HCL.HR

Što sada čitate?

  • 2302 Odgovora
  • 223193 Hitova
*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1350 : 29. Studeni, 2010., 17:01 »
Pa... koliko sam skuzio, A Dance With Dragons je skoro gotova, jos 5-6 poglavja ili tako nes. Amazon.co.uk kaze da ce biti dostupna 29.09.2011. Ne znam doduse :wildboy:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1351 : 29. Studeni, 2010., 17:07 »
Koliko znam ostale knjige nije ni počeo pisat. Ako misli sedam knjiga ukupno napisat znači da ćemo se načekat do završetka SAGE.

@dibek
Nemoj se nadat,svake godine piše da će bit dostupna tog i tog dana i mjeseca pa kurec.   :(
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1352 : 24. Prosinac, 2010., 10:28 »
poanta je da neznaš čitat  :hiha:
mislim reko bi ti nešto al ionako si pobio sam sebe u vlastitom OPISU.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1353 : 24. Prosinac, 2010., 12:20 »
op, op. zanima me. al mislim da grgur nema ništa
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1354 : 24. Prosinac, 2010., 12:59 »
slomit ću ti leđa kad te sljedeći put vidim  :hiha:

naporan si ko isus  :hihi:
fakat mi se ne da pričat o knjizi, štoviše, nekoliko puta sam te zamolio da je ne čitaš a puno više puta da mi je ne hejtaš. I ono, hej TI IMAŠ RAZLOGE. Tvoji argumenti su onako banaliziranje, nezz, može se bilo šta banalizirat, kaj da ja tebi sad kažem.
Michel Houellebecq - La Possibilité d'une île
opret, blok teksta.
onako, nisam sretan previše. trebalo bi bit depresivno i to, al nisam ja od toga više. ono što me zanimalo je bio sf dio, ono frendač ga voli, a napiso je nešto borderlajn sf, pa ae. al ono, sakato je. neda mi se pisat sad pecto, al najviše me nervira spominjanje najtopovskijih od topovskih filozofa, kratke digresije u priordnu znanost koje neznam čemu služe osim da bi mi valjda dokazo da je erudit, il da piše za retajne mase što očito radi. product plejsment je isto retardiran i izbacuje iz takta. sf dio, te postap dio eiploga kojima sam se najviše veselio su u prvom slučaju potpuno bespotrebni, a u drugom jadni i dosadni (i opet bespotrebni). poruka je poslana, okej kralju, al nisam imrpesioniran ni išta. seks je isto iritantan. seks seks seks seks okej dosta. saće grgur doć sav kul i super jer on čita bestselere pa je pametan i reć mi da sam ja glup pa ne razumijem knjigu. iako nema se šta razumjet, mnogo je priprosta knjiga. mislim vidim što je privlačno u knjizi, površne konteplacije o svakojakim životnim temam od seksa, ljubavi, smislu čak bla, al to mi jednostavno nije više zanimljivo nikako. niti ima ikakav emocionalni impekt na mene. ne mislim dam sam sad super i nadrasto, više sam čovjek od zabave, događanja i toga. humora možda. jeftinog šoka, jeftinog seksa.

a) šta su topovski filozofi? ne znam šta to znači.  :wildboy:
b) oh ne piše za mase. oprosti mi što ne provodim vrijeme u antikvitarnicama i tražim izgubljene rukopise giordana bruna.  :hiha: ukratko, boli me kurac + boli me kurac šta je BESTSELER. neznam šta sebi ideš dokazat time šta si protiv mejnstrima ili šta već, mislim ustvari nisi, kenja west i te spike, neznam stvarno
x)product plejsment  neznam šta je ni di je, nezz
e)sf dio. koga boli kurac?
f) kontemplacije. ok. meni rulaju. nisam ih nigdje drugdje pročitao na taj način, a ako ti kažeš da ih je netko pisao tako i da je netko na taj način pričao tako o sličnim temama ja ću ti reć da sereš. al dobro, ti si valjda očekivao robote i zmajeve jer je knjiga... >>>>SF<<<<.
g)oke ti si treš čovjek. voliš jeftini sex humor i sve. neznam, šta sad to znači, šta znači banaliziranje tvoje osobe kao takve, u kakvoj je to povezanosti sa svime?

ono, prvo banaliziraš knjigu, ZA MASE, iako ti pušiš sve šta je za mase, onda banaliziraš sebe, nezz, ja tebe ne kužim baš sozz  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1355 : 24. Prosinac, 2010., 13:16 »
kojeg se kurca dotiče jebote  :hihi:
dotiče se onako jedne jedine stvari kroz cijelu knjigu, šmarkilijane  :wildboy: nezz ova zadnja rečenica je bila igrić style pa ono,,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1356 : 24. Prosinac, 2010., 13:21 »
ne dotiče se svega ikad. kao što sam rekao, površno si pročitao knjigu.  :kava: mislim ozbiljan sam, nezz

jesi li možda koristio tehniku "brzog čitanja" na ovoj knjizi karlo  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1357 : 24. Prosinac, 2010., 13:27 »
ae prestani me zajebavat.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1358 : 24. Prosinac, 2010., 13:48 »
ne znam. karlo je pobijedio.

plus, grga je mrtvi peder.

UUUU, samo tako  :tired:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1359 : 24. Prosinac, 2010., 13:51 »
ne al ono deerp. čito sam ga u tramvaju. ono namjerno provociraš bezveze. jedan nula.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1360 : 24. Prosinac, 2010., 15:02 »
jer koncentracija ti je jedna od jačih strana.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1361 : 28. Prosinac, 2010., 14:59 »
Stephen Hawking - Velebni plan
Losa naklada... knjiga je pisana za donje-srednji intelektualni sloj. Jer ono, sve je jako jednostavno, smijesni primjeri i premalo detalja i objasnjenja. Za razliku od Elegant universe od B. Greena koja je duplo zahtijevnija i detaljnija. I zabavnija, doduse... Al aj, zanimljivo mi je sve to pa nije nit ova losa.
RIP Pilip (2005-2010)
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Tesko..??? OMFG OMFG

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1362 : 28. Prosinac, 2010., 15:06 »
h. hesse - rosshalde
okej je skrzo. neznam.  :b_ae:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1363 : 02. Siječanj, 2011., 22:12 »
Zna netko dal ima ove knjige na hrvatskom jeziku?


Yukio Mishima  - Patriotism
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1364 : 02. Siječanj, 2011., 22:53 »
Ocekujem neku Djiz foru :D
RIP Pilip (2005-2010)
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Tesko..??? OMFG OMFG

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9