HCL.HR

Poslovi

  • 81 Odgovora
  • 11287 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Poslovi
« : 11. Studeni, 2008., 21:49 »
Ajmo malo o poslovima popričat, gdje ste dosad radili, kakvi su novci, što preporučujete, što ne... Ja trenutačno tražim posao neki onako na crno, jer bih mogao dosta toga radit, od vizitki, uputnica, mogao bih čak i preprodavat ms-ov softver koji mogu nabavljat za ništa (originalan), obrade slika, photochopanje, problem je što neznam koga pitat i gdje ostavit oglas ;D vremena baš i nemam za neke stalne poslove, budući da studiram jebeno strojarstvo i želim završit to kad - tad, a i treniram, pa bi mi na crnjaka bilo supač

Inače radio po skladištima preko ljeta, ownala je dnevnica (25kn) u Phoenix farmaciji na viškovu  :thumbs:
« Zadnja izmjena: 11. Studeni, 2008., 21:51 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Poslovi
« Odgovori #1 : 11. Studeni, 2008., 21:52 »
Dnevnica 25kn?
Oš reć, satnica?

Stavi oglas u burzu.
Inače, Sokol marić, jad i bijeda, al evo, sada drkam kurac po noćnima, ništa ne radim, 2 dana na poslu, 2 dana doma i tak naizmjence.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Poslovi
« Odgovori #2 : 11. Studeni, 2008., 21:57 »
da, satnica. lol  :tired:

Šta je s t-comom amare, ja sam baš poslao online prijavu neku, kad bude već natječaj

edit: pretpostavljam da te sokol marić bacio pred vrata t-comu jel?
« Zadnja izmjena: 11. Studeni, 2008., 22:00 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Poslovi
« Odgovori #3 : 11. Studeni, 2008., 22:03 »
Ne radim više u T-comu, hvala bogu.
Sad sam na HT Kozali. Tu isto ima studoša (tj. više studentica) koje rade na informacijiama.
A moš raditi i baš u T-Comu po 5h svaki dan.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Poslovi
« Odgovori #4 : 11. Studeni, 2008., 22:17 »
ovo ljeto prvi put zarađivao vlastite pare. Benzinska, ovoono. Fine pare.

Re: Poslovi
« Odgovori #5 : 11. Studeni, 2008., 22:19 »
U iščekivanju prvog posla.  :ementaler:


*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Poslovi
« Odgovori #6 : 11. Studeni, 2008., 22:26 »
radio jednom, djelio novine. nije mi se svidjelo...
odonda nisam radio plaćeni posao. a to je bilo pred 3 godine. \:D/

Re: Poslovi
« Odgovori #7 : 11. Studeni, 2008., 22:29 »
Radio točno 1 dan, fizikala, nosio neki namještaj nshit.  :thumbs: plaća 270 kn, tj 30 po satu.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Poslovi
« Odgovori #8 : 11. Studeni, 2008., 22:34 »
Radio sve i svašta u ovih 20 godina života  :wildboy:

Selidbe, montaže pozornica, noćne u Novom Listu, i brdo "skladištarskih" poslova....uz redovno studiranje, naravno  :D.
Ali sve je to kurac kad se usporedi s izradom web stranica....najbolji posao ikad samo što je problem pronaći klijente.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Poslovi
« Odgovori #9 : 11. Studeni, 2008., 22:36 »
imo dva posla zasad

jednom na jarunu sam mjerio vrijeme za one kajakaše i dobio 1500 kn plus besplatna cuga i piće

i ovo ljeto mi bilo dosadno pa otišo radit u neko skladište,radio jedan dan i odma odustao,jebemu pa ne može mi bosanka bit šefica  :wildboy: :wildboy:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Poslovi
« Odgovori #10 : 11. Studeni, 2008., 22:36 »
ja radim na crno, priprema za tisak i unos arhive na net i tak to, radim uglavnom 3 sata, neke dane i neradim kao sub i nedjeljom te blagdanima, 1200 kn a studiram vanredno tak da ono petak kada imam predavanje odnosno ispit isto nemoram doć jer mogu ostat ućit

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Poslovi
« Odgovori #11 : 11. Studeni, 2008., 22:50 »
Treba isforsati svoju pamet i inteligenciju. Odnosno prodavat ideje i znanje i skupo to, dakako, naplatiti.

Najbanalniji primjer je prevodjenje teksta sa engleskog na rvatski. To radio. Zaradio za meka, psp i komp koji ce uskoro da dodje.  :wildboy:


Takodjer, ak se bavite dizajnom i inim oblikovnjima (neki vidim rade), bolje, tj pametnije je radit prek nekog obrta il firme, jerbo mozete ozbiljniju ponudu dati i velke pare naplatiti. Na crno je zjebanije. Osim ak ne poznajete osobno kupca. Sto obicno znaci da vam je u rodu il frendac. Sto pak znaci da ce puno srati, zajebavat i na kraju nece platiti.

Tolko.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Poslovi
« Odgovori #12 : 11. Studeni, 2008., 22:51 »
Radim u dvije firme u privatnom vlasništvu, tako da ne mogu u detalje. Zadovoljan sam s poslom, mada mi radni dan traje od 07 do 23. Čovjek se privikne, radi se opuštenije, no kadkad je teško isplanirati privatne obaveze.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Poslovi
« Odgovori #13 : 11. Studeni, 2008., 22:52 »
Prije tri godine sam radio kao konobar biće 10 dana i dao otkaz. Ovo ljeto sam radio kao spasilac, owna posao, dobra plaća bila, nisam radio gotovo ništa, osim što je bilo par pizdarija i tako.  :approve

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Poslovi
« Odgovori #14 : 11. Studeni, 2008., 22:54 »
Treba isforsati svoju pamet i inteligenciju. Odnosno prodavat ideje i znanje i skupo to, dakako, naplatiti.

Najbanalniji primjer je prevodjenje teksta sa engleskog na rvatski. To radio. Zaradio za meka, psp i komp koji ce uskoro da dodje.  :wildboy:

To sam ja mislio radit. Su potrebne kakve licence i certifikati ili pereš samo ovako. Na crno ili preko neke firme?
I da, koliko uzmeš po stanici prijevoda?
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9