HCL.HR

Brzina interneta

  • 217 Odgovora
  • 179001 Hitova
Odg: Brzina interneta
« Odgovori #120 : 21. Svibanj, 2016., 20:30 »


Kad vidim kak je ostalima, ja sam i prezadovoljan, za moje potrebe sasvim dovoljno  :hug

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Brzina interneta
« Odgovori #121 : 24. Svibanj, 2016., 18:31 »


Ja sam sasvim zadovoljan.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Brzina interneta
« Odgovori #122 : 02. Lipanj, 2016., 18:39 »
Mehh..



Malo sam se obnovio

Uzeo sam 8192/512 kbit/s a mogu do 15360/768 kbit/s da plaćam 10KM više.
Za sad sam zadovoljan sa ovom brzom ali vidit ćemo.
Bitno je da više ne čekam da mi klipove od 1080HD ne učitava pa da moram pauzirati, sad glatko učitava.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Brzina interneta
« Odgovori #123 : 20. Srpanj, 2016., 17:28 »

Konačno dobio flat,odmah stavio turbo opciju ,prezadovoljan,jedino što je upload je na minimumu,ali ne žalim se.
« Zadnja izmjena: 20. Srpanj, 2016., 17:30 teroxcro »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Brzina interneta
« Odgovori #124 : 20. Srpanj, 2016., 17:37 »
Imaš bolji upload od pola Hrvatske. Ne znam čemu se žališ...  :thumbs:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Brzina interneta
« Odgovori #125 : 20. Srpanj, 2016., 17:44 »
Koja je to mreza? U mene je jos uvjek brzina nikakva, a da bi je povecao moram produzit ugovor na jos dvije godine, a to je najveca glupost ikad.

Al dobro je, idem u Njemacku za mjesec ipo, dva pa mislim da ce mi tamo brzina bit barem kao u tebe.

Odg: Brzina interneta
« Odgovori #126 : 21. Srpanj, 2016., 13:10 »


Tuzla :P

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Brzina interneta
« Odgovori #127 : 22. Srpanj, 2016., 13:47 »
To mi je na Hrvatski telekom neka tarifa 180 kn (170+turbo opcija). Riječ je o nekakvoj promotivnoj ponudi za starije a kako mi telefon glasi na babu mogli smo uzeti.
Inače živim u Trogiru i ovo je najbrže što može na otoku Čiovu.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Brzina interneta
« Odgovori #128 : 23. Srpanj, 2016., 07:16 »
Oke znam da je nepristojno pisati dva posta zaredom ali ovo što ću reći nije normalno.
Spuste oni meni nešto jučer iz T-coma brzinu na 11/1 umjesto 20/2 ja gledan šta je zoven ja službu kaže on meni uveli su ti u Trogiru VDSL2 ja gledan koji vrag sad ovo,dalje on meni da mogu imat max 75 mgbita ja sav u čudu stojin,kaže on meni da hoću li turbo 50 ja kazen može i on to sve uredno stavi na 50 i kaže da pričekam jedan dan.
Meni su doli u gradskoj centrali rekli da mi je max u Trogiru 20 mbita,ja stvarno ne znam ili su oni jučer uveli vdsl ili u Hrvatskom telekom niko nezna tko pije a tko plača.

Ali evo ja sad presretan jer su mi ga uključili i prije jednog dana (zva san ih jučer uvečer).


Vidim na internetu da se mnogi žale na njih,ali evo moja obitelj 15 godina već u njih uredno sve plaćamo bez ikakvih problema i sad kad smo konačno dobili flat još su ga stavili da bude veoma brz.
Najbolja stvar u svemu je što mi je smjer srednje Tehničar za računalstvo,pa mi je ovo savršeno došlo.
« Zadnja izmjena: 23. Srpanj, 2016., 07:18 teroxcro »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Brzina interneta
« Odgovori #129 : 23. Srpanj, 2016., 07:21 »
To ti je super brzina za VDSL2!
Ali kvaka je u toe što si blizu centrale i što nema puno VDSL2 korisnika. VDSL2 "djeluje" samo u krugu od cca 1,5km od centrale.
Ti si dosta blizu pa si dobio i genijalnu brzinu. Nije to ništa neobično, to se trebalo uvesti već odavno, ali mnogi operater javno NE nude VDSL2 zbog njegovih ograničenja i zato što većina ljudi nije unutar tih 1,5km od centrale.
RIjetki agenti u call centru uopće znaju za to i zato ti nitko ništa nije nudio. Većinu puta takve ponude dobivaš pozivom od njih samih ili eventualno ako se raspituješ pismenim putem pa onda netko i provjeri gdje se nalaziš i kakvi su ti uvijeti.


Bilo bi glupo nuditi nešto prema van kada 75% kućanstava to nemože koristiti.


*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Brzina interneta
« Odgovori #130 : 23. Srpanj, 2016., 07:29 »
A ja sam taman negdje na granici neznam jeste li ikada bili u Trogiru,ali koliko ja znam centrala (di su svi ti silni uređaji) je negdje u središtu staroga grada u pošti (vjerujem da ste vidjeli kako stari dio grada izgleda na televiziji).Uglavnom ja sam kraj brodogradilišta što je otprilike kilometar zračne linije a tko zna koliko kablovima.
Uglavnom ja presretan do prošlog tjedna su me kolege iz razreda zezali da jedini neman flat,sad iman bržega nego oni zajedno LOL.
Hvala ti na informacijama  :ave:

Odg: Brzina interneta
« Odgovori #131 : 25. Srpanj, 2016., 16:29 »


 :kava:

srednja žalost
« Zadnja izmjena: 25. Srpanj, 2016., 16:31 rkatar »

Odg: Brzina interneta
« Odgovori #132 : 15. Rujan, 2016., 23:31 »
moze li mi neko reci sta je najbolje od ovih ponudjenih, probao sam sve, neki od njih ne rade...

i je li moguce da se downstream smanjio, nisam siguran koliki je bio, ali nije ni bio 511 sigurno

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Brzina interneta
« Odgovori #133 : 16. Rujan, 2016., 06:04 »
Majstore zašto se uopće igraš s routerom na taj način?!?
Njega je ionako konfigururao tvoj ISP i nećeš dobiti veću brzinu jer su oni sa svoje strane postavili blokadu. Inače bi svi tako oderali po postavkama i ne bi plaćali veću cijenu za veću brzinu...
Jedino što si ti možeš sa svojim prčkanjem napraviti je šteta i smanjena brzina. Resetiraj router na tvorničke postavke.


I 511 ti nije download ili downstream nego upload/upsteram

Odg: Brzina interneta
« Odgovori #134 : 16. Rujan, 2016., 10:33 »
ma ne znam ni ja, nekad se desi da nece da mi upali neke stranice, a npr konektujem se na frendov net i upali stranice koje moj  internet ne moze...
a i ovih dana ce mi doci da prikljuce novi net  :clap:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9