HCL.HR

Youtube problem

  • 7 Odgovora
  • 3208 Hitova
*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Youtube problem
« : 12. Svibanj, 2013., 20:17 »
Imam standardni T-scumov Max ADSL flat. Relativno sam zadovoljan, skida mi i po 580 kbps, uploada po 50. Veza ekstremno stabilna - uvijek bila i ostala. Jedini problem koji imam s ovim internetom (ako je uopće do njega) jest gledanje Youtube videa. Jednostavno, ne da mi je nemoguće gledati 720p (1080p ne dolazi u obzir) nego više nemogu ni na 360p. Jel ima netko ovaj problem sa T-scumovim internetom? Zato što ljudi koji su na B-netu kod nas u Osijeku, njima youtube na 1080p leti, ali taj internet je brži od t-scumovog.
« Zadnja izmjena: 12. Svibanj, 2013., 20:19 Shazaam »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Youtube problem
« Odgovori #1 : 12. Svibanj, 2013., 20:38 »
Ne vidim razlog zašto bi T-Com bio problem ako ti je veza očito u redu. YouTube je nedavno napravio "manji" overhaul tako da pretpostavljam da se na nekim serverima još nije sve sredilo, meni npr. Mighty Car Mods videi lete na 1080p, dok par starijih AVGN-ova štekaju i negledljivo je. Buffer je ukinut također, ide samo do određene granice... Sredit će se s vremenom


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Youtube problem
« Odgovori #2 : 12. Svibanj, 2013., 21:04 »
Ne vidim razlog zašto bi T-Com bio problem ako ti je veza očito u redu. YouTube je nedavno napravio "manji" overhaul tako da pretpostavljam da se na nekim serverima još nije sve sredilo, meni npr. Mighty Car Mods videi lete na 1080p, dok par starijih AVGN-ova štekaju i negledljivo je. Buffer je ukinut također, ide samo do određene granice... Sredit će se s vremenom
Ne znam što je, ali je nepodnošljivo. Mislim... počeo mi je videe prebacivati na 240p

*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: Youtube problem
« Odgovori #3 : 01. Srpanj, 2013., 13:02 »
Prvo probaj promijeniti tip browsera koji koristiš moja preporuka ti je novi Torch s njim nemam nikad problemam, a prije sam koristio Opera i Windows Explorer s kojima sam imao puno problema.

Zatim nazovi njihovu korisničku podršku i pitaj ih koji im je kurac ;).
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Youtube problem
« Odgovori #4 : 01. Srpanj, 2013., 13:48 »
Malo se stabiliziralo u zadnje vrijeme. Koristim Chrome inače :)

Odg: Youtube problem
« Odgovori #5 : 11. Rujan, 2013., 09:06 »
Sad ja imam isti problem sa youtubom, isto sam T-com nemogu pogledat nijedan video jer se ucitava sporo i uzasno zivcira

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Youtube problem
« Odgovori #6 : 11. Rujan, 2013., 14:18 »
možda u cacheu problem? to clearat i probat ponovo?

Odg: Youtube problem
« Odgovori #7 : 12. Rujan, 2013., 09:47 »
jesam vec i opet isto. internet normalno radi stranice se normalno ucitavaju al video se ucitava po pola sata i kad igram cod na trenutke mi ping naraste na 500-900 a nekad bude normalan 50-70 stim da se nista ne skida

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9