HCL.HR

U 2010. sam... / U 2011. ću...

  • 83 Odgovora
  • 10015 Hitova
*

Zapi

  • Gost
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #30 : 22. Prosinac, 2009., 23:19 »
Dopizdili su mi ljudi koji me okružuju i njihov mentalitet (cijelo selo šmrče belo na ritmove Duška Kuliša jebote, vrhunska zabava jej; a debili ti napadaju frendove sam zato jer su PIJANI i MOČNI, kad ih je više naravno..)

to što se okružuješ tkaivm ljudima je tvoj problem. mislim kad pijan šetaš s EKIPOM doslovno cijelim gradom, do 7 ujutro, prođeš svako prljavo alternativno mjesto i svaki park, normalno da ćeš naić na sranja. ono, zakon mrtve vjerojatnosti.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #31 : 22. Prosinac, 2009., 23:35 »
koji ste proljevići  :(

kod mene solidna godina,dao vozački (makar me boli kurac al ipak treba to odradit) pauzirao godinu,pa na ljeto  upiso faks kaj sam htio  h3h3,al niš ne učim .To se jedino nadam da će mi sljedeće godine puknut neka luda želja za učenjem ,al nekako sumnjam  :( . Vidim da svi spominjete knjige,dosta čitam još od osnovne ali sam posebno ponosan na svoju kolekciju stripova  :approve . Počet malo vježbat jer me leđa dosta jebu i možda igrat 1. - 2. ligu za neki klub. I nadam se da će mi zdravlje bit u redu,pogotovo ovi kurci kaj mi se dešavaju s glavom . :(

pozzz ;D
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #32 : 23. Prosinac, 2009., 12:15 »
sve u životu mi je savršeno, osim poneke sumnje da neću uspjeti u ciljevima koje sam si zacrtao jer previše ovisim o drugima. ponekad sumnjam i u samog sebe; hvata me osjećaj da su svi drugi bolji, pametniji, spretniji, hrabriji i sve ostalo od mene. što me jako frustrira. u nekim trenucima se bojim riskirat i popušim, kad riskiram u drugim, opet popušim. ne znam, imam osjećaj kao da me sreća ovu godinu nije mazila. ne općenito, nego u određenim trenucima kad mi je ona trebala.

trebao bi krenut na vožnju, al nekako mi se ne da. plus imam neki određeni strah od fejlanja toga. nevjerojatno.

pokušat ću više putovat. al ono, diš putovat kad u jebenoj državi nemreš zaradit novac i inteligentno studirat jer moraš ić na loša predavanja koja ti nikad neće koristit. bilo nam je nedavno gostovanje nekog američkog profesora novinarstva na faksu. isuse, kaj je on napravio od predavanja, mislim da se 95% profesora u hrvatskoj može sramit da to vidi i pogleda loše sebe. toliko znanja o svemu, stručnjak za sve, zanimljivosti, energičnosti, ljubavi koje je unesao na predavanje... stvarno, odmah bi se upisao na njegov faks da mogu.

sve ostalo mi je ok.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #33 : 31. Prosinac, 2009., 05:32 »
u 2009 sam
-doveo fax pred kraj
-sa tf2 klanom se maknio iz zadnje divizije
-skinio 3 kg
-kupio laptop
-proveo se nezaboravno na 2 okupljanja klana

u 2010 ću
-diplomirat i zaposlit se
-zaradit milijun i kupit si ferrari
-dovesti klan u div3
-odselit se od staraca
-skinit još 3 kg

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #34 : 03. Siječanj, 2010., 21:31 »
2009. je bila najbolja godina zasad, ali ako se nastavi rulež iz ova tri dana na cijelu godinu, ova će bogovat pecto toliko

isuste koliko se volim
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #35 : 04. Siječanj, 2010., 15:22 »
...

također ćeš i prestat bit mrtvi slavonac

jebeni osjek i okolica  :tired:

pričaj kak spada

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #36 : 04. Siječanj, 2010., 15:28 »
u 2009. sam bio smeće u 2010. ću bit još veće smeće od sina, čovjeka i studenta.

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #37 : 04. Siječanj, 2010., 15:35 »
želim biti fina i obzirna prema drugima u 2010toj  :wildboy:
COOL

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #38 : 04. Siječanj, 2010., 16:26 »
u 2009. sam bio smeće u 2010. ću bit još veće smeće od sina, čovjeka i studenta.


bar nam budi češće na haceelovima  :b_ae:



...i smršavi.

Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #39 : 04. Siječanj, 2010., 16:57 »
šta je mamut debeo?  :hihi:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #40 : 04. Siječanj, 2010., 18:34 »
jebisi alaha

imam samo 90+, ali bedara je šta imam žgoljave ruke i noge a sve mi ide u trbušinu, uskoro si neću vidit kurec.

Odg: U 2009. sam... / U 2010. ću...
« Odgovori #41 : 04. Siječanj, 2010., 18:59 »
mamut je skinny fat  :ave:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: U 2010. sam... / U 2011. ću...
« Odgovori #42 : 19. Prosinac, 2010., 01:57 »
Polu-rivajv, tema se u biti samo nastavlja.

U 2010. plan je nastaviti ovako, više putovati, manje gubiti vrijeme nepotrebno. Volio bi postati student :wildboy:, imati više pogledanih filmova i pročitanih knjiga nego ove godine :(, manje kasniti s rokovima, možda više spavati i posjetiti neku državu van kroejše.

U 2010...manje filmova nego 2009. Manje knjiga. Više stripova, dosta. Manje spavanja. Više kašnjenja s rokovima. Bio u Italiji. Imao par supernaturalnih iskustava. Emotivno jako burna godina, pamtit ću je.  :(

U 2011. se selim, počinje avantura zvana zajednički život! :hiha:, bez kredita, dice i braka. Za početak nije loše.  :wildboy:
Cilj je prestat visit na internetu iz dosade, već to pretvoriti u vrijeme samo kad mi treba nešto. Ono. Pretrulo gubljenje vremena realno. Mičem nepotrebne sajtove iz bukmarksa.
Otić opet u neku novu državu i neko mjesto u hr di još nisam bio.
Pročitati još stripova (kad mi već knjige ne idu onda bar nešto). Prestat GEJMATI LoL. Malo se educirati o filmu i početi ih opet gledati.
I do kraja godine se odseliti van zg. Il nešto.


Odg: U 2010. sam... / U 2011. ću...
« Odgovori #43 : 19. Prosinac, 2010., 02:08 »
Mičem nepotrebne sajtove iz bukmarksa.

Jel ovo uključuje HCL?  :hiha2:

U 2010. sam benao potpuno fejsbuk i nije mi uopće nedostajao.
Nisam popio ni kap alkohola. Ne nedostaje mi.
Rendom male sitnice koje zapravo ne znače puno.
Potpuno rendom godina.

Bitne stvari ionako nisam promijenio.

U 2011. želim biti uspješniji na faksu, započeti neki programerski projekt, pročitati masu knjiga, ciljano gledati filmove (dakle, ne gledat rendom filmove koje sam gledao pet puta već) da povećam neku filmsku kulturu i... štajaznam, glupo mi je zadavati si previše ciljeva i zadataka kad znam da ću do sredine prvog mjeseca zaboraviti na sve to.  :(

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: U 2010. sam... / U 2011. ću...
« Odgovori #44 : 19. Prosinac, 2010., 02:25 »
 :mrs:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9