HCL.HR

Vijesti

  • 1655 Odgovora
  • 157472 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Vijesti
« Odgovori #240 : 21. Studeni, 2012., 13:44 »
Sanader je najveći negativac trenutno u Hrvatskoj. Simbol propasti zemlje i korupcije, a najčešće i glavni, ponekad i jedini krivac za situaciju, čak i u ozbiljnim i objektivnim raspravama. On bi bio kriv i da je dokazao na sudu da je nevin. Niti jedan sudac ne bi mogao biti nepristran, i svoju odluku ne donijeti pod pritiskom javnosti.
Blokirana mu je imovina, tako da je i u nemogućnosti plaćanja odvjetnika, ovi su radili pro bono. Ali dobro, to je temeljeno na zakonu, pa je to neka druga priča. Ali opet - nije imao jednaka prava ko neki drugi okrivljenici. Nemojte se hvatati za ovo, jednostavno vjerujem da je tako.

Za druga dva pitanja... Realno, nikad nećemo znati. :hiha: Ali to uopće nije point. Nije mi bio cilj reći da bi se on oslobodio da je imao nepristrano suđenje. Point je bio čisto jednostavno - medijski linč, utjecaj politike i drugih lobija, ergo imao je nepravedno suđenje i nije imao jednaku šansu ko ostali da se obrani.

A i to pišem još pod utjecajem hejta prema rulji koja slavodobitno i frustrirano piše po FEJSU i komentarima portala tipa Treba ga na doživotnu!!! ili nez Smrtna kazna za DJUBRE!!! ili KAMENOVATI GA TREBA XD

Kužiš. Nez.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Vijesti
« Odgovori #241 : 21. Studeni, 2012., 15:11 »
 :fpalm:

Ti si retaj.
Lijep pozdrav.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Vijesti
« Odgovori #242 : 21. Studeni, 2012., 15:16 »
a mislim nezz kaj si očekivao. bivši premijer je završio u zatvoru, optužnice ovo ono. naravno da će ekipa hejtat i govorit neka gori smeće. posebno nakon što je otišao s vlasti u onakvim okolnostima da nitko nije znao zašto je otišao s vlasti.

a da nije dobio priliku se branit, to isto ne vjerujem. imao je najbolje odvjetnike u zemlji, očito su dokazi bili protiv njega.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Vijesti
« Odgovori #243 : 21. Studeni, 2012., 15:19 »
Ok, retaj sam. Super.

Al, STO sam TOLIKO krivo rekao da sam eto bas retaj, a ne samo u krivu?
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vijesti
« Odgovori #244 : 21. Studeni, 2012., 15:20 »
Frajer je prodao i zarađivao na Hrvatskoj.
Nema veze sad država bog i hrvati, frajer treba odgovarat za sve ikad i odgovara. Kakvo podilaženje masama jesi ti normalan?
Nije da ide na stolicu ili nešto.

Odg: Vijesti
« Odgovori #245 : 21. Studeni, 2012., 15:29 »
Ok, retaj sam. Super.

Al, STO sam TOLIKO krivo rekao da sam eto bas retaj, a ne samo u krivu?

Retaj si jer cijelo vrijeme baš TVRDIŠ da je ovo nepravedno suđenje bilo.
Da neki rendom sudac nije bio nepristran.
Ne postavljaš se tako da je to tvoje mišljenje ili da ti se čini da je tako... ne, to JE tako.

Ali tvrdim da nije imao pravedno suđenje. Unaprijed se znao ishod, dakle utjecaj javnosti, medija, politike. Mislim, svega....

E nezz, ovo je baš primjer nepravednog i nepravičnog suđenja. Bez obzira na koga se odnosi, čak i na Sanadera, svatko treba imati istu šansu da se obrani.

I onda na kraju kažeš HEJ JA VJERUJEM DA JE TO TAKO BILO NEMOJTE PROPITIVATI TO, TO UZMITE KAO ČINJENICU DA JE TAKO BILO I NASTAVIMO RASPRAVU KAO DA JE TO ISTINA. :D
Netko te pita na koji način se on to nije mogao obraniti i ti odgovaraš više manje sa A NEZ, AL STVARNO NIJE FAIRR! =)

Možda, MOŽDA je bilo dovoljno dobrih dokaza protiv njega? Možda on nije imao dovoljno jaku obranu? Možda je u tome stvar?
LUDO, ali moguće je čak.


Dobio je što je zaslužio.
Ali to nije pravedno.
Možda.
Čini ti se.
Izvučeno iz šupka.
Ali zasigurno je tako.

Odlično. Baš kvalitetna rasprava.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Vijesti
« Odgovori #246 : 21. Studeni, 2012., 15:35 »
A jebemu mater.
Stvarno nisam imao namjeru to pisat kao univerzalnu cinjenicu, nego samo kao svoje misljenje. Nije prvi puta da me se tako shvatilo pa ono, ocito je stvar u mom nacinu pisanja.
Dobro, da utvrdimo - ovo gore je iskljucivo MOJE misljenje i stav, a ne pokusaj deklariranja toga kao cinjenice. Sori.

A i ti isto, ja nez. Jel ne mozes odma tako napisat nego moras prvo fejspalmat i djelit retaje?
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vijesti
« Odgovori #247 : 21. Studeni, 2012., 15:39 »
Jel je bio dosada u pritvoru (je na početku) jel se dosada branio sa slobode (je), imat će komociju kakvu nema niti jedan zatvorenik ikad na našim prostorima. Šta je tu nepošteno?

 :wildboy:

*

dooks

  • *
  • 115
  • .
Odg:
« Odgovori #248 : 21. Studeni, 2012., 19:30 »
.
« Zadnja izmjena: 06. Srpanj, 2014., 14:28 dooks »

Odg: Vijesti
« Odgovori #249 : 21. Studeni, 2012., 19:30 »
Urnebesno sranje :)))
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Vijesti
« Odgovori #250 : 21. Studeni, 2012., 20:13 »
a šta su rekli?

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Vijesti
« Odgovori #251 : 21. Studeni, 2012., 20:47 »
mene više jebe zašto je pisala "milanovića i josipovića... državu već... lomači" i onda napiše oslobadjajucoj. :b_ljutko: :(

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Vijesti
« Odgovori #252 : 21. Studeni, 2012., 20:49 »
koja odvratnjakuša bogte.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Vijesti
« Odgovori #253 : 21. Studeni, 2012., 20:51 »
helena, civilizirano, doći će sve na svoje.

jesam ja jedini koje iritiraju ti PRAVDA ljudi?

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Vijesti
« Odgovori #254 : 21. Studeni, 2012., 20:52 »
jadno

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9