HCL.HR

iPhone

  • 853 Odgovora
  • 275847 Hitova
*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: iPhone
« Odgovori #510 : 24. Listopad, 2010., 15:47 »
Ili, alternativno, ne?
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: iPhone
« Odgovori #511 : 24. Listopad, 2010., 16:47 »
AT&T ga drži za kojih 3800kn tako nešto, otključani

A i to je previše ali je i normalno budući da se radi o Appleu koji buba astronomske cijene za svoje proizvode. Ta cijena je ok za bogate zemlje, za nas bi trebali imat neku okrljaštenu verziju za 1000 kn.

Iznenadio bi se, zapravo, koliko ljudi već ima Iphone 4 u Hrvatskoj, u Rijeci barem. Mislim svi nešto kemijaju s nekakvim pretplatama, al opet, nije da je to nešto jeftino kad se sve zbroji i oduzme... Koliko ja znam to su uglavnom sinovi i kćeri bogatih očeva sa firmama. Ovi pošteno bogati preko studentskih poslića imaju android, jer imaju mozak.  :hiha:

Šala  :(



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: iPhone
« Odgovori #512 : 24. Listopad, 2010., 17:41 »
Čekam cijene u Vipu.  :wildboy:

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: iPhone
« Odgovori #513 : 24. Listopad, 2010., 20:18 »
AT&T ga drži za kojih 3800kn tako nešto, otključani

A i to je previše ali je i normalno budući da se radi o Appleu koji buba astronomske cijene za svoje proizvode. Ta cijena je ok za bogate zemlje, za nas bi trebali imat neku okrljaštenu verziju za 1000 kn.

Iznenadio bi se, zapravo, koliko ljudi već ima Iphone 4 u Hrvatskoj, u Rijeci barem. Mislim svi nešto kemijaju s nekakvim pretplatama, al opet, nije da je to nešto jeftino kad se sve zbroji i oduzme... Koliko ja znam to su uglavnom sinovi i kćeri bogatih očeva sa firmama. Ovi pošteno bogati preko studentskih poslića imaju android, jer imaju mozak.  :hiha:

Šala  :(



Jep, jako puno ljudi ima četvorku, a svaki dan sve više ih viđam.

A ovo zadnje kaj si rekao, potpisujem. Al pazi se, ovi Ajfonovci su sad nabrijani :wildboy:
"Women don't respect salad eaters."

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: iPhone
« Odgovori #514 : 24. Listopad, 2010., 23:13 »
 :wildboy: :wildboy: :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: iPhone
« Odgovori #515 : 21. Prosinac, 2010., 20:22 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: iPhone
« Odgovori #516 : 22. Prosinac, 2010., 11:34 »
Rula aplikacija :ave:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: iPhone
« Odgovori #517 : 22. Prosinac, 2010., 14:41 »
Ane  =D>  :ave:

Odg: iPhone
« Odgovori #518 : 23. Prosinac, 2010., 11:47 »
Želim kratak uvod u sve ajfon rilejted.  :syzygy:

Imam fw 4.2.1. Mogu to jailbreakat na neki normalan način?
Općeniti savjeti neki?

Bilošta.
Ne znam, nisu mi još u Vipu aktivirali karticu očito.
Nego, buni me što sam spojen doma na wireless, al ne spaja se ni na što.  :(
Ikona za wifi uredno svijetli i u settings piše da je spojen, ali što god otvorim, odbija suradnju. Youtube, Safari, Appstore... ništa.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: iPhone
« Odgovori #519 : 23. Prosinac, 2010., 11:55 »
http://www.ipmart-forum.com/index.php <3

Pitaj Indijce.  :hiha: Inače rula forum, btw


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: iPhone
« Odgovori #520 : 30. Prosinac, 2010., 17:45 »
Ne da mi se otvarati novi topik za aplikacije.
Trebam preporuke dobrih aplikacija.

Ima preko 300 000 mrtvih aplikacija. Svi sajtovi daju gotovo identične preporuke.
OKEJ, SHVAĆAM, LJUTE PTICE BOGUJU. Preporučite nešto za što nisam čuo već milijun puta, a rula.
Mora bit i toga.

Također, Faco, kako si saznao za onog besplatnog Drivera početkom mjeseca?
Ima neki dobar sajt il nešto koji trebam pratit?

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: iPhone
« Odgovori #521 : 30. Prosinac, 2010., 17:56 »
Gleam app store često. Top grosing. Plus rendom kul ekipa/twitteri/blogovi.  :wildboy:

Inače; PlainText, Instagram, Converter+, Viber, Google Earth, NASA, On This Day, Adobe Ideas i/ili SketchBookX. To koristim. Tom zabava/korisno. Ne znam.
Eh, i Counter. lepa aplikacija. Ima plus i minus gumb za brojat stvari. Rula na jedan skroman način.
 
TouchMouse probaj. Kontroliranje miša od kompa prek mreže. Mnogo kul. Treba skinut i malu aplikaciju za komp sa službene Logitechove stranice.

Igre; Cut the Rope. BOGUJE. Radiant, Mr.AahH!, O.D.E., Mega Worm, 0.03s. Rendom zabava.


Nanoloop lite. To kupim jednog dana. Mjuza krijejšn, al boguje.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: iPhone
« Odgovori #522 : 30. Prosinac, 2010., 18:00 »
Ae, Cut the Rope je vjerojatno najbolja iPhone igra koju sam zasad vidio.
Lepo izgleda, zabavna je, jednostavna i savršeno prilagođena platformi. I u pogledu kontrola i u pogledu tempiranja. Kratki nivoi. Uzmeš u pauzi, pređeš dva nivoa, kasnije nastaviš. Kul.

Pogledam ovo ostalo sad. <3

Ne znam, teško mi preko App Storea, bar na iPhoneu. Trebaju mi baš neke preporuke il nešto. ;(

Odg: iPhone
« Odgovori #523 : 06. Siječanj, 2011., 01:23 »
Dabl, al nitko nece skuzit ako samo editiram.
iTunes mi je danas probleme radio.

Ubacio sam u lajbreri hrpu albuma koje zelim prebaciti na mobitel i stavio da se to lepo prebacuje.
Bilo je par gigabajta toga, pa sam ga pustio neko vrijeme na miru.
Nakon cca. 30 minuta pogledao sam itunes opet i vidio da je sinkronizacija gotova.
Na mobitelu vise nije pisalo da se sinkronizira. Ni u tjunsima.
Al kasnije sam skuzio da nije prebacio ni polovicu albuma. Sad kad ga spojim, odbija suradnju.
Sto god stavim da prebacuje, ne reagira. ;(

Obicno prebacujem pjesme tako da music iz iphonea otvorim u novom prozoru i jednostavno drag and dropam iz lajbrerija u taj prozor. Al nece. ;(

I kako brisat pjesme?  :wildboy:

Odg: iPhone
« Odgovori #524 : 24. Siječanj, 2011., 01:57 »
iPhone je ispunio sva moja očekivanja.

Osim jednog.  :hiha2:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9