HCL.HR

Vijesti

  • 1655 Odgovora
  • 158131 Hitova
Odg: Vijesti
« Odgovori #285 : 28. Studeni, 2012., 16:58 »
 :hihi: :ave: :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Vijesti
« Odgovori #286 : 28. Studeni, 2012., 17:06 »
ako ti postaneš profesor (sociologije), imat ćemo i dokaz da su profesori smeće.

 :hihi:  :hiha: :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Vijesti
« Odgovori #287 : 28. Studeni, 2012., 17:17 »
Biti profesor je najčasnije zanimanje koje postoji na svijetu.
Isto kako postoje loši policajci, loši doktori, loši menadžeri, postoje i loši profesori. Ali to je za neku drugu raspravu.

Ti ko profesor nadahnjuješ ljude znanjem, informacijama i elokventnošću. Trudiš se biti simpatičan i prijateljski upravo u mjeri da te učenici vole i cijene, a dovoljno strog ali i pošten da bi te poštovali i slušali.

Ti si taj koji će u učeniku prepoznati njegov dar za matematiku, književnost ili sport i kroz godine u kojima mu predaješ voditi ćeš ga i upućivati u smjeru koji će za njega biti najidealniji.

Ti kao profesor učeniku približavaš stvari općeg znanja ili pak specijaliziranih predmeta koje će on kasnije iskoristiti da bude koristan društvu.

Ovo je barem idealna slika.
To što je jedan ĐOĐO MOĐO retardirani krampus koji cijeni samo picone i malo cugice ;) je opet paralela na to da u svakom zanimanju, djelatnošću i društvenom staležu postoji šljam i bagra. To što tebe i mrtvog lulza ne zanima nikakav intelektualni napor ne znači da nema nekoga ko bi htio učiti od profesora.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Vijesti
« Odgovori #288 : 28. Studeni, 2012., 17:24 »
ex pijandura i razbijač je počeo čitat knjige i težit intelektualnom naporu. gotovo je. :ave: :ave:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vijesti
« Odgovori #289 : 28. Studeni, 2012., 17:25 »
Ima hrpetina preplačenih govana po faxevima, ali ono fakat ta govna realno ne zaslužuju 2 soma kuna.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Vijesti
« Odgovori #290 : 28. Studeni, 2012., 17:28 »
ova 2 COLE 4 SCUL ekipa  :wildboy:

Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Vijesti
« Odgovori #291 : 28. Studeni, 2012., 17:32 »
I jedni i drugi idete u krajnost, nije sve tako crno i bilo. Normalno da ima nekih profesora koji postanu profesori zato jer ETO ne znaju što bi drugo i onda im život bude pakao jer jednostavno nisu stvoreni za to, pa stalno kmeče i ne znaju kontrolirati situaciju. Najčešće ti štrajkaju. Profesorima koji znaju što rade i koji su dobri u komunkaciji je super jebote, najlakši posa na svitu. A plaće su im sasvim okej.
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Vijesti
« Odgovori #292 : 28. Studeni, 2012., 17:37 »
još plox

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Vijesti
« Odgovori #293 : 28. Studeni, 2012., 17:38 »
philip <3 upravo to


Odg: Vijesti
« Odgovori #294 : 28. Studeni, 2012., 17:38 »
To što tebe i mrtvog lulza ne zanima nikakav intelektualni napor ne znači da nema nekoga ko bi htio učiti od profesora.
Volio bih znati kad sam ja to napisao...

Okej, svaka čast profesorima matematike, fizike i kemije, al realno, sve ostalo bi mogao i poluretardiran Matej iz Špičkovine u Zagorju predavati. Nikad nisam imao manje od 5 iz povijesti i rijetko je učim, a jesu me to profesori naučili? Ne. Uz pomoć interneta i svemoguće literature možeš sve ikad naučit. Isto je sa hrvatskim (u srednjoj je 90 posto književnost koju možeš sam naučit), sociologija, likovni, glazbeni, zemljopis... Profesor te može dodatno nadahnut. A i ne znam odakle sad priče o profesorima i njihovim NADAHNUĆIMA. Sad će ispast EJ PA ŠTA ONDA IDEŠ U ŠKOLU. Ja samo kažem, i nitko me neće u tome razuvjeriti, da su profesorski poslovi preplaćeni.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: Vijesti
« Odgovori #295 : 28. Studeni, 2012., 17:40 »
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Vijesti
« Odgovori #296 : 28. Studeni, 2012., 17:40 »
Sorry, ali tko piše literaturu nego profesori?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vijesti
« Odgovori #297 : 28. Studeni, 2012., 18:43 »
Meni je stari profesor biologije, kemije + razrednik. Obzirom na potrebne kvalifikacije, socijalne i psihološke vještine, kao i nadljudsku dozu strpljivosti i pristojnosti, posao profesora je debelo potplaćen.

Đođo, pogled na situaciju ti je užasan. Nemaš blagog pojma u čemu je problem, zašto se štrajka nego rendom pljuješ na profesore zato što to zanimanje nema smisla ili? Objasni prvo (argumentirano) čemu toliki hejt pa ću ti drage volje odgovoriti na sve što te zanima  :wildboy:

Shvati da je održavanje same nastave 30% posla kojeg jedan profesor treba odraditi i nekih 20% stresa. To ti kažem zato što imam dojam da jednostavno ne znaš što se događa dok učenici ne sjede u klupama. Mislim, sve što si rekao je krivo, osim da je plaća REDOVITA. VAU, to je zbilja nešto... vrijedno spomena  :ave:

Problem je, realno, presložen za nekog s tako kretenskim stavovima i uskim pogledom na dosta široki proljev koji je nastao u zadnjih par godina općenito u školstvu.

Ima hrpetina preplačenih govana po faxevima, ali ono fakat ta govna realno ne zaslužuju 2 soma kuna.

Nešto mi se čini da je ova glupost izrečena jer je tvoja žena fejlala neki ispit. Jesam li u pravu?  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 28. Studeni, 2012., 18:51 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Vijesti
« Odgovori #298 : 28. Studeni, 2012., 18:49 »
LOL, odjebi ti.

KAJ BI ONI RADILI PREKO PRAZNIKA, A? KAJ?!
GDJE SU AK NISU DOMA LOL

KOG BOLI KURAC LOL
ONI SAMO ČITAJU TO SRANJE IZ UDŽBENIKA I KAŽU MENI LOL
JEBEŠ UČENJE UČI JEBANJE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vijesti
« Odgovori #299 : 28. Studeni, 2012., 19:01 »
Dragster -  nije.
Preduga priča, oko koje mi se stvarno neda raspravljat.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9