HCL.HR

Torrent

  • 350 Odgovora
  • 126328 Hitova
*

team_ware

  • **
  • 417
  • *** Monster Energy ***
Odg: Torrent
« Odgovori #270 : 14. Siječanj, 2010., 21:52 »
al to je što neki torrenti kad skinem ostavim na seedu uopče se ne uplovdaju samo nekih 1kb sec

*

Zapi

  • Gost
Odg: Torrent
« Odgovori #271 : 15. Siječanj, 2010., 00:32 »
:hihi:

Da se pohvalim ratiom na torrents.ru kad sam već tu.  :ementaler:

(Klikni za pregled slike.)

Ukupni ratio mi je oko 1.1

disi

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Torrent
« Odgovori #272 : 15. Siječanj, 2010., 01:07 »
Ne pizdite s time, to je dokaz da vam komp previše radi, jednostavno, znam zato što sam i ja sa 30kb uploadam nabirao ratie iznad 10 po torrentima od par gigabajta. Ali ja to više ne radim, volim svoje računalo  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Zapi

  • Gost
Odg: Torrent
« Odgovori #273 : 15. Siječanj, 2010., 01:26 »
ae, koji sajt. kad bi uvijek bilo leechera, il bar 30 psoto vremena. imo bi bar onak 300 GB il nešto. jako rijetko iko liča jedan od 50 torrenta koji sidam. mali treker :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Torrent
« Odgovori #274 : 15. Siječanj, 2010., 01:31 »
istina, ako ide može se nabrati u nedogled, meni je upload najbolje išao na torrenthr-u


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Zapi

  • Gost
Odg: Torrent
« Odgovori #275 : 15. Siječanj, 2010., 01:41 »
pae, na pure tnau seedam do 1:1 film ( :hiha:) za jedan dan, bez problema.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Torrent
« Odgovori #276 : 15. Siječanj, 2010., 10:20 »
Jeben ratio Zapi.  :hihi:

Istina....ovaj moj je otkad sam novi komp kupio. Znači 2-3 mjeseca.

@dragster
ja sam na kompu minimalno 5-6 sati dnevno, ako imam neki posao onda i po 12 sati......nije da ostavljam komp upaljen preko noći da se seeda ili nešto...nisam lud.  :(
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Torrent
« Odgovori #277 : 15. Siječanj, 2010., 10:37 »
Kad se već hvalite evo i mog ratia:



Imal sam i na BitSoupu 89GB uploada (i 0.95ratio) ali su me benali zbog neaktivnosti, nema smisla biti na dva trackera, kad jedan tolko (bolje reći dovoljno) rula...
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

team_ware

  • **
  • 417
  • *** Monster Energy ***
Odg: Torrent
« Odgovori #278 : 15. Siječanj, 2010., 13:58 »
Jeben ratio Zapi.  :hihi:

Istina....ovaj moj je otkad sam novi komp kupio. Znači 2-3 mjeseca.

@dragster
ja sam na kompu minimalno 5-6 sati dnevno, ako imam neki posao onda i po 12 sati......nije da ostavljam komp upaljen preko noći da se seeda ili nešto...nisam lud.  :(

moj frend ostavlja komp preko noći da seeda...al on ima stvarno veliki upload

*

Zapi

  • Gost
Odg: Torrent
« Odgovori #279 : 15. Siječanj, 2010., 14:26 »
Jeben ratio Zapi.  :hihi:

Istina....ovaj moj je otkad sam novi komp kupio. Znači 2-3 mjeseca.

@dragster
ja sam na kompu minimalno 5-6 sati dnevno, ako imam neki posao onda i po 12 sati......nije da ostavljam komp upaljen preko noći da se seeda ili nešto...nisam lud.  :(

ja bi ostavljo preko noći, al ono, ne mogu spavat ni od one male lampice na produžnom koja je još pod krevetom, pa se vidi samo blaga aura na suprotnom zidu. tako da kad gori komp prije bi umro jego zaspo.

*

team_ware

  • **
  • 417
  • *** Monster Energy ***
Odg: Torrent
« Odgovori #280 : 15. Siječanj, 2010., 20:15 »
ma dobro je kad skineš torrent i kad ima leecha koji skidaju pa da ti ide upload,a ne kad skinem file recimo i onda nema leecha i sve stoji na nuli
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2010., 20:17 team_ware »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Torrent
« Odgovori #281 : 15. Siječanj, 2010., 23:24 »
ja onako upalim ga ujutro prosurfam, ostavim torrente dok se ne vratim doma... torrentovanje ionako obavljam na drugom kompu, laptop mi je previše mio za to


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Torrent
« Odgovori #282 : 16. Siječanj, 2010., 00:16 »
Daj jebote, hoću i ja flat, a ne neko sranje od 10GB ograničenja.  :wildboy: :wildboy: :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Torrent
« Odgovori #283 : 16. Siječanj, 2010., 00:20 »
E, dan danas se sjećam kako sam se osjećao kad je flat stigao... u trenu sam postao ovisnik, trenu


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Torrent
« Odgovori #284 : 16. Siječanj, 2010., 00:36 »
Ane, ja isto. Baš sam nedavno gledao statse po mjesecima... ono svaki mjesec do flata sam skidao po 3-4 gb jedva i onda od kad je flat došao odmah skočilo na 20-30 gb.

flat > sve :approve
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9