HCL.HR

Vaši ciljevi

  • 95 Odgovora
  • 10563 Hitova
*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Odg: Vaši ciljevi
« Odgovori #45 : 10. Studeni, 2009., 20:29 »
jedan frend od oca ide na brod bez pomorske, neznam uopće koju srednju ima, ako je i ima :geek: ko kormilar ili neki kurac, al onda ti je i plaća u skladu s tim jel :ementaler:

samo ti valjda trebaju certifikati ili neki kurac, dunno
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Vaši ciljevi
« Odgovori #46 : 10. Studeni, 2009., 20:32 »
Kratkoročni
-završit tečajeve na carnetu
Sjećam se s jednog tečaja uputa za CSS horizontalni meni u 7 koraka. Otprilike je ovako išao:
1. pronaći stranicu sa menijem koji vam se sviđa
2. pogledati source i kopirati kod
....


Ane jebote. 2 godine imao ta sranja preko carneta. Katastrofa.
Najjače mi je kaj te projekte znaju progurat ljudi koji se pol kurca ne kuže u stvari koje se uče na tečaju i za to vjerojatno dobiju masne pare.
Naravno, sve se svodi na "timski rad" tako da mentor u biti ne moram raditi ništa. Čak ni ocjenjivati jer si učenici moraju međusobno ocjenjivati radove.

 :tired:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Vaši ciljevi
« Odgovori #47 : 10. Studeni, 2009., 20:54 »
Meni se i dalje sviđa kako se razvija moj topic  :hug  :hug

blaster, šta moš s tim carnet kurcem? :(

Damire, eno sam ti poslao na fejsu pm, želim postat tvoj prvi učenik  :wildboy:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Vaši ciljevi
« Odgovori #48 : 10. Studeni, 2009., 20:58 »
kralje luka, jab na brod.

šta trebam?

Treba ti neka vezica za brod ili ako već ideš u ekstrem, platformu. Imaš B2 i te neke certifikate koje uredno platiš, a da je lova opaka jest.
Samo ono...mislim završio sam pomorsku i 90% ekipe iz srednje i više je na brodu završila...

Mislim, nije to baš divno krasno bajno. Ako nemaš rep i ako nisi previše vezan uz svoju rodnu grudu, brod je super stvar. U suprotnom...ne znam, ovi moji mi djeluju poglupljeni od broda. A uvjereni da su bogovi. Onak.  =D>

Uglavnom; odeš u neku kapetaniju i kažeš da bi na brod. Kad te otpile odeš opet i kad skuže da si ozbiljan, upute te i to je to. Lako napreduješ, jer ono, ne moraš znati ni što je fi ni što je alfa ni kako se orijentira prema zvijezdama, danas je sve digitala pa, mada je to žalosno, svi mogu jebeno navigirati.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Vaši ciljevi
« Odgovori #49 : 10. Studeni, 2009., 21:17 »
Meni se i dalje sviđa kako se razvija moj topic  :hug  :hug

blaster, šta moš s tim carnet kurcem? :(

Damire, eno sam ti poslao na fejsu pm, želim postat tvoj prvi učenik  :wildboy:

To su ti onako kao online tečajevi, super turbo moderno EUROPSKI.
S time da su objašnjenja loše napisana i vjerojatno češ više naučit ako ideš radit po nekim
tutorialima kojih ima miljon po internetu.


Mi smo imali za gimp, flash i avid.
S time da je bilo objašnjenje za flash 8 a svi radili u tada još MX-u a u avidu nitko živ nije radio već svi u adobe premieru/sony vegasu, ko se
već kako snašao.

Uglavnom standardan način (offline) >> online. Samo šta neki biseri koji guraju ove online tečajeve i raznorazne learninge pokušavaju
izmust neke pare iz toga i furaju spiku kak je to inovativno, nešto novo i stvar za budućnost. Recimo, možeš napravit cijelu lekciju s vježbama online ako postoji natječaj za to. Ako prihvate, dobiješ velke novce . A ono, napišeš neke osnovne gluposti, vrlo šturo napisano koje će gledat neki jebeni početnik koji vjerojatno neće skužiti da si neke korake u objašnjenju preskočio (jer ih ti znaš pa ti se čini besmisleno pisati to, ili ti se neda, a oni to vjerojatno neznaju).

I sad čujem da ću avid imati na faksu u drugoj godini.
Dajte mi jebeni final cut a ne jebeni avid  :wildboy: :wildboy:

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Vaši ciljevi
« Odgovori #50 : 10. Studeni, 2009., 21:19 »
blaster, šta moš s tim carnet kurcem? :(

Pošalju ti PDF kad završiš to i možeš si onda isprintat to i zaljepit na zid. I opet....ja sam JEBENO MRTAV OZBILJAN. Ne ide u knjižicu, samo u vreću govana koju dobiješ s PDF-om.

Damire, eno sam ti poslao na fejsu pm, želim postat tvoj prvi učenik  :wildboy:

Ajd poslat ću ti neki smislen odgovor poslije/sutra ujutro....sad sam umoran i neda mi se.  :ementaler:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Vaši ciljevi
« Odgovori #51 : 10. Studeni, 2009., 21:23 »
tek sam sad skužio da te stvarno imam običaj zvat damir :(

ono na fejsu je bila zajebancija kao, al ovdje je nenamjerno  :wildboy:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Vaši ciljevi
« Odgovori #52 : 10. Studeni, 2009., 21:28 »
 :hihi:     :hiha:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vaši ciljevi
« Odgovori #53 : 10. Studeni, 2009., 22:03 »
:mr.T: 120 kila + brada = menli

disi  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Vaši ciljevi
« Odgovori #54 : 10. Studeni, 2009., 22:19 »
i snimala bih filmove.

Možeš se naći samnom i kolegom pa smislimo nešto. Imamo veze za Milano, pa bi snimili kratku reportažu sa tobom da vidimo kakva si. To bi ti bila ka putovnica za Milano, ka, ono, ka  :hiha:
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Vaši ciljevi
« Odgovori #55 : 10. Studeni, 2009., 22:26 »
ja sam ti reko i reć ću ti još jednom. završio si za pomorca, iznajmi brod, uzmi mene za časnika i čopimo još ekipe, i idemo lovit krakena.  :wildboy:
Moje sjekire su uz tebe :hiha2:
Kratkorocni ciljevi: Pronaci kraken.

Dugorocni ciljevi: biti pojeden od strane krakena.

 :hiha:
« Zadnja izmjena: 10. Studeni, 2009., 22:33 dibek »

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Vaši ciljevi
« Odgovori #56 : 10. Studeni, 2009., 22:27 »
level 80 ratnici se ne predaju tako lako, prijatelju :hiha2:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Vaši ciljevi
« Odgovori #57 : 10. Studeni, 2009., 22:30 »
level 80 ratnici se ne predaju tako lako, prijatelju :hiha2:

WoW. :hiha:

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Vaši ciljevi
« Odgovori #58 : 10. Studeni, 2009., 22:35 »

Možeš se naći samnom i kolegom pa smislimo nešto. Imamo veze za Milano, pa bi snimili kratku reportažu sa tobom da vidimo kakva si. To bi ti bila ka putovnica za Milano, ka, ono, ka  :hiha:

 :hiha2:
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Vaši ciljevi
« Odgovori #59 : 10. Studeni, 2009., 22:40 »
@blaster

Što fali Avidu?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9