HCL.HR

Što sada čitate?

  • 2302 Odgovora
  • 221940 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2055 : 14. Travanj, 2014., 11:45 »
Stari jel ti te recenzije pišeš za samoborski glasnik ili za par ljudi na forumu?
i sad kad ti ja napišem da pišeš kao jebeni robot i da je neugodno to čitat to će bit UVREDA i čole će me hejtat, umjesto da sam pročitaš to šta pišeš, vidiš da u svakoj rečenici imaš 5 floskula i fraza koje ponavljaš u svakoj svojoj recenziji, promjeniš to i počneš pisat kao ljudsko biće.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2056 : 14. Travanj, 2014., 13:06 »
Pa stari šta da ti kažem. Uvijek sam bio slab iz maternjeg jezika, tako da sam ja svjestan da nisam baš expert za pisanje, tako da ja pišem čisto da iznesem mišljenje o nečemu bez neke književničke ljepote jer ne znam bolje. Ima ovdje ljudi na forumu koji su baš vrsni u pisanju (čak i neki s kojima se često razilazim u mišljenjima) i u čijim opisima baš uživam. Ali vi proGabbeinci definitivno niste među njima, meni je lično smor kada čitam opise od Ixy—ja koji ima isti stil pisanja kao npr Pajko. Tako da mi nije jasno zašto se uvijek vi nađete da nešto pametujete kad ni sami niste experti za datu oblast. Ja nisam dobar u ovome al ipak moj jedan post sadrži riječi kao vaših 5—10, tako da prestanite se kurčit i počnite pisati nešto smisleno i konstruktivno a ne uvijek te neke bespotrebne podjebancije.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2057 : 14. Travanj, 2014., 15:26 »
OKEJ dosado dosadna.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2058 : 14. Travanj, 2014., 16:29 »
Daj jensen odrasti. Nabrijavanje na ODRASLOST nezz, jel ti imaš 14 godina?

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2059 : 22. Travanj, 2014., 23:10 »
Stari jel ti te recenzije pišeš za samoborski glasnik
za pilipa? :solidus:

*

Falak

  • *
  • 65
  • Sup brah.
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2060 : 03. Svibanj, 2014., 18:44 »
1632. serijal od Erica Flinta...

Nekako volim te alt-history teme, zasad mi paše :D


-... .-. .- ...- ---  /  -....- .-.-.- -....-

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2061 : 04. Svibanj, 2014., 14:15 »
 
 :hiha:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2062 : 04. Svibanj, 2014., 23:39 »


Solidna knjiga. Češka, Prag na rubu 19 stoljeća. Česi se bune i žele neovisnost od AU.
Grof Arko (glavni lik) rula, hedonist, jebač, srkatelj apsintha, zapravo neodoljiv narkić, čovjek od principa i poštenja na zajebantski način sprečava cijeli grad da sronda neku židovsku četvrt samo jer je to "right thing to do". Za sve ga boli racku osim za pravicu. Namjerno kupuje kuću i seli se tamo. Da rade film pijani Brad Pitt bi bio savršen za Arka. Dosta lagano štivo, zabavno, s britkim humorom i elementima fantastike, daje jedan poseban uvid u događanja krajem 19 stoljeća u Europi, o razmišljanju pojedinca o odbacivanju lanaca vječite monarhije. 

Još jedan fact nevezan za knjigu.
Knjigu sam mrknuo na prošlogodišnjem Interliberu u totalnom Oceanovih 12 stilu. Jer sam klošarčina.
Prije nego me razapnete, kupio sam ih 10 :hiha:
11. je bila bonus :hihi:
« Zadnja izmjena: 04. Svibanj, 2014., 23:42 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2063 : 05. Svibanj, 2014., 00:00 »
Paulo Coelho - Vodic za ratnika svjetlosti. Fkt jedno od boljih djela koje sam u zadnje vrijeme procitao sa puno stvari koje mogu iskoristiti i u realnom zivotu. Ustvari, knjiga se i sastoji id savjeta za zivot jednog vjernika, jednog borca i covjeka koji zeli normalan zivot i na kraju odlazak u raj.


Sent from my iPhone using Tapatalk

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2064 : 05. Svibanj, 2014., 08:43 »
:hihi:

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2065 : 19. Lipanj, 2014., 15:40 »
stephen king - desperation (očajavanje na hrv.)

ne znam, dosta zanimljiva knjiga. frajer baš detaljno opisuje SVE i stalno ubacuje nove preokrete i sranja u knjigu, što je ipak malo previše za mene.
kraj je konfuzan za popizdit, doslovce pola toga nisam razumio ;_________;, ali priča je svejedno zanimljiva i intrigantna,,,
sve u svemu jako zadovoljavajuća knjiga. mislim da bi ovo ljeto moglo biti ljeto čitanja svih knjiga s. kinga, vidjet ćemo :hiha: :hiha:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2066 : 19. Lipanj, 2014., 16:42 »
Ako već planiraš da se posvetiš djelima Kinga, onda je dobra preporuka serijal Mračna kula (7 knjiga). Prva knjiga je malo konfuzna i ne pretjerano interesantna (mene je gotovo odbila od čitanja nastavaka), ali zato 2. i 3. knjiga su remek djela :ave:. Inače, stigao sam do te 4.-te knjige iz Mračne kule i čim odradim ove obaveze oko diplomskog, ponovo ću se prepustit Kingu da me uvuče u svoj svijet.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2067 : 20. Lipanj, 2014., 14:13 »
George R. R. Martin - Ples zmajeva

*

Falak

  • *
  • 65
  • Sup brah.
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2068 : 20. Lipanj, 2014., 14:20 »
Ako već planiraš da se posvetiš djelima Kinga, onda je dobra preporuka serijal Mračna kula (7 knjiga). Prva knjiga je malo konfuzna i ne pretjerano interesantna (mene je gotovo odbila od čitanja nastavaka), ali zato 2. i 3. knjiga su remek djela :ave:. Inače, stigao sam do te 4.-te knjige iz Mračne kule i čim odradim ove obaveze oko diplomskog, ponovo ću se prepustit Kingu da me uvuče u svoj svijet.

Slažem se, jedna od najboljih serijala knjiga IKAD koje sam pročitao, a kraj 7. knjige me je ostavio bez riječi, doslovno sam spustio knjigu i pola sata zurio u prazno, jedan od najboljih svršetaka što sam ikad igdje pročitao...


-... .-. .- ...- ---  /  -....- .-.-.- -....-

Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2069 : 20. Lipanj, 2014., 20:18 »
Gabriel García Márquez - Sto godina samoće

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9