HCL.HR

iPhone

  • 853 Odgovora
  • 274931 Hitova
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #150 : 23. Studeni, 2008., 13:24 »
 :tired:
Faca.
Gle, ajd shvati bar jednu stvar. Ne pljujem po iPhoneu, već po ekipi koja ga kupi, a da apsolutno ništ ne zna o tome. Yuri ti je napiso koja je to ekipa.

Citat:
Yuri:
Jer isusamu, radim upravo tamo gdje se to prodaje. Svaki radni dan se moram bakcat sa tim retajima koji kupuju mob samo zbog imena, a kurac o kurcu imaju pojma.
Svaki dan.

Takve ljude nazivam retajima. Opet se moram ponavljat.
Da, možda ću kupit (još nije sigurno, moram vidjet) neki HTC il nešto za nekih dvije i nešto tisuće kuna, al eto, ja ću barem koristit neke napredne funkcije tog mobitela. Al kao što rekoh, primjer je moj stric koji planira kupit iPhone, a apsolutno sam stoposto siguran da neće koristit nit jake MP3 mogućnosti mobitela, nit internet, nit jutub, nit GPS... Smisao kupnje takvog mobitela mi onda pada u vodu. Kao što ti kažeš.
Ne znam za yurija, al opet kažem, ne pljujem po iPhoneu. Dobar je, al ću radije kupit nešto drugo.

I dobro si reko, al vrijedi i za tebe.
Citat:
Faca:
Eh, treba citat, a to je problem...



*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #151 : 23. Studeni, 2008., 13:28 »
a da parafraziram tebe - ograničeno smeće koje ne možeš koristiti bez krekiranja?

 :geek:
O čem ti pričaš? Kakvo krekiranje?  :wildboy:



zeli ti rec da iphone kao i windowsi daju mogucnost potpune podrske u svim stvarima, legalno, instaliranje legalnih aplikacija i legalnih MM sadrzaja

dok ih s tvojeg (i mnogih drugih :P ) gledista ne mos pametno iskoristit dok ih ne krekas

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #152 : 23. Studeni, 2008., 13:34 »
Danas cu isproat gps na mobu, vec su stavljene karte unutra, bas me zanima preciznost i praznjenje baterije. Inace kolko sam nacuo, mozda i Xperia dode kod nas prije bozica.

Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #153 : 23. Studeni, 2008., 13:48 »
zeli ti rec da iphone kao i windowsi daju mogucnost potpune podrske u svim stvarima, legalno, instaliranje legalnih aplikacija i legalnih MM sadrzaja

dok ih s tvojeg (i mnogih drugih :P ) gledista ne mos pametno iskoristit dok ih ne krekas

Nije usporedivo.  :wildboy:
Ono, ja na windowse (i windowse mobile) mogu instalirati homebrew aplikacije koje su izradili neki entuzijasti sami doma. I takvih aplikacija ima puno i kul su.

Kod iPhonea to ne možeš dok ga ne krekiraš.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #154 : 23. Studeni, 2008., 14:00 »
molim te da ne koristiš riječ homebrew jer je retardirana i ne postoji
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #155 : 23. Studeni, 2008., 14:43 »
molim te da ne koristiš riječ homebrew jer je retardirana i ne postoji

odjebi. Homebrew je rijec i postoji tako da .. I da nije retardirana  :kingmortal:
easy-forex-basics.blogspot.com

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #156 : 24. Studeni, 2008., 23:14 »

Citat:
Yuri:
Jer isusamu, radim upravo tamo gdje se to prodaje. Svaki radni dan se moram bakcat sa tim retajima koji kupuju mob samo zbog imena, a kurac o kurcu imaju pojma.
Svaki dan.

Takve ljude nazivam retajima.


Zašto? Jer ne znaju sve mogućnosti iPhonoe-a?

Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #157 : 24. Studeni, 2008., 23:19 »
Isuse. Daj čitaj.  :wildboy:
Nikak mi se ne da ponovno kvotat sam sebe i objašnjavat zašto tako mislim.

Al ae, kvotat ću samo jednu stvar.

Citat:
Ixy:
Da, možda ću kupit (još nije sigurno, moram vidjet) neki HTC il nešto za nekih dvije i nešto tisuće kuna, al eto, ja ću barem koristit neke napredne funkcije tog mobitela. Al kao što rekoh, primjer je moj stric koji planira kupit iPhone, a apsolutno sam stoposto siguran da neće koristit nit jake MP3 mogućnosti mobitela, nit internet, nit jutub, nit GPS... Smisao kupnje takvog mobitela mi onda pada u vodu.

Eto, tak neš.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #158 : 24. Studeni, 2008., 23:22 »
Pa čitao sam, ispada da je netko tko će potrošiti 5 000 kuna (il koliko već) na iPhone a koristit će ga samo za telefoniranje i slanje poruka/random retardiran.
I dalje ne kužim zašto je taj netko retardiran, sorry. Think big.

Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #159 : 24. Studeni, 2008., 23:25 »
zašto nije?  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #160 : 24. Studeni, 2008., 23:29 »
Pise sve lepo jebemu. Ne ocekujes valjda opet blokove teksta? :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #161 : 24. Studeni, 2008., 23:31 »
Hej, treba nam novi DVD player. Iako ne igram igre, a ne znam kad ću gledati Blu Ray filmove (ako i znam što je to), svakako ću kupiti PS3 za tu svrhu.  :thumbs:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #162 : 24. Studeni, 2008., 23:38 »
Malo preforsiras sad.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #163 : 24. Studeni, 2008., 23:39 »
Pa da, karikiram, al ono. To je zapravo ono što govorim.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #164 : 24. Studeni, 2008., 23:43 »
Niste mi jasni. :/

Ixy, ako ne koristiš internet i telefon kao sredstva preko kojih dovoljno zarađuješ da bi mogao isplatiti račune za iste ti si retardiran, po tvojoj logici, kao i svatko drugi.
Daj sagledaj malo to s objektivnije strane. Koliko god tvoje informatičko znanje bilo ti si kurac za dobar dio ljudi i oni te mogu proglasiti retardiranim jer ne koristiš niti xy mogućnosti svog PC-a do maksimuma ili malo manje od toga.

Inače ovo s PC-em sam stavio kao usporedbu jer računam da ti je to možda jedno od jačih područja.
A što je sa svim onim stvarima koje kupuješ a ne spadaju u tvoju domenu i o kojima ne znaš toliko?
Koje niti ne istražuješ? Čini li te to retardiranim?

I ovdje uvrsti još percepciju kriterija po pitanju materijalnih dobara i to je to.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9