HCL.HR

Ko je Aplikacije koristite i widget-e, na svom smartphon-u?

  • 0 Odgovora
  • 14123 Hitova
*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Nisam našao sličnu temu, a valjalo bi imamo temu.

Počet ću prvi jer eto, red je.

1.Rezultati- sve što pratim od sporta, tu su mi- rezultati, rasporedi utakmica/utrka, ama baš sve i live komentari kad nisam doma.

2.BSRemote- preporuka od Doctora, stvarno je odlična aplikacija, kad se zavalim na trosjed i počmem gledat film, umjesto da se ustajem pa pravim pauzu, jednostavno uđem u aplikaciju i napravim pauzu, a mogu i premotavat i zaustavljat, ma sve! (samo nisam skontao titlove)

3.OLX.ba- Sve na jednom mjestu. :D Aplikacija slična Njuškalu(Imali uopće apk Njuškalo.HR?), ali ovaj je za prostor u BIH.

4.Strava- Za trčanje, vožnju becikla, (preporučio mi Čole), nego sam se zafrkao umjesto na trčanje ja uprio na beciklo, i sad ne znam restertirat postavke, i tako ostalo.

5.Blue Light Filter- za sve nas koji imamo problema sa očima, kad nas peku u kasne sate. A bgmi i danju.  :hihi:

6.MUTV- Manchester United TV, sve na jednom mjestu, novosti i tako to.

7.Od društvenih; FB, Twitter,INST...

8.Kodi- kojeg još ne znam namjestit.

9.Formula 1- za sve novosti,događanja, rezlutati i raspored.

10.TeamViewer- kad nisam kući sam činčovan kompjuter, ako nešto skidam preko torrenta ali ako mi treba nešto a na kompju za neke infromacije.

11.Call Recorder- Kad netko zove, eto snima se.

12.Imgur- za postavljanje slika preko TapTalka.

13. TapTalk- za forum na mobilnoj verziji.

14.MX player- za serije i filmove kad odem u sobu pa prije spavanja ubijem 2h vremena.  :D

15.QR Scanner- Jer eto ovaj mangup od LG-a nema svoj QR Scanner.

Widgeti.

1.Vrijeme koje po default-u na LG-u


2. to je to.  :ementaler:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9