HCL.HR

U 2010. sam... / U 2011. ću...

  • 83 Odgovora
  • 10115 Hitova
*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: U 2010. sam... / U 2011. ću...
« Odgovori #45 : 19. Prosinac, 2010., 02:38 »
Mičem nepotrebne sajtove iz bukmarksa.

Jel ovo uključuje HCL?  :hiha2:


Morat ću. Samo spemam i pišem pizdarije.  :wildboy:

Odg: U 2010. sam... / U 2011. ću...
« Odgovori #46 : 19. Prosinac, 2010., 03:19 »
Imao par supernaturalnih iskustava.

Zbilja ? :b_ae: Kako misliš supernaturalnih ? Bi li šerao iskustva, ili ako radije ne bi htio prepričavati, reći bar o čemu se radi ?
Ja sam nekako izgubio kontakt s takvim stvarima. Ne pronalazim išta TAJANSTVENO, ljudski logički neobjašnjivo u svijetu.  Dio mene je tužan radi toga, pa me eto, zanima. :(

no da.

U 2010 planiram biti puno odgovorniji prema faksu, u biti prema svim aktivnostima. :( Ono, fali mi ambicije, TOLKO TALENTA U MENI, a dajem mu da propada. :hiha: :(
I da, više se socijalizirati sa ljudima, ne mislim na izlaske petak/subotu koje ću možda čak  i probati smanjiti, nego na kežualna pića s prijateljima koje sam do sada uvijek odjebava. Napraviti nešto DIVLJE i nesvakodnevno, kad bude odmor, upoznati neke internet osobe, čitati knjige i gledat filmovei više i igrati neke LIJEPE igre s dobrom pričom. Probati se još više muzički uzdignuti. :hiha:

što se toga tiče, manje više sve bitno sam obavio. problem je, što ništa od toga nije bitno, toliko barem.
Faks trebam podići za još jednu razinu. Ali zadovoljan sam kako sam odradio na vrijeme prošlu godinu. Sad trebam ne samo vremenski, nego i bolje odraditi stvari.
Više se socijalizirao s ljudima, upoznao neke internet osobe <3 čitao knjige, malo muzički levlapao, igre i filmove jako jako slabo.
Godina kao takva, bah. Prvi dio mi je zapravo bio odličan. Mislim da sam sretan neko vrijeme bio. Imao sam nekoga za druženje kad god, nekoga za pričanje, nekoga za pod muda, nekoga za zajebavanje, nekoga za filozofiranje... i onda PAF. U jednom trenutku nikog više nije bilo. :( Dobro, smaug je ostao tu kao bitan, ali on se preselio u Zagreb i fizički je otišao.
U principu ne žalim za ljudima s kojima se više ne komuniciram kao prije, više za time što su njihove funkcije ostale prazne. ;( Meh.
Imao prvo radno iskustvo ove godine. Sretan sam i radi toga. Krenuo u teretanu. Mislim da je to lijep pokazatelj da sam kao osoba levlupao još. :( Nezz.

Ciljevi za sljedeću godinu
srediti se fizički. više brinuti o sebi. zdravo tjelo zdrav duh ovo ono.
još više čitati, gledati filmove igrat igrice slušati muziku etc. impruvati se kao osoba jelte.
naći neko permanetno riješenje za ženu. :hiha:  ( ZAINTERESIRANE, BROJ NA PM, TNX )
eventualno nabaviti stipendiju i studirati jedan semestar u inozemstvu. Island, po mogućnosti :hiha:
preko ljeta raditi neki pametniji i korisniji posao
i dalje činiti neke stvari koje mislim da dobro radim. ne izgubiti se na tom PUTU jel. Nezz. Eto. KASNA JE URA VEĆ :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: U 2010. sam... / U 2011. ću...
« Odgovori #47 : 19. Prosinac, 2010., 03:40 »
sexy.  :(

zašto u island????  :wildboy: :wildboy: ;D

da.
Neznam, ova godina mi je rekordna po NAUČNIM standardima. pogledao najviše filmova ikad, najviše knjiga pročito.
imao dva poprilično NAPREDNA posla. skilovao. ISKUSTVA. našo čku. dobra godina.

sljedeći cilj je taj mrtvi faks. DUNO više. ima za naučit to sve do onda.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: U 2010. sam... / U 2011. ću...
« Odgovori #48 : 19. Prosinac, 2010., 04:37 »
Nemoj benat aceelove njubaro.  :wildboy: :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: U 2010. sam... / U 2011. ću...
« Odgovori #49 : 19. Prosinac, 2010., 11:01 »
Skuzio sam da sam jako dosadna osoba. 2010-tu bih mogao opisati kao: polozio ispite, prespavao lijeto, povecao total za XY kg. I to mi je OK ono, zadovoljan sam :approve :wildboy:

Odg: U 2010. sam... / U 2011. ću...
« Odgovori #50 : 19. Prosinac, 2010., 11:19 »
Nosio letke, dobio 5kg. Odgledao sam možda 5 filma kroz cijelu godinu i pročitao tridesetak stripova. Kupio antenu da leecham internete iz okolice. Socijalizacija 0.

Za 2011. ne znam. Ako ne nađem normalan posao, odjebat ću CNC-at u Italiju na neko vrijeme i pobjeć u neku zemlju gdje se govori engleski. Pun mi je kurac ove države. :wildboy:

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: U 2010. sam... / U 2011. ću...
« Odgovori #51 : 19. Prosinac, 2010., 11:35 »
u 2010. sam shvatio da treba odrast i da mi se ekšli ne da odrastat. :wildboy: inače se socijalizirao kao i inače, ništa bitno, par "neuspijelih" ( :hiha:) veza i to je to. preko ljeta alkoholi i IGRICE stare s društvom koje nikad nisam prošao, tipa rezident ivli i tak. da, igramo igrice kad pijemo. :(

u 2011. ću valjda položit vozački, skontat šta ću sa sobom u životima i nezz. odrasti?  :wildboy:

Odg: U 2010. sam... / U 2011. ću...
« Odgovori #52 : 19. Prosinac, 2010., 11:38 »
Jebemu vrijeme. Sjećam se kad si bio piskutav i imao 13 godina. Sad si vjerojatno viši od mene i imaš više brade. :wildboy:

Odg: U 2010. sam... / U 2011. ću...
« Odgovori #53 : 19. Prosinac, 2010., 11:41 »
ane.

ane ane ane.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: U 2010. sam... / U 2011. ću...
« Odgovori #54 : 19. Prosinac, 2010., 11:45 »
u ovoj godini sam pronašao svoju ovisnost, tetris. inače još sam apgrejda slušanje radija, glazbu, i alkohol - pijem neusporedivo više nego prije. uhvatio sam se memorije i pothvata s tim sranjem. to je zapravo najočitiji rezultat ičeg prošle godine i isto tako najbolja naučena stvar ikad. naučio sam gasit čik o jezik, gutat vatrenu lopticu, i još par trikova. zapravo, mogu reći da sam u ovoj godini, za razliku od prijašnjih, bar malo iskoristio hrpu dangubljenja. to je dobra stvar.
no, svejedno, većina dana su isti i ne volim u biti tu rutinu. želim akcije i nepredvidiva sranja. to bi tija. nezz koliko se to može prominit u slijedećoj godini, al ae, nadam se.
isto tako želim napredovati u tetrisu. želim jebat.
slijedeće godine idem na faks. niti znam što ću, niti di ću. ko zna što će život donijeti. ne želim loše promjene. niti odrasti, u biti.

que sera, sera.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: U 2010. sam... / U 2011. ću...
« Odgovori #55 : 19. Prosinac, 2010., 12:03 »
zašto u island????  :wildboy: :wildboy: ;D

a ono :wildboy: ne znam u principu ništa o zemlji, pa možda zato. gledao sam je samo na slikama i krasno mi izgleda. i sviđa mi se ideja dugotrajne noći ili dana, i hladno je dosta. imam osjećaj kao da je najmirnija i najugodnija zemlja na svijetu radi svega toga. nezz, jednostavno želim tamo otić :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: U 2010. sam... / U 2011. ću...
« Odgovori #56 : 19. Prosinac, 2010., 12:07 »
želim akcije i nepredvidiva sranja. to bi tija.

jebote, ak neko na forumu ima neprevidiva sranja, prvi bi mi ti pao na pamet  :hihi: al ae, možda samo ja vodim dosadan život  :hiha2:

Jebemu vrijeme. Sjećam se kad si bio piskutav i imao 13 godina. Sad si vjerojatno viši od mene i imaš više brade. :wildboy:

:( tražio sam te na interliberu ove godine (rendom, zbog pretprolog interlibera), al nije ove godine bilo sajma za multimediju :@

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: U 2010. sam... / U 2011. ću...
« Odgovori #57 : 19. Prosinac, 2010., 12:13 »
majmun i vještine  :ave: :ave: :ave:
noob, nemoj otić. Posebni gušt mi je čitat tvoje postove, bez zajebancije :(

Šta se mene tiče.. Pa, šajaznam. Ništa EKSTRAORDINARNO, al opet, nije ni loše. Upisao faks, upisao vozački koji ću uskoro zavšit, krenuo s teretanom. Počeo dobivat neke manje pare od novinarstva. Održao stabilnu vezu sa ženom. Čitanje knjiga na nuli valjda, oko toga se želim potrudit malo. I taako.

Odg: U 2010. sam... / U 2011. ću...
« Odgovori #58 : 19. Prosinac, 2010., 14:13 »
Jebemu vrijeme. Sjećam se kad si bio piskutav i imao 13 godina. Sad si vjerojatno viši od mene i imaš više brade. :wildboy:

:( tražio sam te na interliberu ove godine (rendom, zbog pretprolog interlibera), al nije ove godine bilo sajma za multimediju :@
Bio je. U 9. mjesecu. :wildboy: A nisi me mogao ni nazvat jer sam izgubio mob. Trebo bi jedan od ovih dana na u centar vratit broj, al mi se ne da. :(

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: U 2010. sam... / U 2011. ću...
« Odgovori #59 : 19. Prosinac, 2010., 16:20 »
-jest manje pomfrija
-jest manje cokolade
-dignut projekt
-upisat teretanu
-nabavit papagaja ili nekog psa, trebam neku zivinu pored sebe, a da ona nije babit
-zadovoljit duševne potrebe teretanom i papagajem, kako bi mogao nesmetano fokusirati se na posao
-ne nac neku kuju u koju ću se zatelebat i sve nabrojano zapostaviti  :wildboy: barem ne prvih pola godine

http://www.youtube.com/watch?v=uguXNL93fWg  !!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9