HCL.HR

Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima

  • 183 Odgovora
  • 21636 Hitova
*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #30 : 19. Listopad, 2008., 13:01 »
Svi se tak nabrijavaju na neki zdrav život a kurac zdravo žive... Zašto se nebi ukinula prodaja alkoholnih piča? Alkohol isto ubija i uništava živote i zajednicu. Zašto se sve što je štetno nezabrani? Pa ćemo onda bit u srednjem vijeku, sve če bit zabranjeno jbt...

kolko ga sereš. ako cugaš alkohol, cugaš za sebe, nema pasivnog cuganja alkohola i ekipa oko tebe ne mora smrdit po istom  :thumbs:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #31 : 19. Listopad, 2008., 13:02 »
zakon je zaživio u Europi, a kako se mi volimo njima uvlačit u pakšu...

A neg sta da radimo? Da se vratimo na samoupravni socijalizam, il da se ugledamo na istok? Reci frende, kako ti mislis da je najbolji put za hrvatsku, jer ocito smatras da je reforma skolstva, zdrvstva i pravosudja nepotrebna.



OT, kao pusac, dost kronerski, me zboli kurac. Ionako cu da prestanem uskoro, cim poskupe cigarete..
Al i meni se gadi smrdit po cigaretama cim udjem u neki jebeni birc. Iako, bilo bi u redu da i dalje ostane birceva u kojima je pusenje dozvoljeno. Il bolje, da je dato vlasnicima istih da se odluce za model birca, pusacki, nepusacki, pola-pola itd.. Kako se uostalom i bilo raspravljalo..al n kraju donesose nesto totalno deseto. Jutarnja kafica i pljuica su mi obicno vrhunac dana.  :wildboy:


kolko ga sereš. ako cugaš alkohol, cugaš za sebe, nema pasivnog cuganja alkohola i ekipa oko tebe ne mora smrdit po istom  :thumbs:

Istina, ekipa oko tebe ne smrdi, al rec da alkohol nema posljedica po okolinu je tezi oblik retardacije.
Nema pasivnog cuganja al ima premlacivanja, razbijanja, smeca i na koncu saobracajnih nesreca i smrti. Al da da, pijuci alkohol stetis samo sebi...
« Zadnja izmjena: 19. Listopad, 2008., 13:05 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #32 : 19. Listopad, 2008., 13:07 »
pušači mi ga mogu popušit... nije štetno za zdravlje, a ipak imaš nekaj u ustima  :wildboy:
Ovo je bilo tako intelektualno da ti se divim...
Ubiše nas bre vručina.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #33 : 19. Listopad, 2008., 13:08 »
Da ga jebeš, i je intelektualno i revolucionarno rješenje problema na obostrano zadovoljstvo.  :tired:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #34 : 19. Listopad, 2008., 13:11 »
pušači mi ga mogu popušit... nije štetno za zdravlje, a ipak imaš nekaj u ustima  :wildboy:
Ovo je bilo tako intelektualno da ti se divim...
kad dobijem rak pluća zbog tebe koji si pušio pored mene, TEBI ĆU GA DATI!!!! :( oh ne, neću, jer nemam izbora. :wildboy:

Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #35 : 19. Listopad, 2008., 13:12 »
Tko te tjera da budeš kraj mene kad ja pušim?
Ubiše nas bre vručina.

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #36 : 19. Listopad, 2008., 13:14 »
ne pušim al mi je zakon debilan, mrzim gledat kako nam se sve više ograničavaju slobode, orwellov 1984 kažem vam!

SVOBODAAA!!!1 :@
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #37 : 19. Listopad, 2008., 13:15 »
Tko te tjera da budeš kraj mene kad ja pušim?
socijalno središte za druženje zvano kafić gdje se želim družiti i po mogućnosti naći ženku za rasplod. ne shvaćaš da je po difoltu pušenje loše jer je neregulirano. fala bogu do sada :ementaler:

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #38 : 19. Listopad, 2008., 13:16 »
zakon je zaživio u Europi, a kako se mi volimo njima uvlačit u pakšu...

A neg sta da radimo? Da se vratimo na samoupravni socijalizam, il da se ugledamo na istok? Reci frende, kako ti mislis da je najbolji put za hrvatsku, jer ocito smatras da je reforma skolstva, zdrvstva i pravosudja nepotrebna.

ne, ne frende, krivo si shvatio. sve te reforme mi možemo i samostalno donjet bez dodatnog uvlačenja u dupe. problem je u tome što mi te zakone donosimo ne zato što su potrebni nego zato da zadovoljimo Europsku uniju  :wildboy: al otvori drugi topic pa ćemo tamo detaljno razglabat  ;)

Istina, ekipa oko tebe ne smrdi, al rec da alkohol nema posljedica po okolinu je tezi oblik retardacije.
Nema pasivnog cuganja al ima premlacivanja, razbijanja, smeca i na koncu saobracajnih nesreca i smrti. Al da da, pijuci alkohol stetis samo sebi...

to ne možeš generalizirat. ja se recimo ne idem tuć sa ekipom dok sam pijan, niti mrtav pijan vozim. razlozi premlačivanja, saobraćajki... je posljedica retardacije pojedinca, a ne alkohola kao takvog.

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #39 : 19. Listopad, 2008., 13:18 »

OT, kao pusac, dost kronerski, me zboli kurac. Ionako cu da prestanem uskoro, cim poskupe cigarete..
Al i meni se gadi smrdit po cigaretama cim udjem u neki jebeni birc. Iako, bilo bi u redu da i dalje ostane birceva u kojima je pusenje dozvoljeno. Il bolje, da je dato vlasnicima istih da se odluce za model birca, pusacki, nepusacki, pola-pola itd.. Kako se uostalom i bilo raspravljalo..al n kraju donesose nesto totalno deseto. Jutarnja kafica i pljuica su mi obicno vrhunac dana.  :wildboy:

To je u redu,da. Mada,mislim da kad bi se vlasnicima takvo što dozvolilo da bi se većina odlučila za ovu pušačku varijantu.
Loky,cigarete su štetne :wildboy: Nitko ti ne zabranjuje pušiti doma ili na ulici gdje će šteta na druge ljude biti manja. Govoriš o zabrani pušenja kao da je riječ o nekakvom kršenju osnovnih ljudskih prava.Shvati da štetiš sebi i ljudima oko sebe i prestani bit malo sebično govance.Nitko ne tjera ljude da budu pored tebe kad pušiš,al u tom trenutku ti si taj koji radi nešto neprirodno pa evo ideje: Prestani bičat i navikni se. :thumbs:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #40 : 19. Listopad, 2008., 13:20 »
U Njemačkoj je ustavni sud poništio takav zakon, a u Austriji su ga modificirali tak da imaš birceve za pušače i nepušače.  I svi sretni i zadovoljni. Da se zakon uredi kao u austriji recimo protiv toga nemam niš protiv. Ali potpuna zabrana... Slike iz Slovenije prošle zime : Vani minus 10 i na terasama grooo ljudi, u jaknam, kaputima a u bircevima unutra 0.
Ubiše nas bre vručina.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #41 : 19. Listopad, 2008., 13:20 »

to ne možeš generalizirat. ja se recimo ne idem tuć sa ekipom dok sam pijan, niti mrtav pijan vozim. razlozi premlačivanja, saobraćajki... je posljedica retardacije pojedinca, a ne alkohola kao takvog.


Da, al što misliš da bi se ista stvar dogodila da netko nije imao 3 promila alkohola u krvi?
U većini slučajeva, ne.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #42 : 19. Listopad, 2008., 13:23 »
Nemrem generlizirat o alkoholu, al vi mozete o pusenju?

Objasni se.


Nedamise previse o EU i nama, al ovo razjasni:
problem je u tome što mi te zakone donosimo ne zato što su potrebni nego zato da zadovoljimo Europsku uniju
Reci, skolstvo, pravosudje i zdravstvo nam je savrseno??
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #43 : 19. Listopad, 2008., 13:27 »
Điz, ja želim reči da zakon nije na mjestu. Može se to sredit da bude podjednako i jednih i drugih birceva. Mjesne uprave, opčine i sl. imaju evidenciju kolko birceva ima, gdje su i sl. I polovica birceva u toj opčini, koji imaju najbolje uvjete ventilacije i sl. dobiju licencu za pušenje. To se vani več počinje raditi, ali mi izgleda želimo biti "bolji" i od njih pa nastupi jedan ovakav zakon koji je čisto preseravnje.
Ubiše nas bre vručina.

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Novi zakon o zabrani pušenja na javnim mjestima
« Odgovori #44 : 19. Listopad, 2008., 13:28 »
Pa to je već ok,al ubuduće odma tako napiši jer ovako smo dobili 3 stranice flejma :wildboy:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9