HCL.HR

Što sada čitate?

  • 2302 Odgovora
  • 223432 Hitova
*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1425 : 18. Prosinac, 2011., 15:56 »
a učit :@@@@

tužno je da  :wildboy: :wildboy:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1426 : 18. Prosinac, 2011., 16:17 »
Meni nije problem tolko koncentracija, nego ne mogu knjigu čitati u intervalima po pola sata il nešto.
A ako satima čitam, osjećam da bezveze gubim vrijeme koje bih mogao trošiti na nešto za faks ili tako.  :b_ae:

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1427 : 18. Prosinac, 2011., 16:22 »
 :wildboy:

nezz, meni se katkad ne da čitati jer imam preko tjedna krcato toga isto za faks pročitati, pa ono, JOŠ SLOVA,, ne da mi se. Tad radije uzmem strip.
Sad imam SOUL STEALER, lijepo/specifično je nacrtan, ok je.  I uzeo sam TechnoPriestse od Jodorowksog i nekih crtača. Biće ok valjda.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1428 : 19. Prosinac, 2011., 21:12 »
Danas digao u gradskoj, za početak je solidno, vidjet ćemo kako će biti kasnije  :thumbs:

if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1429 : 19. Prosinac, 2011., 21:21 »
čim sam pročitao rečenicu ispod naziva spisateljice, odlučio sam da dobri kaver knjige ne rula
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1430 : 19. Prosinac, 2011., 22:57 »
Danas digao u gradskoj, za početak je solidno, vidjet ćemo kako će biti kasnije  :thumbs:

(Klikni za pregled slike.)

KOJI KURAC  :ave: ZAŠTO  :ave:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1431 : 19. Prosinac, 2011., 23:21 »
 :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1432 : 20. Prosinac, 2011., 00:30 »
To nije užasno popularna knjiga.  :fpalm: To je knjiga koju je napisala spisateljica koja ima užasno popularne knjige.  :fpalm:


NEZZ, nema smisla realno.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1433 : 20. Prosinac, 2011., 01:02 »
kako nema. pa svi hrle čitat novu stvar hitoidne spisateljice. :)
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1434 : 20. Prosinac, 2011., 11:49 »
Ako pod svi misliš 12-godišnje djevojčice i ako je sajo jedna od njih onda dobro  :fpalm:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1435 : 21. Prosinac, 2011., 00:31 »
ako misliš 12ogodišnje pičke onda dobro :fpalm:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1436 : 22. Prosinac, 2011., 11:40 »
@derpesija - kako si jebeno preloš. Treba ti tisuću godina da dovršiš knjige, a vrijeme trošiš na igranje Bethesdinog smeća. Inače, Endymioni su bolji kao pustolovno romantični romani, ali su u konačnici ipak za koplje lošiji od Hyperiona. I opisi znaju postati megazamorni. Zapravo, u njima mi najviše rula onaj osjećaj nostalgičnosti koji se pojavi prilikom pojavljivanja likova iz Hyperiona. Ono, kao ponovni susret sa starim prijateljima. Martin Silenus, Konzul, A. Bettik, kassad i na kraju krajeva, sam Shrike.

P.S. Lhomo jebe majke.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1437 : 22. Prosinac, 2011., 11:54 »
Odi jebati patuljke.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1438 : 22. Prosinac, 2011., 11:56 »
Okej.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Sta sada citate?
« Odgovori #1439 : 22. Prosinac, 2011., 23:11 »
@bleki <33
Napisao sam bio nakon što sam pročitao Pad da ću pustit neko vrijeme da prođe i onda se UPUSTITI u Endymion. A i ono, faks derp, ne da mi se stalno slova,,

I da, ovo šta kažeš. Al nije samo nostalgija, nekako je bolje od toga, zato jer vrijeme ne ide linearno u svemu tome nego je nekako.. ciklično. Ne u smislu da se ponavlja, nego je to sklop događaja koji su se odvijali svakada, i neki događaj je tek jedna točka u tom krugu vremena.

Rula mi to.
I da, Shrike. Nešto najspektakularnije ikad.

Jedino što mi mrvicu smeta jest što se moooožda Simmons izvlačio na neke stvari i ono, neke stvari su mi nategnute mrvicu. Ali sve ostalo, ne znam, sve je tako savršeno sklopljeno.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9