi? Kako dilate sa tim da ste mediokritet? :hiha2:

Rasprava? :( Brijem da nece zazivjet...
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Mediokriteti
« Odgovori #1 : 09. Travanj, 2012., 00:14 »
što to znači? za ozb.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Mediokriteti
« Odgovori #2 : 09. Travanj, 2012., 00:15 »
Što se tu ima za objašnjavati?  :hiha:

Nikako se ne nosim s time.  :hiha2:
Ignoriram.  :hiha2:

Odg: Mediokriteti
« Odgovori #3 : 09. Travanj, 2012., 00:38 »
@presveti, kao ljudi koji su prosječni po svemu, recimo.

A šta se tiče topica.. nezz. Nikad nisam razmišljao o tome. Mislim, ne bi ni ti, da se ne baviš boksom, jel? Hvata te svojevrsna.. depresija? :hiha:

Štajaznam. Mislim da je ambicija najveći faktor u svemu tome. Posvećenost. Ja osobno više volim sebe kao takvog da bi se ičemu toliko posvetio. Valjda. Nezz. Ionako sam najbolji u svemu :clap:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Mediokriteti
« Odgovori #4 : 09. Travanj, 2012., 00:43 »
Sve zajedno :wildboy: Ono, prosjek sam po obrazovanju, sport je ok, ali opet daleko od najboljeg.
Malo i je depresivno kad se sve sveobuhvatno pogleda. Nezz jel bitno uopce jel si prosjecan ili bolji od prosjecnih? Depresivno je da ti nije bitno. Da si zadovoljan poslom od 6k kn place, kreditom za mali auto, debelom zenom....
Nezz, ja vidim masu frendova koji nejdu na faks da su takvi. Ono, samo da prezive nekako. :wildboy: Nemaju ambicije za nista bolje, naprednije.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Mediokriteti
« Odgovori #5 : 09. Travanj, 2012., 01:07 »
A jebiga, to jest malo depresivno, ne zato što ljude nije briga, nego što su dovedeni do toga da ih nije briga.
Ne znam ono, sjetim se dosta ljudi koji jednostavno izgube volju da budu ambiciozni jer im se ne da stalno BORITI,, i u principu samo žele proživjeti ostatak života bez da ih itko ometa u tome i njihovom malom prostoru.

 :wildboy:

ne znam, mislim da ima smisla što si zabrinut ili nešto oko toga, al onda opet mislim; što ima veze ako i jest netko prosječan, ukoliko >>>>žudi>>>> za nečim boljim i ako se trudi oko toga, koliko toliko, samo da ne stoji na jednom mjestu, bez obzira koliko svi okolo mislili da to nije moguće ili nešto.

Mislim, sad će doći karlo i forsati kako život nema smisla, kako njegova tviter intelektualnost mu govori da sve što želi jest da proživi u nekoj kućici do kraja života bez da ga itko ometa dok gleda kim kašadran, al eto, sve u svemu mislim da nije bitno jesi li prosječan ili bolji od prosječnih, ukoliko imaš neki stav koji će te vodit k nečem boljem. Nezz. :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Mediokriteti
« Odgovori #6 : 09. Travanj, 2012., 01:10 »
Nezz, nemoj se toliko zamarati s time. I tako ćeš bit mrtav jednog dana :hiha: :mrs: Mislim to ne znači da nije dobro imati ciljeve, ambicije, snove i iksije, al nemoj sam sebe deprimirat ako nisi nekakav ubermensch. Go with the flow i slična govna. New age. Jadran.
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Mediokriteti
« Odgovori #7 : 09. Travanj, 2012., 01:15 »
Aono, stvar je sigurno u stavovima pojedinca. Kad se baviš nekim kompetitivnim sportom ili ideš na bilo kakvo natjecanje, naravno da želiš bit bolji od drugih i tu je sigurno očajno bit mediokritet uvijek. Samo ono,imo život nije natjecanje. Nije bitno bit bolji od drugih, ukoliko si zadovoljan s onim šta imaš. I okej, to šta Vanja govori, da ipak ne stagniraš uvijek, da te gura nešto da budeš bolji.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Mediokriteti
« Odgovori #8 : 09. Travanj, 2012., 01:27 »
sve zajedno ovisi o standardima. neznam.  :wildboy: u svačemu postoji hrpa ljudi koja je lošija od tebe. a čim se ti posvetiš nečemu postaneš nadprosječan. realno. samo što će netko to opet gledati na način da je prosječan. Mislim, Jerko Leko je po svim kriterijima prosječan nogometaš. Al realno frajer dođe do kvarta na hakl i bude bog. u tom stilu. bar ja tako to gledam.

al ono...čim se pomiriš sa time da jako mala količina ljudi ima ekšli nekakav EDGE životni da može postat najbolja u ičemu..tim bolje.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Mediokriteti
« Odgovori #9 : 09. Travanj, 2012., 01:44 »
i ja sam jedan od njih.

Faza, proci ce

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Mediokriteti
« Odgovori #10 : 09. Travanj, 2012., 01:53 »
sve zajedno ovisi o standardima. neznam.  :wildboy: u svačemu postoji hrpa ljudi koja je lošija od tebe. a čim se ti posvetiš nečemu postaneš nadprosječan. realno. samo što će netko to opet gledati na način da je prosječan. Mislim, Jerko Leko je po svim kriterijima prosječan nogometaš. Al realno frajer dođe do kvarta na hakl i bude bog. u tom stilu. bar ja tako to gledam.

al ono...čim se pomiriš sa time da jako mala količina ljudi ima ekšli nekakav EDGE životni da može postat najbolja u ičemu..tim bolje.  :hiha:

Sve stoji al ne bi reko da je u pitanju mala količina ljudi. Mijenjaš razmišljanja kako odrastaš. U nekoj fazi će ti se nešto što baš tad radiš činiti kao NADKRIOTITET. Dok ti ko mlađem možda takvo nešto ne bi palo ni na pamet. Kriteriji koji se mijenjaju i sve to.

Recimo, biti otac, kao, spada pod mediokritete. Ali kakav ćeš biti otac...čini različite ljude.

A i ovisi što znači biti najbolji u nečemu. Najbolji. Bolji. Kriteriji. =/

Odg: Mediokriteti
« Odgovori #11 : 09. Travanj, 2012., 10:14 »
Sve što sam ikad učinio u životu je mediokritetno u najboljem slučaju.  :mrs:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Mediokriteti
« Odgovori #12 : 09. Travanj, 2012., 10:25 »
Štojaznam je žarko radim na tome da mi to inače tako ne bude. Ne zbog želje za čistom drugačijosti već jednostavno...toliko je mogućnosti i svega i mrzim kad netko 'razmišlja o tome da napravi nešto ludo', da promijeni lajfstajl, da ovo da ono. Svi razmišljaju i tako su bistri. A nitko muda ni za lijek ono. Govorim o toj ekipi, starijoj ili mlađoj, koja svoje ne-mediokritetstvo upražnjava samo kroz teoriju jel.

A i uostalom, predosadno je živjeti po šablonama. Ubitačno. Stravično. Ne znam, malo me zapravo šokira niz vaših postova 'tome je tako i boli te kurac sad, pomiri se s tim'.

Pomirenje. Kako netko vaših godina i inteligencije uopće može takvo što izreći, kako.  :wildboy:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Mediokriteti
« Odgovori #13 : 09. Travanj, 2012., 10:48 »
i ja isto često razmišljam o tome. i ne idu mi u glavu ljudi odustaju bezveze od svega i pomiruju se sa svim.
tj. samo vade opravdanja za odustajanje jer se boje neuspjeha. u pokušavanju, jel.
tako je recimo, na faksevima stvar. bar koliko vidim od ovih svojih vršnjaka. kao, hej ne ide mi faks jer nisam ništa učija.
a nisu ništa učili jer se boje da će pasti ispit čak i ako uče, pa će to ispast da nisu dovoljno pametni za taj faks.
zato je bolje ne učiti, pasti, ali bar će se moći opravdavat samom sebi da je to zbog neučenja i lijenosti. nezzzzzzz.

ili kad sam jednom naletija na 2 neke mozgalice matematičke pa sam ih proslijedija 2 frenda kojih kao ZANIMAJU te prirodne stvari.
al ne, odgovori su bili NEDA MI SE, bla bla.

mislim, oću reć, zašto bi se itko zabrinjava ako nešto ne uspije. ono, koga briga ako ne uspiješ. najgore je ne pokušati i smišljati opravdanja.
realno, da imaš volje i snage kad tad ćeš uspit i pobijedit iz nekog puta. u bilo kojoj stvari koja te zanima.
« Zadnja izmjena: 09. Travanj, 2012., 10:50 presveti »
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Mediokriteti
« Odgovori #14 : 09. Travanj, 2012., 10:50 »
Zavisi kakav si si šablon zadao. :wildboy:
Ono, šablon multimijunera sa zgradom u svakoj državi, 6 firmi i barem dvije multinacionalne korporacije, pet helikoptera, dve jahte, jedan otok i petsto žena.
OH NE ŠABLONI.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9