HCL.HR

MineZ

• 135 Odgovora
  • 26642 Hitova
Odg: MineZ
« Odgovori #105 : 17. Ožujak, 2013., 21:40 »
E da scope, onaj si mi dan rekao da udjem ali te nije bilo. ( ili se barem nisi javljao )  Ali eto taj mi je dan bio srecan. Spawnam se ja, kad odjednom ugledah spawn-campera. Pojurih ja i ubih ga, nije bio neki ali evo sta sam dobio.

Kasnije otidjoh sjeverno i naravno nadjoh full iron armor, enchantani luk i brdo strijela, enchantani mac, sjekiru, nesto malo hrane, napitke i ono malo sto puca ( sime ball, ali ga ne volim tako zvati ) Pa eto ako zelite da vam pokazem kako se igra javite mi se ;)  I da koji sam ja baksuz naletim na brdo bandita, na srecu pobjegao sam :D ali svejedno sam ubrzo umro nakon svega 2h igre. :wildboy: I ne mogu vjerovat da postoje ljudi na ovom forumu koji igraju duze minecraft a da ja i igram i gradim bolje od njih. To je zalosno! :wildboy:
« Zadnja izmjena: 17. Ožujak, 2013., 21:42 Werewolf »
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

djptica

• Moderator
  • 757
« Odgovori #106 : 17. Ožujak, 2013., 22:46 »
I ne mogu vjerovat da postoje ljudi na ovom forumu koji igraju duze minecraft a da ja i igram i gradim bolje od njih. To je zalosno! :wildboy:

na forum je dobro došao igrač bilo kakvog skilla i iskustva...

također po tvojoj logici je žalosno što si ti tu jer kvariša sigurno igra krace od tebe a siguran sam da i gradi puno bolje...

*

medo_o

• 727
« Odgovori #107 : 17. Ožujak, 2013., 23:07 »
Werewolf ajde molim te daj nabaci koju fotku od tih tvoj građevina u glavni chat...

« Odgovori #108 : 17. Ožujak, 2013., 23:09 »
Werewolf ajde molim te daj nabaci koju fotku od tih tvoj građevina u glavni chat...

Upravo to. Bas , nabaci nesto, da vidimo cime se to ti hvalis cijelo vrijeme i da vidimo dali su to samo puste price ;)

« Odgovori #109 : 18. Ožujak, 2013., 06:28 »
Kada sam ono rekao, ja sam se šalio ljudi. Ali eto danas cu uplodati neke slike, a imožete pitati antkillera. Ja sam zapravo za vas amater! I nemojte se ljutit dečki… Procjenite po slikama…

« Odgovori #110 : 18. Ožujak, 2013., 22:46 »
Neki lik u MineZ ima skoro isti skin kao ja. :)

"Keep that hair short, Clem."

*

djptica

• Moderator
  • 757
« Odgovori #111 : 18. Ožujak, 2013., 23:01 »
fanboy :D

« Odgovori #112 : 18. Ožujak, 2013., 23:10 »
fanboy :D

Imas i ti fanboya ;) DrMihael. zgodno zar ne?

*

djptica

• Moderator
  • 757
« Odgovori #113 : 18. Ožujak, 2013., 23:58 »
on je imo skin od doktora, a ja od znanstvenika i nevidim kakve to veze ima jedno s drugim ?

« Odgovori #114 : 19. Ožujak, 2013., 13:52 »
Sinoć igrao sa Scopom… ob je profesionalac. Ja sam umro 3 puta, ali je bilo zabavno. Malo smo popričali o MineZ-u i o curama. Scope si sigurno sjeća o čemu je bila riječ :hiha:

« Odgovori #115 : 25. Ožujak, 2013., 01:13 »
Eto, poceo sam i ja ponovno igrat... Jest da sam igro 15 min, al nema veze, bitno da sam poceo...
Skokno sam do whiteheavena po hranu i tamo se logouto, vjerojatno cu uskoro krenut dalje prema sjeveru :D...
btw scope aj dodaj me na skype/steam/neko_drugo_sranje pa da naganjamo zombije zajedno :D...
nagovarao sam redbaxtera ovih dana da krene igrat samnom, al nikako i nikako se ne zeli pokrenut, tak da mi treba neka ekipa :solidus:

« Odgovori #116 : 25. Ožujak, 2013., 01:45 »
Ne volim skype, bolje mi je pričati preko mumble. MineZ ima svoj Mumble server, samo se spojiš u sobu EU1 ako igraš na tom serveru ili u neku drugu sobu ako igraš na drugom serveru. Uvijek bude prazno, i kad uđe netko od stranaca i čuje hrvatski jezik, samo izađe. Ip od servera potraži na MineZ forumu, pa kad budeš igrao pošalješ mi privatnu poruku ovdje na forumu.
"Keep that hair short, Clem."

« Odgovori #117 : 25. Ožujak, 2013., 02:18 »
Eo igramo ja i RedBaxter trenutno, uspio sam ga nagovorit ;D
Na EU3 serveru smo, minez EU5, nema bas mnogo ljudi, ugodna je atmosfera \:D/

« Odgovori #118 : 25. Ožujak, 2013., 06:44 »
Onda možemo organizirat nešto. Ja sam igrao sa Scopom par puta, pa i vi se možete pridružit. Dakle ja ću moći navečer, ja mislim da će tada i Scope ali bolje da on odredi vrijeme. ( naravno ako želite )

« Odgovori #119 : 27. Ožujak, 2013., 15:59 »
koja je adresa minez mumble servera ?????

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22