HCL.HR

Texas holdem poker

  • 8 Odgovora
  • 3515 Hitova
*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Texas holdem poker
« : 04. Lipanj, 2008., 18:06 »
Nedavno zaigrao s frendovima onak za zajebanciju, svako ulozio 10 kn samo onak da bude napetije i stvarno mi se svidjelo. Pere te adrenalin, a igras za 10 kn. Frend ima žetone pa je jos bolji dojam bio.

jel vi igrate?
jel zna netko neku online, al da je free?
jel zna netko di ima za kupit tih žetona(frend ne zna jer ih je dobio)al da je kupovina face 2 face (ima online, ali necu to, onda ce mi stara rec da sam kockar)?

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Texas holdem poker
« Odgovori #1 : 04. Lipanj, 2008., 18:11 »
...ionako te uhvatila sa travom :(

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Texas holdem poker
« Odgovori #2 : 04. Lipanj, 2008., 18:18 »
Igrao sam prije to dosta sa ekipom sad malo rjeđe. bio sam na par turnira u westinu. Inače, igra stvorena za cuganje sa ekipom, pogotovo kad su ti ulozi količina cuge koju moraš popit.  ;)

ja sam kupio žetone ovdje: http://www.hocuto.hr/
nisu sad neki profi, al su jebeni za bacit sa ekipom.

za oneline igranje proguglaj malo, imaš toga pun kurac. ovaj je recimo dobar: http://www.pokerstars.com/

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Texas holdem poker
« Odgovori #3 : 04. Lipanj, 2008., 18:22 »
ovi frendovi s faksa peru to ko ludi za prave pare, meni se neda riskat pare

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Texas holdem poker
« Odgovori #4 : 04. Lipanj, 2008., 18:25 »
ma za velke pare mi je glupo, ovak samo 5-10 kn, a s tim igras 3-4 sata

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Texas holdem poker
« Odgovori #5 : 04. Lipanj, 2008., 18:28 »
a gle, kad se ekipa dogovori da se igra poker za istač, onda se igra uvijek za pare. nije sad to neka lova, uglavnom max 50 kn svaki. ako ne igraš za pare onda je bezveze. nije napeto i boli te kurac dal ćeš popušit ako blefiraš ili ne. kad tako igramo onda se igra cijelu noć i nije mi žao dat tih 50 kn jer bi ih ionako zapio negdje.

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Texas holdem poker
« Odgovori #6 : 04. Lipanj, 2008., 18:35 »
Ej konjina, ovaj www.pokerstars.com kaj mozes igrat besplatno, znaci za zajebanciju?
jer ja nigdje nisam nis nasao

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Texas holdem poker
« Odgovori #7 : 04. Lipanj, 2008., 18:58 »
e da, zajeb. zaboravio sam da je tu banana sa reganjem. inače se tu može igrat besplatno, al je taj sajt prvenstveno za pare i da bi se regao mortaš ostavit prave podatke itd. kad se regaš ulažeš pare i možeš besplatno igrat samo ako imaš neš para na računu. meni je tu frend besplatno sredio 50$ pa sam se ja s tim zajebavao. uglavnom, ako misliš ikad igrat za pare igraj na pokerstarsu. daleko najbolji i najsigurniji sajt.

ako se dobro sjećam, ovdje imaš besplatno za igrat: http://www.ultimatebet.com/
znači regaš se, skineš program i haklaš (ne sjećam se dali tim redosljedom  :D)

isto imaš poker i na facebooku. koji začudo uopće nije loš  :thumbs:

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Texas holdem poker
« Odgovori #8 : 04. Lipanj, 2008., 19:08 »
igro sam na facebooku, samo zbog toga sam se tam i regao, al ako pogledas u lan i nternet sekciju vidjet ces da nemogu otvorit neke stranice, a facebook je pod tim stranicama. Probat cu ovu drugu pa javim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9