HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 192093 Hitova
*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #345 : 21. Studeni, 2008., 22:22 »
Saće metal uletit s nekom spikom i onda će se topik zapalit, eventualno lokat.

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #346 : 21. Studeni, 2008., 22:29 »
Neće.

Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #347 : 22. Studeni, 2008., 10:21 »
sanjo sam da imam onak užasno puno sala na trbuhu. Onak sjednem negdje i pogledam si trbuh a salo mi onak radi valove  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #348 : 22. Studeni, 2008., 10:35 »
Sanjal sam da je Grga komentator u PES 09.

"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #349 : 22. Studeni, 2008., 10:42 »
sanjo sam da imam onak užasno puno sala na trbuhu. Onak sjednem negdje i pogledam si trbuh a salo mi onak radi valove  :wildboy:
:hihi:

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #350 : 22. Studeni, 2008., 11:08 »
sanjo sam da imam onak užasno puno sala na trbuhu. Onak sjednem negdje i pogledam si trbuh a salo mi onak radi valove  :wildboy:

 :loludara: :ave:

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #351 : 22. Studeni, 2008., 13:32 »
sanjao sam da smo rihanna i ja astronauti, pitao sam je jel vjeruje u vanzemaljce, rekla je ne :(
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #352 : 22. Studeni, 2008., 14:23 »
sanjao sam da smo rihanna i ja astronauti, pitao sam je jel vjeruje u vanzemaljce, rekla je ne :(

Možda je ona zapravo bila "vanzemaljac" (onda si i ti bio, jer ako je ona tebi vanzemaljac onda si i ti njoj, ali vi to naravno neznate da ste jedan drugome vanzemaljac) pa je zato rekla "ne" ha :ementaler:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #353 : 22. Studeni, 2008., 14:28 »
OLOL JURA NE MOŽE!!!1

Vanzemaljac je netko tko nije sa Zemlje. Ako si ti sa Zemlje, nemoš bit vanzemaljac. Nikako.
HA!

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #354 : 22. Studeni, 2008., 14:31 »
Ali ali, možda i oni svoj planet nazivaju kao "zemlja", kužiš ono, zemlja-dom, dom-zemlja :kingmortal:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #355 : 22. Studeni, 2008., 14:42 »
 :solidus:

Moj dom je hrvackaaaaaaaaa-a-a-aaaa.  :2712:

Ne priznajem. Oni svoj dom zovu srbija, a ne zemlja. Tak da...

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #356 : 24. Studeni, 2008., 16:44 »
sanja sam da su glasine po novinama postale istinite, da stvarno dolaze izvanzemaljci na zemlju po nas :wildboy:
tako sam cijeli san bježa od njih iako ih nisam ni vidija
jebeno

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #357 : 25. Studeni, 2008., 10:21 »
Ne baš pretjerano dinamičan san, kao da sam na nekom izletu sa razredom i kupamo se svi ovo ono sise, i sad idemo u neki muzej u kojem je umrla neka povijesna ličnost na nadasve specifičan način.. Ugurali su mu cijev u šupak ( bio je neki stručan izraz, ali u biti to je to ) do želudca i pustili u njega paukove i zmije koji su ispustili kisalinu koja mu je stopila kralježnicu i od toga je umra.  :kingmortal:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #358 : 25. Studeni, 2008., 11:24 »
Cijeli san se odvija na Braču. Prvo sam na nekoj plaži, upada mi neki novinar da mu dam izjavu o noćnom životu i izlascima u Splitu. Al novinar je jebeno čudan, s nekom retardiranom bradicom, i lagano ulazi u more i odlazi sve dublje i dublje, s diktafonom koji drži iznad mora, a ja ga trebam pratit. Onda se pojavljuje moj stari (u moru, da) koji mi konstantno upada u "intervju" sa svojim doskočicama, nakon nekoliko minuta me iživcira, pa mu ispsujem sve po spisku i zaprijetim da ću ga gađat kamenjima ako mi nastavi upadat. :(
Nakon toga sam u nekoj kući, koja bi trebala bit moja, tamo na Braču, i dogovaram se s ekipom gdje ćemo vani, a stari me još mrko gleda zbog onoga sa plaže.
Nakon svega, stvorim se u nekoj staroj tvornici, koja ne radi još od Druga Tita, doznam da je to ustvari bila tvornica od djeda, i da smo došli s njim pokupit neke masne pare, oko 2-3 milje kuna. Okružen nekim oronulim cijevima, čekam da se djed vrati i razgledavam okolo. Tvornica je ono, usred ničega, kroz prozore se može vidit kako je sve okolo obraslo. Ubrzo dolazi djed s kovčegom u kojem su pare, i najednom se stvara neka panika, moramo bježat, i tako nas desetak (cijela familija jebote) šprinta punom brzinom iz tvornice, a ispred tvornice nas čeka trajekt (?!?) na koji se ukrcamo. Pitam staru, kao, koji kurac smo morali bježat, a ona hladnokrvno odgovori "SS-ovci"...


*

waka

  • ***
  • 641
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #359 : 25. Studeni, 2008., 11:32 »
Svi nešto naiciste sanjamo. :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9