HCL.HR

Preporuke za debljanje?

  • 26 Odgovora
  • 3472 Hitova
Preporuke za debljanje?
« : 03. Lipanj, 2013., 13:30 »
Trebam se drastično udebljat(oko 10kg u mjesec i pol) i vaš savjet šta da jedem.
Jedem ja mnogo,ali opet te kalorije sve sagorim kad izađem vani.
Mislio sam uz ovo što obično pojedem jest svaki dan 100g kikirikija(ima oko 600 kalorija),ali nekako mi se to ne čini dosta.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Preporuke za debljanje?
« Odgovori #1 : 03. Lipanj, 2013., 13:35 »
:ave::tired::mrgreen:=D>:solidus:\:D/:winknkiss::loludara::ementaler::wildboy::hihi::bonk::clap::piva::geek::D:(;):ne::thumbs::kava::chair::hug:approve:hiha::hiha2::mrs::fpalm:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Preporuke za debljanje?
« Odgovori #2 : 03. Lipanj, 2013., 13:40 »
Svasta li cu cut i vidjet. Ajde da cojek trazi preporuku za mrsavljenje, ali debljanje.
Samo trebas puno jesti i nista ne raditi. Jedi onu brzu hranu i dosta hljeba. Nikada povrce, voce i nesto sto se jede kasikom. I jedi dosta slatkoga, one cokolade i to sve...
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

Odg: Preporuke za debljanje?
« Odgovori #3 : 03. Lipanj, 2013., 13:43 »
Svasta li cu cut i vidjet. Ajde da cojek trazi preporuku za mrsavljenje, ali debljanje.
Samo trebas puno jesti i nista ne raditi. Jedi onu brzu hranu i dosta hljeba. Nikada povrce, voce i nesto sto se jede kasikom. I jedi dosta slatkoga, one cokolade i to sve...

Da,moram vratit težine,180cm i 60 kila,to neide nikako.Probao sa slatkom,umalo dobijo dijabetes,previše mi je to rizično.Malo mjesto gdje živim,nema restorana sa brzom hranom :wildboy:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Preporuke za debljanje?
« Odgovori #4 : 03. Lipanj, 2013., 13:46 »
Pogledaj neke savijete o hrani što se ne smije jesti ako želiš smršaviti  i onda radi sve obrnuto :hiha:

Odg: Preporuke za debljanje?
« Odgovori #5 : 03. Lipanj, 2013., 13:50 »
:hiha:

Za njega je maslinovo ulje. Zato smo mi ulcinjani debeli :wildboy: manje, vise.
Ali ono sto vise ugljenih hidrata.
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

Odg: Preporuke za debljanje?
« Odgovori #6 : 03. Lipanj, 2013., 13:54 »
Jedi puno sperme.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Preporuke za debljanje?
« Odgovori #7 : 03. Lipanj, 2013., 13:56 »
A zato si ti tako bucmast XD
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Preporuke za debljanje?
« Odgovori #8 : 03. Lipanj, 2013., 13:57 »
Da. :ave:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Preporuke za debljanje?
« Odgovori #9 : 03. Lipanj, 2013., 13:57 »
http://www.acaloriecounter.com/diet/daily-calorie-intake-calories-in-vs-calories-out/

zašto bi se itko htio na čisto udebljati, kakvog to smisla ima :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Preporuke za debljanje?
« Odgovori #10 : 03. Lipanj, 2013., 14:35 »
Ja imam 65 kila i visok sam 189 cm, to nije nista neobicno, pa cak ni lose, ne treba ti tih dodatnih 10 kila...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Preporuke za debljanje?
« Odgovori #11 : 03. Lipanj, 2013., 14:54 »
Ja sam mislio da je neka oklada u pitanju, osim toga nema nikakav razlog za HITNO DEBLJANJE DESET KILA U MJESEC IPO.

Od toga ćeš samo izgledat ko govno, dobit strije i realno ne postoji baš zdrav način da se toliko razdebljaš.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Preporuke za debljanje?
« Odgovori #12 : 03. Lipanj, 2013., 17:57 »
Dođi živjet samnom kralju na metar dana. :hihi:

Odg: Preporuke za debljanje?
« Odgovori #13 : 03. Lipanj, 2013., 18:07 »
Dođi živjet samnom kralju na metar dana. :hihi:

Sigurno je to najefikasniji način,dosad najbolji savjet.

Odg: Preporuke za debljanje?
« Odgovori #14 : 03. Lipanj, 2013., 18:12 »
:hihi: cole :hihi:

ma nez, pitas kako se uzdebljat. samo se prezderavaj masnim sranjem. i vjerojatno ces dobit strije. ja sam ih dobio kad sam iz coledebeo presao na vitak jer sam dosta narastao i izgubio sam volju za jedenjem (prije sam se prezderavao svakavim sranjima, nisam mogo prestat jesti)
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9