HCL.HR

Torrent invites

  • 354 Odgovora
  • 203133 Hitova
*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Torrent invites
« Odgovori #345 : 21. Listopad, 2016., 13:17 »
Kakva pozivnica? Ne razumijem... :/

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Torrent invites
« Odgovori #346 : 21. Listopad, 2016., 13:26 »
To su sve zatvoreni siteovi gdje možeš doći isključivo na poziv drugog člana ili ako budu neki dani kada je registracija otvorena za sve.
Postoji ograničen broj članova i slotova. Svaki community ima svoja pravila. Većina naših ima pravilo vrati koliko si i skinuo (znači ako si skinuo datoteku od 3,8GB onda vrati istu datoteku i uploadaj 3,8GB ili više) i/ili drži seed barem 72h unutar nekoliko dana (zbrajaju ti se sati, ne moraš držati računalo upaljeno, ali moraš skupit 72h u npr. 15 dana).


Sad ako ja pozovem tebe moram kupiti pozivnicu koja je na THRu jako skupa i donekle odgovaram za tebe i za tvoje postupke. Ukoliko kršiš pravila i radiš gluposti onda i ja mogu biti sankcioniran.


Kada dobiješ moju pozivnicu onda te ja moram i potvrditi i tek tada imaš pristup na site. Onda unutra imaš cijelu strukturu klasa i kolike privilegije koja klasa ima i kako se napreduje...
Dosta kompleksan sustav.


Ali recimo imam na CBTu dosta pozivnica i nije mi ni upola dobar kao traženi THR koji mi djeluje i ozbiljnije i ima konkretniji sadržaj (barem za mene osobno).


Tako da nikada ne bih dao pozivnicu nekome o kome ništa ne znam i nisam siguran bi li poštovao pravila.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Torrent invites
« Odgovori #347 : 21. Listopad, 2016., 13:35 »
Zafrkana stvar znači!  :ave: Hvala na objašnjenu,kužim sad.  :thumbs:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Torrent invites
« Odgovori #348 : 21. Listopad, 2016., 17:33 »
To su sve zatvoreni siteovi gdje možeš doći isključivo na poziv drugog člana ili ako budu neki dani kada je registracija otvorena za sve.
Postoji ograničen broj članova i slotova. Svaki community ima svoja pravila. Većina naših ima pravilo vrati koliko si i skinuo (znači ako si skinuo datoteku od 3,8GB onda vrati istu datoteku i uploadaj 3,8GB ili više) i/ili drži seed barem 72h unutar nekoliko dana (zbrajaju ti se sati, ne moraš držati računalo upaljeno, ali moraš skupit 72h u npr. 15 dana).


Sad ako ja pozovem tebe moram kupiti pozivnicu koja je na THRu jako skupa i donekle odgovaram za tebe i za tvoje postupke. Ukoliko kršiš pravila i radiš gluposti onda i ja mogu biti sankcioniran.


Kada dobiješ moju pozivnicu onda te ja moram i potvrditi i tek tada imaš pristup na site. Onda unutra imaš cijelu strukturu klasa i kolike privilegije koja klasa ima i kako se napreduje...
Dosta kompleksan sustav.


Ali recimo imam na CBTu dosta pozivnica i nije mi ni upola dobar kao traženi THR koji mi djeluje i ozbiljnije i ima konkretniji sadržaj (barem za mene osobno).


Tako da nikada ne bih dao pozivnicu nekome o kome ništa ne znam i nisam siguran bi li poštovao pravila.

što za tebe točno znaci biti "neozbiljan"?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Torrent invites
« Odgovori #349 : 21. Listopad, 2016., 18:39 »
Misliš, tvoje pitanje je što znači biti "ozbiljan", jer nigdje u tekstu nisam spomenuo neozbiljan.


THR ima puno više filmova i sreija u HD sadržaju što je meni ekstremno bitno. Domaćih emisija poput "Provjereno", dokumentarci i utakmice s TVa dolaze na site već nakon 3h od emitiranja na TVu. Filmovi imaju originalne nazive, a ne hrvatske nazive pa ne znam ni o kojem se filmu radi. Puno aktivniji forumski dio kao i više donacija, site koji je pregledniji i responzivniji (mada je CBT sada to djelomično rješio seljenjem na jači server). Puno bolja i efikasnija tražilica.


Odg: Torrent invites
« Odgovori #350 : 25. Listopad, 2016., 23:07 »
Lijepo bih molio pozivnicu za Crobytes tracker.

Odg: Torrent invites
« Odgovori #351 : 23. Siječanj, 2017., 19:27 »
Otvorene su registracije na www.crobytes.org
Pozurite s registracijama jer su otvorene na ograniceno vrijeme

Odg: Torrent invites
« Odgovori #352 : 15. Kolovoz, 2017., 10:57 »
Pozdrav, trazim pozivnicu za iptorrents. Treba mi za skidanje bluray filmova. Brzina mi je 20/10 ali budem nabavio seedbox isti dan cim dobijem pozivnicu. Trenutno sam na cbtu i partisu. Malo sam nesto skidao zbog nedostataka filmova ali ono sto sam skidao sam vratio u troduploj mjeri :P Hvala i lp.
Never hate your enemies it affects your judgement

The Godfather

Odg: Torrent invites
« Odgovori #353 : 26. Studeni, 2017., 02:12 »
Pozdrav,

Molio bih ako mi netko može udijeliti pozivnicu za torrenthr. Do sada sam skidao samo na partis.si i to već duže vrijeme pa ću i priložiti sliku sa dokazom da nisam neki balavac i da vračam najmanje onoliko koliko sam skinuo.

Hvala unaprijed

Odg: Torrent invites
« Odgovori #354 : 23. Srpanj, 2018., 11:50 »
ljudi molin vas tribala bi mi pozivnica za torrenthr, pa ako ko ima viska molin vas
pouzdano bi seeda bez problema download 50 upload 10
molin vas

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9