HCL.HR

Stare knjige

  • 5 Odgovora
  • 1159 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Stare knjige
« : 17. Ožujak, 2010., 10:38 »
Jel znate možda gdje bih mogao "udomiti" gomilu starih knjiga, tipa udžbenika iz likovnog iz devedesprve i sličnih školskih udžbenika, radnih bilježnica (nekorištenih jeli)... Kako više ne igra prodaja mulcima, jer im se mijenjaju knjige tri puta tijekom školske godine, a u antikvarijatu su onako, meh, ne treba nam... A meni je jebeno žao bacati knjige u smeće. Nije mi do zarade, nego ono... Retardirano mi je bacat udžbenike  :wildboy:

I ono, pukla mi je polica u ormaru koliko sam ih naslagao. Bar 70 kila ima  :hiha2:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Stare knjige
« Odgovori #1 : 17. Ožujak, 2010., 11:53 »
Jebiga, retardirano ali.. :wildboy: Stvarno, ne moš nigdi s njima nego negdje u podrum/garažu, a tamo zauzimaju prostor i vjerojatno neće nikad bit upotrebljene i.. .(

Razumijem te. Imam i ja u garaži i po ormarima pecto knjiga ono. Neke sam udžbenike proda doduše, al oću naći svoju čitanku iz prvog razreda. Ono, ne znam, djeluje skroz arhaično i izgleda ko da će sljedećim generacijama izgledati ko što nama sada izgledaju one kockaste torbe iz doba pionira.
 :wildboy: malo teže za pohvatati rečenica, al ae :(

I da, nekidan nešto gledam po garaži i naša sam knjigu koju mi je otac čita prije spavanja kad sam bija mali, Norveške narodne bajke. Taman sam se poradovao da ću opet pročitati, kad ono čitava knjiga na čirilici :hihi: :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Stare knjige
« Odgovori #2 : 17. Ožujak, 2010., 12:03 »
 :wildboy:

Interneti su sjebali sve.  :wildboy:

Stvarno nema ništa bolje nego pronaći takvu nekakvu knjigu od prije krista isusa i prolistati, vidi se da ima neku vrijednost, sentimentalnu ako ništa. Oni požutjeli papirići, udarano na mašini za tipkanje, ono, osjećam se ko da igram neki RPG  :hiha:

 Ima moja baba dole u podrumu nekakve knjižurine koje su i u njeno vrijeme dok je jebavala bile stare, pa ono, ne znam gdje sa svojima. Bacit neću sigurno, jebiga.  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Stare knjige
« Odgovori #3 : 17. Ožujak, 2010., 12:07 »
podavaj to negdi u sirotište ili u bolnice.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Stare knjige
« Odgovori #4 : 17. Ožujak, 2010., 14:06 »
možeš to prijavit na onu web stranicu razmjene udžbenika šta su ju sad u rujnu cijelo vrijeme po vijestima vukli

mijenjam knjige
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Stare knjige
« Odgovori #5 : 18. Ožujak, 2010., 00:15 »
 :hug :hug :hug


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9