HCL.HR

Što sada čitate?

  • 2302 Odgovora
  • 223003 Hitova
*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1245 : 18. Listopad, 2010., 17:37 »
Dosao do pola Clash of Kings :wildboy: Tyrion jebemu, kako rula :approve

Nego depresija, si vidio ovo: http://www.liftingfaces.com/2009/09/game-of-thrones-cast-so-far/

Uglavnom savrseni su glumci :wildboy:

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1246 : 18. Listopad, 2010., 17:45 »
Uuu, Tyrion tek počinje rulati :wildboy:

Kul mi je postava, Theon mi je savršeno pogođen ( i on rula :wildboy: ) i moram priznati da sam Catelyn Stark potpuno drugačije zamišljao, užasno mi izgleda na ovoj slici ae :wildboy: I Tywin Lanister, njega sam zamišljao kao nabildanog Tuđmana sa zlatnim očima bez cvika, pogotovo kasnije kad iz neke perspektive skužiš kakav je političar zapravo.
Ajme, sad bi ti pecto toga rekao ko će sve rulati i sve, al neću spojlat ae :wildboy:

eda, i za Dany su našli savršenu ženu da je glumi. Baš je ono, PIČKA, odlično. :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1247 : 18. Listopad, 2010., 17:49 »
Tywin mi je savrsen, glumac je bas onako... zloban :hiha: Catelyn malo saka sa ovom married with children frizurom :hihi:

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1248 : 18. Listopad, 2010., 18:09 »
Mislim da ću gospodara prstenova krenut čitat lagano. Možda ju dovršim do nove godine :(

I to hrvatsko-srpsku verziju bre.
DŽ. R. R. Tolkin.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1249 : 19. Listopad, 2010., 15:54 »
The Mammoth Book of Best Horror Comics

Tek uzeo. Ne znam, ali jednostavno mora biti dobro da ga jebeš.  :wildboy:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1250 : 25. Listopad, 2010., 21:39 »
Procitao A Clash of Kings. Rula, naravno. Stil i kompozicija su mi predobri, ko neki fantasy Les Miserables :approve

Samo mi je malo losije sto malo neodredjeno zavrsava, jedinica je imala bas onako zaokruzeni kraj, a opet ne. Ovo zavrsava odjednom.

Al zato sutra idem kupit treci dio pa ono :hiha:

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1251 : 25. Listopad, 2010., 21:46 »
Pretpostavljam da je to zato jer se tad Martin počeo gubiti pomalo u svojoj hiperaktivnosti :hihi: ( mislim, to je odlično )
Serijal je zapravo zamišljen kao 3 knjige, al evo, najavljeno je da će 7., ako ikad izađe :( biti zadnja.
Treća knjiga je ustvari možda i najbolja. I lijepo je zaokružena. Vidit ćeš. Rulat će <3

4. knjiga je u biti dio 5. knjige, koja će imati najviše stranica do sada, znači 1200+ :hiha: i najavljuje je u veljači.. ali odgodit će je gad, kao pecto puta do sada :wildboy:

Ono što me jebe što sam knjige čitao na hrvatskom (/kurac, pravopis. štoveć). Mislim, prijevod je u principu loš; Winterfell je OŠTROZIMLJE recimo i tako to, ne znam koliko će me zbunjivati svi ti nazivi :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1252 : 25. Listopad, 2010., 22:04 »
OŠTROZIMLJE :hihi: :ave: Nasao sam i hrvatski ili srpski prijevod ovdje, bio je oko 30% jeftiniji, al bolje mi je na engleskom. I osjecam se ultra-pametno :hiha:

Treca je kod nas u 2 dijela, to sam sad vidio (engleska verzija bar). I svaki je tu negdje po velicini ko prve 2, mozda malo manji... damn :hihi:

Ja se jedino bojim da ce debil krepat prije nego zavrsi serijal :wildboy: Nego, ti si sve dosad procitao, ono crows i to?

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1253 : 01. Studeni, 2010., 00:48 »
Pablo Tusset - Najbolja stvar koja se može dogoditi jednom kroasanu

Knjiga je zabavna, ali užasno je plitka, za što bi me inače bolio kurac al trenutno sam sav u  modernoj introspektivnoj francuskoj prozi.  :kava:

uglavnom preporuka, smješno i tako, iako cijela kao radnja malo saka.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1254 : 08. Studeni, 2010., 18:02 »
glupko, to je ljetna knjiga xD



Michel Houellebecq - Širenje područja borbe


maestralno :( šokantno je dobra knjiga :wildboy:
lako se s tim poistovjetiti.. možda ne uvijek tolko radikalno.. :wildboy:

ali damn.. ;(
« Zadnja izmjena: 08. Studeni, 2010., 18:05 Mr.T »

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1255 : 08. Studeni, 2010., 18:18 »
Ja se jedino bojim da ce debil krepat prije nego zavrsi serijal :wildboy: Nego, ti si sve dosad procitao, ono crows i to?

Jesam.
Prije par dana doduše, nisam stiga od faksa i to. :(
Vidit ćeš, 4. knjiga ti se možda neće sviditi na prvu, ali kad je prihvatiš takvu kakva je, rulat će nenormalno. Pogotovo Jamie. :(
Dokle si ti stigao ?

U biti, zaključio sam da je to nešto najbolje što sam ikad pročitao/odigrao/odgledao, i da je ASOIAF nešto najsavršenije ikad napisano. :solidus: Malo sam prolistao forume o raznoraznim teorijama o likovima i što im se dešava u glavi, ili jednostavno što im se desilo, što se može desiti, i ne znam, sljedeća knjiga i ona nakon nje, i ona nakon nje će valjda biti najbolja stvar u svemirima. Ne znam. Kako nešto tako odlično može biti. I ne slutiš to kad pročitaš prvu knjigu.

Onda sam bio pao u depresiju jer Martin to neće stići napisati :wildboy:

Bah.
Enivej. Želio bi neke preporuke forumskih čitača što bi morao OBAVEZNO čitati jer je najbolje ikad prema njihovom neobjektivnom mišljenju. Grga ? ( mislim, ti si se najviše protivio što govorim da ASOIAF rula toliko, pa ono, moraš znat nešto jako dobro :hiha:  :wildboy: )
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1256 : 08. Studeni, 2010., 22:22 »
Veceras bih mogao zavrsiti prvi dio trece knjige (A Storm of Swords: Steel and Snow). Faks isto, jebemga :wildboy: Sve bih procitao da nisam trebao ucit.

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1257 : 08. Studeni, 2010., 22:36 »
Aha, da, imaju i nastavci u nastavcima. ;( Kod nas su knjige u komadu, i moram priznati da 1200+ stranica + dodatci poprilično impresivno izgleda.
Ne mogu se točno sjetiti, ali jesi prošao opsadu.. kako se zove sad na engleskom :wildboy: Tamo gdje je Tyrion, Sansa i co ?
Mislim ako jesi
spolier ( ako nisi )
jel tako da je scena sa Sansom i Sandorom nešto najbolje ikad <333 I Tyrionov juriš, jarče živote, savršeno ;(

3 knjiga je možda čak i najbolja. Tu se malo dublje zakompliciraju stvari, Jon počne rulati, i Dany isto. Vidit ćeš. :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1258 : 08. Studeni, 2010., 22:45 »
Blackwater nesto.

Da :hiha:

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1259 : 08. Studeni, 2010., 22:59 »
<3  :hiha:
U biti, updejtaj tu i tamo dokle si došao. Čisto jer eto, zanima me :hiha: :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9