HCL.HR

T-Com Anketa

  • 53 Odgovora
  • 17971 Hitova
*

Benko

  • *****
  • 2370
T-Com Anketa
« : 14. Studeni, 2007., 20:09 »
Zanima me, je li i vas nazvala gospođa koja vas siluje s glupim pitanjima u vezi MaxADSL usluge? Ja nisam imao muda, a ni nepristojnosti da je otpilim iako bih im mogao malo serkat na sve.. jeste li vi dobili poziv od T-Coma? inače, zovu sve korisnike, pa ak ste korisnik, a nisu vas nazvali, najvjerojatnije budu, pa smislite unaprijed šta ćete reć, ja nisam

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: T-Com Anketa
« Odgovori #1 : 14. Studeni, 2007., 20:56 »
i kaj pita?
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: T-Com Anketa
« Odgovori #2 : 14. Studeni, 2007., 21:02 »
sterat ću ih u pičku materinu
 :tired:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: T-Com Anketa
« Odgovori #3 : 14. Studeni, 2007., 21:31 »
@beaver
ma, tijek naše konverzacije je bio: 1. za šta mi služi internet? 2. da li sam zadovoljan s uslugom? 3. da li imam problema s MaxADSLom? 4. jesam li upoznat s tim da će mi se besplatno povećat brzina (koja mi se, btw, povećavala već :tired:) i 5. da li sam čuo za MaxTV probni rok od 3 mjeseca?

eto, niš posebno

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: T-Com Anketa
« Odgovori #4 : 14. Studeni, 2007., 21:39 »
1.) Za kitu.
2.) Ne.
3.) Da.(sa routerom, ali jel, to im spada u uslugu)
4.) Da. Glupačo.
5.) Da.


Moram napomenuti da jedva čekam taj poziv...  :ementaler:

Re: T-Com Anketa
« Odgovori #5 : 14. Studeni, 2007., 23:01 »
Ja nisam imao muda, a ni nepristojnosti da je otpilim iako bih im mogao malo serkat na sve..


Ja ću im izjebat majku.
Odgovoari kao i kod Yuri-ja.  :ementaler:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: T-Com Anketa
« Odgovori #6 : 14. Studeni, 2007., 23:03 »
pokažite seljačku moć  :dancing:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: T-Com Anketa
« Odgovori #7 : 15. Studeni, 2007., 10:40 »
Nisu zvali  :wildboy:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: T-Com Anketa
« Odgovori #8 : 15. Studeni, 2007., 10:45 »
Stjerati ću je u rodni kraj radi modema i nepovećavanja brzine.  :tired:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: T-Com Anketa
« Odgovori #9 : 15. Studeni, 2007., 13:59 »
Svi ste seljaci. Ono što od T-coma na mene utječe: brzina konekcije, stabilnost i bogami solidna cijena (dok sam vezan ugovorom, jel) je sve šta mi treba. Ja ću im baš reć da sam zadovoljan. Vama u inat.  :tired:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: T-Com Anketa
« Odgovori #10 : 15. Studeni, 2007., 14:13 »
Svi ste seljaci. Ono što od T-coma na mene utječe: brzina konekcije, stabilnost i bogami solidna cijena (dok sam vezan ugovorom, jel) je sve šta mi treba. Ja ću im baš reć da sam zadovoljan. Vama u inat.  :tired:

/sign
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

bule_himself

  • ****
  • 925
  • Tehnička služba
    • Webstudio Emma
Re: T-Com Anketa
« Odgovori #11 : 15. Studeni, 2007., 16:04 »
Svi ste seljaci. Ono što od T-coma na mene utječe: brzina konekcije, stabilnost i bogami solidna cijena (dok sam vezan ugovorom, jel) je sve šta mi treba. Ja ću im baš reć da sam zadovoljan. Vama u inat.  :tired:

/sign
/sign

Takvi su ti Hrvati, po svemu seru i nis im ne valja... Sjetite se carnet dana i disconnecta svakih 2h, onda nemogucnost spajanja po pol sata jer je mreza preopterecena i tak...

T-com nije nekaj, al owna. Na dslu sam +/-3 godine, i za sada niej bilo vecih problema. :dancing:

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: T-Com Anketa
« Odgovori #12 : 15. Studeni, 2007., 19:11 »
Svi ste seljaci. Ono što od T-coma na mene utječe: brzina konekcije, stabilnost i bogami solidna cijena (dok sam vezan ugovorom, jel) je sve šta mi treba. Ja ću im baš reć da sam zadovoljan. Vama u inat.  :tired:
Umm, ja im nisam niš nepozitivno reko.. ak su dobili od nekog pozitivne kritike onda je to od mene, nisam im niš srao.. između ostalog, falilo mi je samo da me pitaju dal imam kakav prijedlog oko usluge, da neš uvedu ovo-ono, pa bi ja reko da bi bilo lijepo da povećaju brzinu uploada :wildboy: i ofkors da sam zadovoljan tekomom, jer kao što kolega bule reče, bolje to nego ono odspajanje za 2h s carneta i nedostupnost veze, ovo-ono.. a i vezan sam ugovorom na tekom i sigurno mi je bolji od svih ostalih operatera
« Zadnja izmjena: 15. Studeni, 2007., 19:13 Benko »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: T-Com Anketa
« Odgovori #13 : 15. Studeni, 2007., 21:50 »
Post mi se odnosi na ovakve, mačo jebače divljih kozlića  :wildboy::

Stjerati ću je u rodni kraj radi modema i nepovećavanja brzine.  :tired:
Ja ću im izjebat majku.
Odgovoari kao i kod Yuri-ja.  :ementaler:
1.) Za kitu.
2.) Ne.
3.) Da.(sa routerom, ali jel, to im spada u uslugu)
4.) Da. Glupačo.
5.) Da.


Moram napomenuti da jedva čekam taj poziv...  :ementaler:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: T-Com Anketa
« Odgovori #14 : 15. Studeni, 2007., 21:57 »
mačo jebače divljih kozlića  :wildboy:
:dancing:

btw, na jednom forumu, ne sjećam se kojem, skoro sve korisnike su zvali i svi su bili bahati, tako da :ementaler: hrvatska je vrlo pristojna zemlja

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9