HCL.HR

iPhone

  • 853 Odgovora
  • 275976 Hitova
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #195 : 28. Studeni, 2008., 21:24 »
Meni se ne da više uopće raspravljat. Samo ću reć da ne smatram iPhone smećem. iPhone je kul.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #196 : 29. Studeni, 2008., 08:50 »

Potencijalna mana je i ugradena baterija koja se ne moze zamjeniti. Nije toliko velika zamjerka, koliko je nesigurnost. Al' ae, realna sansa da ce se nesto sjebati oko baterije nije bas prevelika. Ali je ipak malo crappy sto ju ne mozete sami zamjeniti ako cete nekad za 2-3 godine imati potrebe za vas sada prastari iPhone. Makar kao mp3 player.
Ali screw it, mozda cete imati lose srece, pa vam vijek baterije nece toliko potrajati. :(
No dobro, to je samo meni potencijalna zamjerka, nije realna. Jos.


Bit će(ili već je) zabranjen u par država zbog toga sto novi zakon o zamjenskim baterijama ne dopušta prodaju uređaja s ugrađenom baterijom, redizajn se očekuje vrlo brzo, ako ne za sve, onda samo za neka tržišta.

Faca nisi mi argumentirano rekao zašto ti se sviđa   :ementaler:

Evo pošto je rano jutro, meni se ne da učit informatiku koju pišem za 2h jer učim iz knjige koja je izašla 96te i ne sviđa mi se dummy pristup, idem malo pisat oko iphonića.


Prije godinu dana kada je prva generacija izašla sam imao prilike igrat se s njime, ali samo na tjedan dana. Općenito s novim multimedijalnim uređajima mi se uvijek događa ista stvar. Prvi dan sam u hajpu koliko je dobar, drugi dan isto, treći dan se kurčim po gradu s njim, četvrti dan skužim mane, peti dan formiram cijelo mišljenje, šesti dan mi postaje nezanimljiv, sedmi dan ga prodam dalje. Kul opcije i sve to, ali ne može me zadržati na dulje vrijeme, ima wow efekt u početku, ali kasnije mi postane odbojan.

Ja nisam nigdje rekao da je to loš mobitel, ne znam zašto si me spomenuo u postu, frendac facaa  :ementaler:
Za mene je pojam "loš mobitel" individualan. Prije par dana me frend tražio na kratko moj mob da vidi kak to sve radi, prvi dojam je bio "wow ima touchscreen i velik je i ima olovcicu", drugo je bilo to da je rekao kako je kompliciran, kako mu se tipkovnica ne sviđa i kako bi on izgubio stylus samo tako. Neko vrijeme sam zbog razgranatog posla nosio dva-tri mobitela sa sobom zbog drugih brojeva (nokia 6280, 6680 i 3310), te za mene niti jedan od tih modela nije bio loš mobitel, svaki je ispunjavao ono što sam očekivao od njega (6280 izvrstan player + funkcije mobitela, 6680 symbian + funkcije mobitela, 3310 snake + funkcije mobitela).


Tak da u biti kada netko kaže ovo je loš mobitel ili ovo je dobar mobitel, on samo želi reć da mu se određene funkcije ili sviđaju ili ne sviđaju.

Pa Facaa, koliko se sjećam, ti si imao SE 510 u vrijeme kada su svi drugi modeli osim njega bili u trendu, ali ti si ga flashao u W seriju i bio uber zadovoljan njime, ne?


Ne vidim razlog prepiranja, podjebavanja, glume i ostalih gluposti oko uređaja koji, kao što je facaa obrazložio u onom mega postu, ima svoje tržište i svoju grupu korisnika.

Većina ne zna da svi oni koji furaju malo skuplje stvari, bilo neki gadgeti, auti ili nešto treće, nisu došli do toga na onaj način koji bi vama trebao. Na dan prodaje iPhone 3g-a je na "crnom" tržištu" izašlo više od 900 iPhone-a, sada ono što je smiješna stvar jest da sve te iPhone-ove koje su razne tvrtke počupale van iz t-mobile-a po smiješnim cijenama i prodavale na crno po 3000 kn , danas furaju van neki top frajeri u društvu i kurče se kako su ga uzeli u simpa paketu 7000kn, jer to kao mogu. Ne blebećem na pamet, pričam ono što sam vidio.

iPhone je po meni jedan od najbržih mobitela na trenutnom tržištu i ništa se ne može uspoređivati s njegovom brzinom, ali to što me ne privlači na tom mobitelu jest ekipa koja ga fura i ne želim bit dio toga. Ista stvar kao i s Lacoste-om, tako će i iPhone s vremenom postati izlizani brand koji, ukoliko želiš bit kul i u trendu, moraš posjedovat kako bi bio prihvaćen u svom elitnom društvu.

I da, iPhone nije loš mobitel, ali kao što je yura rekao, skup za ono što nudi, legalno

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #197 : 29. Studeni, 2008., 11:28 »
lacoste i elitno drustvo.. ne bas XD: Veicina fakera fura paccoti a btw niko nema neki slican dizjan ko lacoste XD
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #198 : 29. Studeni, 2008., 12:05 »
elitno drustvo je bilo u stilu sarkazma

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #199 : 29. Studeni, 2008., 14:27 »
Ja sam prije Lakoste nosio dok je bio kolko tolko brend (više naginjali modnoj marki nego obući za svakoga), ima nekoliko godina Lakoste je prominio politiku i isli su u mejnstrim i sad ih svako nosi jer su jeftine.  :wildboy:

Samo sam se tia nadovezat za tabletara.  :ementaler:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #200 : 29. Studeni, 2008., 15:11 »
Kako ownan topic.

15 stranica prcanja da ajFon saka odnosno ne saka, niko da popusti.  :loludara:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #201 : 29. Studeni, 2008., 18:45 »
To se zove raspravljanje.  :tired:


Yuri, Sygy
 :piva:

Slazem se s obojicom.  :wildboy:
I pwna mali jerbo mnogo lep za koristenje, plus ima hrpu malih sitnica koje me odusevljavaju. Tipa mega jebeno lepi i nadasve citljiv font. I tako. I best ever surfanje na tak malom ekranu. Iako i dalje retardirano.

Al da, nedam pare za nj. Nema teorije.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #202 : 29. Studeni, 2008., 19:11 »
Kad si škrti bosanac koji se opire kapitalizmu i marketinškoj lobotomiji. Loša osobo.  :thumbs:










 :ementaler:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #203 : 29. Studeni, 2008., 21:20 »
Puši kurac drogerašu, Lacoste je marka i po.

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #204 : 07. Prosinac, 2008., 14:38 »
alol  :tired:
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #205 : 08. Prosinac, 2008., 01:07 »
lacoste i elitno drustvo.. ne bas XD: Veicina fakera fura paccoti a btw niko nema neki slican dizjan ko lacoste XD

Paciotti.  :wildboy:

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #206 : 08. Prosinac, 2008., 09:53 »
Pa i debeli ferovci ponekad znaju fulat.  :b_ae:

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #207 : 08. Prosinac, 2008., 11:22 »
da i mala retardirana djeca koju su roditelji u mladosti zlostavljali zvana dodo..  :kava:
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #208 : 08. Prosinac, 2008., 12:10 »
Hahahahaha.

 :tired:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #209 : 08. Prosinac, 2008., 12:12 »
Retardiran nisam. Imam 14 god al bar jebem. :b_wildy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9