HCL.HR

Noćni topik (02h - 07h)

  • 1530 Odgovora
  • 116984 Hitova
*

n00b

  • ****
  • 1663
Noćni topik (02h - 07h)
« : 13. Travanj, 2010., 02:09 »
Fascinantno mi je kako zapravo ljudi bivaju budnima cijelu noć, a svaki iz nekih svojih interesa, potreba, želja itd.
Ovo je topik za ljude koji su noću budni. Bilo bi kul da se preko dana ne posta.

Tema je noć. Hoću spojiti nekako misli svih tih pogubljenih duša koje dijele istu sudbu; dakle budni su i momentalno su na ovom sajtu.

Baš me zanima hoće li preživjeti through the night, tj, kroz dan.
« Zadnja izmjena: 04. Rujan, 2013., 01:34 n00b »

Odg: Noćni topik
« Odgovori #1 : 13. Travanj, 2010., 02:32 »
Tišina, a i općenito što je sve mračno mi rula.
Svjetlo me dekoncentrira.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Noćni topik
« Odgovori #2 : 13. Travanj, 2010., 02:46 »
Ja sam ovaj 'bioritam' uhvatio prošle godine, nekako se ustoličilo i prešlo u naviku. Prije sam normalnije spavao.

Uglavnom klasika, nabijem si posla doma, zaostajem i onda valja to pozavršavati kako znam i umijem. Mada zadnjih par mjeseci nisam imao ništa o glavu, svejedno mi ostala navika da idem jako kasno leći i dizati se prije 9.

U principu je odlično, jer imam više vremena. Bude nekad sjebano preko dana jer me uhvati umor, ali imam osjećaj da više stvari stižem otkad noću obavljam ono što mogu.
Povrh svega, noću jako loše spavam, stalno se budim, intervali sna su max 3 sata i ono, zna se desiti da se probudim i bauljam po kući. Ili još bolje, kad entuzijastično idem leći u 22 h i onda se dignem u 3 i ne mogu spavati više.

Al recimo ne mogu filmove gledati noću više baš. Ne paše mi nekako. Do 23, ponoć ajde, ali poslije nikako, Počne mi se spavati ful. O čitanju da ne govorim.

*

Rolac

  • *
  • 80
Odg: Noćni topik
« Odgovori #3 : 13. Travanj, 2010., 03:41 »

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Noćni topik
« Odgovori #4 : 13. Travanj, 2010., 23:42 »
Slušam klasiku i random tipkam po netu

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Noćni topik
« Odgovori #5 : 13. Travanj, 2010., 23:46 »
Neznam zašto ali obićavam doć doma poslje 7-15 piva i sjest na net, tj. hcl, face i you tube, ovaj topic dobrodošao, uz njega bi još otvorio i najlijepše žene... topic sam da je pun materijala...  :ementaler:

Odg: Noćni topik
« Odgovori #6 : 13. Travanj, 2010., 23:46 »
Planirao sam otići spavati još prije sat vremena, ali nekako sam ostao pred kompom, kao i uvijek. Polurendom surfanje uglavnom.

Inače ostajem dugo budan jer volim mir po noći. I lakše se koncentriram navečer. Al isto tako, navečer počnem razmišljati o glupostima i dođe mi +pecto na depresivnost. Jej.

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Noćni topik
« Odgovori #7 : 13. Travanj, 2010., 23:51 »
mrzim nesigurne osobe koje preventivno potkopavaju druge i uništavaju im snove.
frendica mi ima takvog dečka.
mazohistica  :wildboy:
COOL

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Noćni topik
« Odgovori #8 : 13. Travanj, 2010., 23:53 »
Radio neke zadatke iz matematike.


 :hiha:
« Zadnja izmjena: 03. Lipanj, 2012., 16:08 Seengeer »

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Noćni topik
« Odgovori #9 : 13. Travanj, 2010., 23:57 »
Nek biva od ponoć do 6, ka okruglo.

Melankolija neka u zraku lagana, vani je prekul.
Malo mi žao Zagrepčana kad mi kažu ''joj gle kak je vedro večeras, sve je puno zvijezda.''

Mislim. Nit neba, nit vedrine, niti zvijezda. Neki mi se čak i iščuđavaju kad im pričam o maglici plavoj koja se vidi kad nema neona u blizini.

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Noćni topik
« Odgovori #10 : 13. Travanj, 2010., 23:58 »
u novom zagrebu se vide zvijezde
COOL

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Noćni topik
« Odgovori #11 : 14. Travanj, 2010., 00:03 »
mrzim nesigurne osobe koje preventivno potkopavaju druge i uništavaju im snove.

Samo si debil ako das drugima da ti uniste snove, ono...ili si zensko ;D


Meni je vlastita mater rekla da cu hodat gole guzice nakon sto ona ode, kao, hej, nesposoban si.
Nakon toga sam bacio svu odjecu koju mi je ona ikad kupila, trenutno imam pun ormar svega i svacega, ono ;(

Zaključak: Debil si ako ti drugi ljudi mogu uz par stvari uništit "san".

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Odg: Noćni topik
« Odgovori #12 : 14. Travanj, 2010., 00:11 »
Planirao sam otići spavati još prije sat vremena, ali nekako sam ostao pred kompom, kao i uvijek. Polurendom surfanje uglavnom.

Inače ostajem dugo budan jer volim mir po noći. I lakše se koncentriram navečer. Al isto tako, navečer počnem razmišljati o glupostima i dođe mi +pecto na depresivnost. Jej.



To.  :hug

Odg: Noćni topik
« Odgovori #13 : 14. Travanj, 2010., 00:20 »
I ja sam neplanirano osta budan, tražeći teniske turnire u Meksiku. Bezrazložno  :wildboy: Mislim da kad krene noć, prava noć, u stanju sam siditi 10 sati za kompjuterom bez da primjetim.

Ipak, laku noć. :(
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Noćni topik
« Odgovori #14 : 14. Travanj, 2010., 00:38 »
lejla, ne potkopava on njoj snove nego je ona bolja od njega u tom i naravno da to nemože podnijeti.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9