HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 189907 Hitova
*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1875 : 25. Rujan, 2014., 14:51 »
:kava:

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1876 : 08. Siječanj, 2015., 12:34 »
sanjala sam da je korisnik zapi bio na putovanju (USA OMG) i nije imao suvenir za mene :-(
COOL

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1877 : 11. Siječanj, 2015., 11:17 »
sanjao sam da šamaram vlastitog oca :wildboy:
nez iz kojeg razloga, scena otprilike ide ovako; tučem ga kao a on me nekim >razočaranim< pogledom gleda i pita me dal ću ga otpratiti negdje. užas

*

Pandorijan

  • *
  • 68
  • It's personal
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1878 : 11. Siječanj, 2015., 12:20 »
Vjerojatno te razocarano gledo jer lupas ko curica :mrs:
Me? I'm dishonest, and a dishonest man you can always trust to be dishonest. Honestly. It's the honest ones you want to watch out for.

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1879 : 21. Veljača, 2015., 13:48 »
Opet ja.
Bilo je dost cudno zapravo, KAO prva scena; vozim se u vlaku s dobrom prijateljicom (koju precesto sanjam u zadnje vrijeme ;___; ) vozimo se, ugodno razgovaramo, grlimo n'stuff, izgledao sam full sretno nekako. Nedugo nakon, scena se seli kod mene doma (?), ja u nekom sjebanom raspolozenju i trazim gdje mi je otac jer nema ga dugo doma il nesto. Zvoni mi mob; zove cura s kojom trenutno izlazim, s kojom kao MUTIM nesto ovih dana i zeli da skupa odemo negdje nisam siguran tocno gdje, valjda gledat neki stan il nesto. Na to sam skroz cudno reagirao i nisam bio pretjrano sretan sto ju cujem nezz, onda sam se probudio...

*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1880 : 05. Lipanj, 2015., 19:14 »
Evo da ozivim malo topic sa cudnim snom ..

Odem na benzinsku, uplatim eurojackpot, i odem kuci gledat izvlacenje .. DOBIJEM glavni dobitak. Vec slavim i zovem frendove, itd.. Kad sam svima rekao da sam dobio, pogledam u dzep i shvatim da sam umjesto racuna bacio listic :fpalm:

Naljutim se na samog sebe i vratim se na benzinsku u potrazi za listicem .. Pitao sam zaposlenika da li je vidio ista, nije nista vidio, ali mi je rekao da je smece jos u kontejneru.. Ja odem trazit u kontejner iza benzinske, i trazim dugo vremena .. ne nadjem nista.. Sav sam tuzan u trenutku, i dosta mi svega. U tom trenutku cujem nekakav  kamion kako ide u rikverc.. ispada da su smetlari dosli pokupit smece.. Pokusam izac i kontejnera, ali pre kasno je. Bace me u kamion medju smece, i vozim se ja do odlagalista .. Kad sam dosao do odlagalista, padnem nezgodno i slomim lijevu ruku. Pocnem pjesacit natrag kuci i razmisljam o listicu, mozda sam ga negdje drugdje bacio .. Izgubim koncentraciju dok prelazim ulicu, i lupi me autobus (broj 60 .. zbog nekog razloga, sijecam se broja od busa).  Kako mi je zivot preletio pred ocima prije smrti, sjetim se da mi je zaposlenik na benzinskoj pri kupnji listica rekao da u slucaju da izgubim listic, racun mi isto vazi :fpalm:



Ljudski mozak je cudna stvar... \:D/


*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1881 : 05. Lipanj, 2015., 19:32 »
Kako znaš?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1882 : 05. Lipanj, 2015., 20:55 »
Evo da ozivim malo topic sa cudnim snom ..

Odem na benzinsku, uplatim eurojackpot, i odem kuci gledat izvlacenje .. DOBIJEM glavni dobitak. Vec slavim i zovem frendove, itd.. Kad sam svima rekao da sam dobio, pogledam u dzep i shvatim da sam umjesto racuna bacio listic :fpalm:

Naljutim se na samog sebe i vratim se na benzinsku u potrazi za listicem .. Pitao sam zaposlenika da li je vidio ista, nije nista vidio, ali mi je rekao da je smece jos u kontejneru.. Ja odem trazit u kontejner iza benzinske, i trazim dugo vremena .. ne nadjem nista.. Sav sam tuzan u trenutku, i dosta mi svega. U tom trenutku cujem nekakav  kamion kako ide u rikverc.. ispada da su smetlari dosli pokupit smece.. Pokusam izac i kontejnera, ali pre kasno je. Bace me u kamion medju smece, i vozim se ja do odlagalista .. Kad sam dosao do odlagalista, padnem nezgodno i slomim lijevu ruku. Pocnem pjesacit natrag kuci i razmisljam o listicu, mozda sam ga negdje drugdje bacio .. Izgubim koncentraciju dok prelazim ulicu, i lupi me autobus (broj 60 .. zbog nekog razloga, sijecam se broja od busa).  Kako mi je zivot preletio pred ocima prije smrti, sjetim se da mi je zaposlenik na benzinskoj pri kupnji listica rekao da u slucaju da izgubim listic, racun mi isto vazi :fpalm:



Ljudski mozak je cudna stvar... \:D/


a da se to nije tebi stvarno dogodilo??

*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1883 : 05. Lipanj, 2015., 21:07 »


*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1884 : 05. Lipanj, 2015., 21:08 »
a da se to nije tebi stvarno dogodilo??
[/quote]


Ako je, nikad vise ne prilazim kontejnerima :bonk:



*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1885 : 05. Lipanj, 2015., 23:50 »
Simpatično je što misliš da se u lajaonici broje postovi.

*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1886 : 06. Lipanj, 2015., 00:00 »
Simpatično je što misliš da se u lajaonici broje postovi.

Meni pricas?


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1887 : 06. Lipanj, 2015., 00:11 »
Ne, tvojem alter egu.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1888 : 06. Lipanj, 2015., 10:45 »
Zasto su van bitni ti postovi nebi da cu sa njima otic u ducan kupit kruh ili nesto...

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1889 : 06. Lipanj, 2015., 11:07 »
:faca:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9