HCL.HR

Postoji li normalan hrvatski portal za vijesti?

  • 107 Odgovora
  • 9045 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Postoji li normalan hrvatski portal za vijesti?
« : 11. Srpanj, 2010., 14:59 »
 :wildboy:

Dakle postoji li? Unutarnja politika, školstvo, zabava i slično. Muka mi je od neta, 24 sata, indexa i ostalih kuraca...

Htio bih pročitati normalnu vijest, a da, u slučaju da nedajbože skrenem pogled, ne ugledam članak imena "Eva Longoria je zijevnula i nije stavila ruku na usta!"

Baš bi mi godilo kad bi postojalo takvo nešto, rado ću i platiti pretplatu nekakvu  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Postoji li normalan hrvatski portal za vijesti?
« Odgovori #1 : 11. Srpanj, 2010., 15:03 »
ne

trebalo bi pokrenut nešto  :hiha2:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Postoji li normalan hrvatski portal za vijesti?
« Odgovori #2 : 11. Srpanj, 2010., 15:06 »
jebote bog, pa nevjerojatno. Em te deprimiraju općenito loše vijesti u zadnje vrijeme i onda ti naseru vijest "Eva Longoria jede kruh uz jutarnja jaja!"

Novine mi se ne da kupovati. Ajmo ljudi, pa mora biti nešto  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Postoji li normalan hrvatski portal za vijesti?
« Odgovori #3 : 11. Srpanj, 2010., 15:06 »
ne

trebalo bi pokrenut nešto  :hiha2:

 ;) bilo je priče o tome.

al je to teško. jer naime, ljudi ne čitaju te vijesti pa je bez trača i žutila nemoguće imat velku posjetu.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Postoji li normalan hrvatski portal za vijesti?
« Odgovori #4 : 11. Srpanj, 2010., 15:07 »
mislim, meni je u tom smislu ok net.hr. ima fino odijeljene rubrike i nema šanse da usred politike naletiš na evu longoriu

probaj i danas.hr.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Postoji li normalan hrvatski portal za vijesti?
« Odgovori #5 : 11. Srpanj, 2010., 15:12 »
ma znam ali uvijek uspijem naletiti na takvo nešto i onda postanem živčan. Volio bih baš totalnu izolaciju od tih sranja  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Postoji li normalan hrvatski portal za vijesti?
« Odgovori #6 : 11. Srpanj, 2010., 16:26 »
Njubare. :wildboy:

http://pollitika.com/
-otvorenog, blog tipa, al pišu i neki ozbiljniji novinari/političari i ostala ekipa. Mnogo čitano u saboru i od strane novinara koji pokradu priču il nađu inspiraciju za aktualne teme te ih, naravno, megasvjetski sjebu. Komentare u većini slučajeva izbjegavati. U zadnje vrijeme (dve godine) previše desnih i levih ekstrema. Inače ima masu jebenih dnevnika..od GUP-a do školstva. Svakako čitati.

http://www.h-alter.org/
Rula. Ima često doduše i nekih gej teorija zavjere al često jedino mesto gdje budu objavljene stvari koje se ne mogu il ne smiju objavit na drugim portalima/novinama. Nezavisni kakti.


Edit: nisu baš čisto njuz portali..al su aktualne teme i to.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Postoji li normalan hrvatski portal za vijesti?
« Odgovori #7 : 11. Srpanj, 2010., 16:28 »
To te pitam jebote.  :wildboy:

 :ave: :hug


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Postoji li normalan hrvatski portal za vijesti?
« Odgovori #8 : 11. Srpanj, 2010., 16:56 »
o jebote nisam znao za taj h-alter

a baš neki dan htio postat ovaj video s prosvjedima G20 i vidim da su ovi pisali o tome

http://www.h-alter.org/vijesti/svijet/inkubator-vrlog-novog-svijeta

"To govori u prilog tezi da su u skupini postojali policijski provokatori u civilu kao na protestima protiv summita u Montebello-u 2007. godine (sastanak sjevernoameričkih vođa), kada je i policijski glasnogovornik priznao sudjelovanje trojice policajaca u prosvjedu."
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Postoji li normalan hrvatski portal za vijesti?
« Odgovori #9 : 11. Srpanj, 2010., 17:14 »
Ja, pored ovih sto je faca naveo, pratim jos ove:

http://www.limun.hr/

http://zse.hr/

Nije direktno vezano uz ono što si tražio, ali je vezano uz facine linkove, pa ono :(

Inace izbjegavam sve komercijalne portale poput net-a, 24h itd..previše žutila

I vjerovali ili ne, nekad se  i na forum.hr da nac nest zanimljivo
http://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=33

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Postoji li normalan hrvatski portal za vijesti?
« Odgovori #10 : 13. Srpanj, 2010., 14:25 »
Ovdje trebaš bit pretplatnik, vjerujem da brojni portali rade preko ovoga:
http://www.hina.hr/

Ovo je verzija iz BiH:
http://www.fena.ba/
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Postoji li normalan hrvatski portal za vijesti?
« Odgovori #11 : 13. Srpanj, 2010., 18:06 »
http://www.h-alter.org/
Rula. Ima često doduše i nekih gej teorija zavjere al često jedino mesto gdje budu objavljene stvari koje se ne mogu il ne smiju objavit na drugim portalima/novinama. Nezavisni kakti.

malo prealternativno :/
COOL

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Postoji li normalan hrvatski portal za vijesti?
« Odgovori #12 : 23. Srpanj, 2010., 14:03 »
Net.hr.....pogledajte naslove i odaberite jednu vijest. Zatim ju pročitajte i procjenite dali zaslužuje takav naslov.

VIDEO strašnog loma - Jednim udarcem mu slomio nogu!
Majstor ostaje majstor - Pogledajte kakav je volej Niko izveo u New Yorku!
Fani Stipković: Nikada nisam vodila ljubav! - scroll na kraj članka frajeru  ;)

Jadno.....ista stvar je i s vijestima na televiziji. Prije tjedan dana RTL cijeli dan najavljuje da će otkriti novog dečka neke ženske u exkluzivu (retardirano ime emisije btw) i na kraju ta ženska kaže "moj novi dečko je ******". Voditeljica onda kaže "Ipak smo odlučili cenzurirati ime ovo ono".  :ave:

A baš sam htio znati tko joj je dečko.  :(
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Postoji li normalan hrvatski portal za vijesti?
« Odgovori #13 : 23. Srpanj, 2010., 14:06 »
jebiga, to se tak radi. Tak i mene sad uče da napravim što bombastičniji naslov.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Postoji li normalan hrvatski portal za vijesti?
« Odgovori #14 : 23. Srpanj, 2010., 14:08 »
Umrite ili nađite normalan posao.  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9